HomeKit Weekly: Yeelight dostarcza zgrabną lampę z dołączoną żarówką HomeKit


Yeelight jest niedocenianym dostawcą HomeKit. Tworzą bogactwo produktów za wyjątkowo uczciwą cenę. Żarówki firmy pozwalają uniknąć przerażającego „braku reakcji”, z którym spotyka się również wielu dostawców HomeKit. Ten unikalny zestaw zawiera zgrabną lampę podłogową który jest idealny do sypialni i składa się z Żarówka HomeKit również.

Tygodnik HomeKit to seria skupiająca się na akcesoriach do inteligentnego domu, wskazówkach i trikach dotyczących automatyzacji oraz wszystkim, co ma związek ze strukturą inteligentnego domu Apple.


Żarówka Yeelight HomeKit

Rozpakowanie i konfiguracja

Yeelight wysyła wszystko w stosunkowo kompaktowym pudełku, co jest doskonałe, ponieważ lampa jest dość wysoka po złożeniu. Zdejmij plastik ochronny z korpusu światła, a następnie skręć każdy element razem. W przewodzie wbudowany jest wyłącznik, ale ponieważ prawdopodobnie będziesz korzystać z HomeKit, prawdopodobnie włączysz go raz i zostawisz w spokoju. Jest to standardowa lampa poza żarówką HomeKit dołączoną do zestawu. Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał używać go poza HomeKit, możesz to łatwo zrobić.

Zestaw domowy Yeelight

Rozpakowanie i złożenie lampy zajmie około dziesięciu minut (chwyć nożyczki po plastik). Dołączona żarówka HomeKit jest Ten Model. Jeżeli posiadasz już lampę, z której chcesz skorzystać, możesz ją kupić znacznie taniej. Połączenie światła i żarówki stanowi świetny pomysł na prezent. Żarówka ma wbudowany kod HomeKit, więc świetnie nadaje się na przyszłe potrzeby, ale na szczęście uwzględniono ją również w instrukcji. Wkręć żarówkę do lampy, podłącz ją, włącz, odczekaj 10 sekund, a następnie zeskanuj kod QR w aplikacji Apple Home. Po dodaniu urządzenia do Twojej sieci będziesz mógł wybrać pokój, nadać nazwę urządzeniu, a także zapoznać się z sugerowanymi opcjami automatyzacji. Jeśli chodzi o oświetlenie, żarówka umożliwia regulację temperatury od miękkiej, ciepłej bieli do chłodnego światła dziennego lub wybieranie spośród ponad 16 milionów kolorów poprzez ustawienie własnego. Jednak wbudowane opcje HomeKit obejmowały wszystko, czego szukałem.

Zakończyć

Baza Yeelight'a

Ogólnie rzecz biorąc, lampa ma wielką wartość, gdy porówna się jakość fizycznej lampy, niezawodność żarówki HomeKit, a pojedyncze opakowanie sprawia, że ​​jest to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto kocha HomeKit i wybiera się na studia, kupując swój pierwszy dom itp. Żarówka oferuje wiele opcji kolorystycznych i może być z łatwością używana z automatyką HomeKit, aby włączać się w nocy lub po wykryciu ruchu z Czujnik ruchu HomeKit.

Reklama

Chwyć kombinację lampy i żarówki Yeelight Amazonka.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment