HomePod mini w piątkowych najlepszych cenach spada do 80 dolarów, a do tego 15-calowy MacBook Air M3 za 1234 dolarów i więcej


Pierwsza szansa oszczędzaj na HomePodzie mini za miesiące jest już dostępny. Usuwa wszystkie pięć kolorów inteligentnego głośnika Siri aż do 80 dolarów i dołącza do niej nowa oferta Amazon 15-calowy MacBook Air M3 o godz 1234 dolarów. Poza tym Apple oficjalne inteligentne folio zaczynają się od 49 dolarów z tymi rzadkimi ofertami. Skorzystaj z tego wszystkiego i jeszcze więcej w najnowszym wydaniu 9to5Zabawki Przerwa na lunch.

Pierwsza od miesięcy zniżka na HomePod mini już dostępna

Best Buy oferuje rzadką szansę oszczędzaj na Apple HomePod mini. Od miesięcy nie widzieliśmy rabatów na nowe modele stanowe i tak naprawdę ostatnia szansa na zaoszczędzenie pojawiła się ponownie w Czarny Piątek. Teraz możesz zrezygnować ze wszystkich pięciu kolorów inteligentnego głośnika Apple aż do 80 dolarów. To 19 dolarów zniżki od zwykłej stawki 99 dolarów i oferta o wartości 1 dolara poprzedniej zniżki na zakupy świąteczne w zeszłym roku.

Przekonasz się, że znajomy design w stylu tkaniny owinięty jest wokół kompaktowego minigłośnika Siri, Apple Music i Thread-ready. Podświetlany touchpad na górze zapewnia pewne opcje ręcznego sterowania, a także wizualne informacje zwrotne od Siri, podczas gdy wewnętrzny układ Apple U1 umożliwia szybkie przesyłanie muzyki z iPhone’a. HomePod mini „jest wyposażony w pełnozakresowy przetwornik i dwa pasywne radiatory zapewniające głęboki bas i wyraźne wysokie częstotliwości. Zestaw czterech mikrofonów umożliwia sterowanie HomePodem mini za pomocą głosu z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, bez względu na głośność. Przyjrzyj się bliżej nasz zasięg.

Kup MacBooka Air M3 |  Zdjęcie promocyjne Apple obu modeli

15-calowy MacBook Air M3 spada do 1234 dolarów

Amazon oferuje teraz Zupełnie nowy 15-calowy MacBook Air M3 firmy Apple dla 1234 dolarów. To spadek z 1299 dolarów i oznacza to pierwszą zniżkę u sprzedawcy. Jest to ogólnie najniższy poziom w historii, ale jedyną inną szansą na zaoszczędzenie byli członkowie Best Buy – ta zniżka jest dostępna dla wszystkich!

Jabłka nowego MacBooka Air M3 debiutuje z tą samą stylistyką, co ubiegłoroczny model – tylko z pewnymi zauważalnymi wzrostami wydajności. Istnieją oczywiście wszystkie zalety najnowszego wewnętrznego krzemu Apple, takie jak obsługa dwóch zewnętrznych wyświetlaczy po zamknięciu pokrywy, a także obsługa Wi-Fi 6E. Nowy zestaw trzech mikrofonów oferuje tryby izolacji głosu i szerokiego spektrum, nie wspominając o zwiększonej przejrzystości głosu w połączeniach audio i wideo. A dla tych, którzy myślą o wykończeniu Midnight, dostępna jest nowa uszczelka anodowana, która pomaga ograniczyć odciski palców.

Reklama

Oficjalne Smart Folio Apple zaczynają się od 49 dolarów

Amazon oferuje teraz Oficjalne etui Apple do iPada Pro Smart Folio 12,9 cala M2 75 dolarów. To oryginalne akcesorium Marine Blue zwykle kosztuje 99 dolarów i od wiosny ubiegłego roku nie zmieniła się od tej ceny. Teraz cena spadła do najniższego poziomu w historii Amazona i wynosi 24 USD taniej. To także 4 dolary, o których wspominaliśmy wcześniej z marca ubiegłego roku. Zawijanie iPada Pro jedna z oficjalnych spraw AppleSmart Folio chroni zarówno przód, jak i tył urządzenia. Oprócz tego, że może pełnić funkcję stojaka do oglądania filmów lub robienia notatek, składana pokrywa folio zapewnia funkcję uśpienia i wybudzenia, dzięki czemu automatycznie włącza tablet po prostu przez otwarcie folio. Można go również magnetycznie przymocować do tylnej części urządzenia i jest wykonany z miękkiego poliuretanu, który dopełnia opakowanie.

Oprócz najniższego w historii modelu 12,9-calowego śledzimy także inne rzadkie oferty na oficjalne etui na iPada firmy Apple, dzięki uprzejmości Amazona. Nie osiągają one wprawdzie najlepszych cen w historii, ale nadal są tak samo rzadkie, jak obniżka cen opisana powyżej, a teraz zacznij o 49 dolarów.

Najlepsze oferty wymiany

9 do 5Mac co miesiąc śledzi także wszystkie najlepsze oferty wymiany na iPhone’a, iPada, MacBooka, Apple Watch i inne urządzenia. Upewnij się, że sprawdź najlepsze oferty wymiany w tym miesiącu kiedy zdecydujesz, że nadszedł czas na modernizację urządzenia lub po prostu udaj się bezpośrednio do naszego partnera handlowego jeśli chcesz poddać recyklingowi, wymienić lub sprzedać używane urządzenia za gotówkę i wsparcie 9 do 5Mac po drodze!

Subskrybuj 9to5Zabawki Kanał YouTube, na którym znajdziesz wszystkie najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Recenzja: Czy pakiet symulatora Turtle Beach VelocityOne Race to uniwersalna sztuczka? [Video]

Recenzja Moza SGP Sequential Shifter: Wysoka jakość w rozsądnej cenie [Video]

Recenzja Turtle Beach Stealth Ultra: kontroler premium Xbox, na który czekałeś [Video]

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment