HomeKit Weekly: Logitech Circle View to nadal jedna z najlepszych kamer zewnętrznych HomeKit


Niedawno rzuciłem świeże spojrzenie na kamerę Eve do użytku domowego HomeKit i zainspirowało mnie to do zakupu mojej wiernej kamery Kamera Logitech Circle View i zobacz, jak wypada na tle konkurencji. Circle View oferuje proste, uruchamiane ruchem rozwiązanie domowej kamery monitorującej, które pozwala uniknąć ciągłego nagrywania wideo. Charakteryzuje się solidną, odporną na warunki atmosferyczne konstrukcją o stopniu ochrony IP64.

Tygodnik HomeKit to seria skupiająca się na akcesoriach do inteligentnego domu, wskazówkach i trikach dotyczących automatyzacji oraz wszystkim, co ma związek ze strukturą inteligentnego domu Apple.


Dobro Logitech Circle View

Logitech Circle View to dedykowana kamera przewodowa 1080p, która płynnie integruje się z HomeKit. Określenie „działa wyłącznie z HomeKit” oznacza, że ​​jego działanie ogranicza się do aplikacji Home, nie pozostawiając żadnych alternatywnych metod interakcji. Aktualizacje oprogramowania sprzętowego są zarządzane automatycznie w tle. Konfigurowanie aparatu jest tak proste, jak zeskanowanie kodu QR za pomocą aplikacji Home. Dla entuzjastów HomeKit poszukujących niezawodnej opcji kamery przewodowej, ten produkt jest idealny.

Logitech Circle View to jeden z najlepszych przykładów solidnej, inteligentnej kamery domowej zbudowanej w oparciu o HomeKit Secure Video. Urządzenie to, wyposażone w najwyższej klasy technologię wideo Logitech TrueView, oferuje szerokie pole widzenia 180° i wyraźną rozdzielczość HD 1080p, zapewniając precyzyjne uchwycenie każdego szczegółu.

Logitech Circle View zapewnia mocne widzenie w nocy w podczerwieni i zasięg do 5 metrów. Aby uzyskać natychmiastową prywatność, ustaw kamerę w dół lub naciśnij tylny włącznik/wyłącznik, dzięki czemu Circle View będzie naszą najbezpieczniejszą kamerą. Zaprojektowany z myślą o Twoim domu, Circle View oferuje wyrafinowane akcenty, takie jak metalowa podstawa, matowe wykończenie i dyskretny kabel zasilający, który z łatwością uzupełnia każde ustawienie. Jego doskonały czujnik o szerokim zakresie dynamiki zapewnia szczegółowy obraz w filmach o wysokim kontraście, rejestrując ostre obrazy w jasnym świetle słonecznym lub w cieniu.

Reklama

HomeKit Secure Video umożliwia integrację Logitech Circle With z HomeKit, umożliwiając nagrywanie i zdalne przeglądanie nagrań bez wpływu na limit miejsca w iCloud dzięki kompleksowemu szyfrowaniu. Ta funkcja jest dostępna na Twoim iPhonie, iPadzie, komputerze Mac i Apple TV.

HomeKit Secure Videos analizuje wideo za pośrednictwem domowego koncentratora (Apple TV lub HomePod), wykorzystując inteligencję urządzenia do identyfikowania obecności ludzi, zwierząt domowych lub pojazdów. W aplikacji Dom możesz przeglądać zarejestrowaną aktywność z ostatnich dziesięciu dni.

Noc kontra dzień

Liczba kamer HomeKit Secure Video, które można włączyć do konfiguracji domowej, zależy od poziomu subskrypcji iCloud+:

  • Mając plan iCloud+ o pojemności 50 GB, korzystasz z jednej kamery.
  • Plan 200 GB zapewnia maksymalnie pięć kamer.
  • Plan o pojemności 2 TB i więcej zapewnia nieograniczoną liczbę dodatkowych kamer HomeKit Secure Video.

Złe

Widok koła Logitech

Głównym wyzwaniem związanym z tą kamerą jest zapotrzebowanie na źródło zasilania, co może wymagać zainstalowania nowego gniazdka lub poprowadzenia przewodów w domu, w zależności od układu domu.

W zestawie znajduje się trzymetrowy kabel umieszczony w solidnej, odpornej na warunki atmosferyczne obudowie o stopniu ochrony IP64. Należy podkreślić, że wtyczka nie jest odporna na warunki atmosferyczne, dlatego nie zaleca się bezpośredniego podłączenia do gniazdka na zewnątrz. Radziłbym A SOCKiTBOX aby uszczelnić połączenie pomiędzy wtyczką Circle View a przedłużaczem zewnętrznym, aby umożliwić podłączenie gniazdka w 100% wystawionego na działanie czynników atmosferycznych.

Moja kolejna poważna skarga nie dotyczy aparatu, ale bardziej faktu, że bardzo chciałbym móc nagrywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w HomeKit Secure Video dla kamer przewodowych. W 2024 roku nadszedł czas, aby Apple to zaoferował.

Werdykt

Jeśli potrzebujesz kamery zewnętrznej współpracującej z HomeKit Secure Video, moją najlepszą rekomendacją jest Logitech Circle View. Aby uzyskać dostęp do HomeKit Secure Video, będziesz potrzebować subskrypcji iCloud+. Pierwotnie pojawił się w 2020 roku, ale nawet w 2024 roku nadal jest świetnym aparatem. Czy byłoby wspaniale mieć model 4K, zasilany bateryjnie i/lub przez sieć Ethernet? Tak, ale to wciąż fantastyczna kamera zewnętrzna HomeKit.

Można go kupić od Amazonka lub bezpośrednio z Logitech.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pixel 7A to nokaut w rekordowo niskiej cenie 349 dolarów

Oczekuje się, że Google wprowadzi nowość Piksel 8A na swoim Konferencja programistów wejść/wyjść w następnym miesiącu. Prawdopodobnie jest to czynnik przyczyniający się...

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...
Advertisment