HomeKit Secure Video 2.0 – czas na aktualizację


Moim zdaniem HomeKit Secure Video jest jednym z najlepszych przykładów tego, co czyni Apple wspaniałym i straszne w tym samym czasie. HomeKit Secure Video to najbezpieczniejszy sposób nagrywania materiału filmowego w domu i poza nim, ale jednocześnie może być jedną z najbardziej frustrujących technologii Apple. W tym tygodniu chcę omówić, w jaki sposób Apple może nadal rozwijać HomeKit Secure Video, aby rozwiązać swoje problemy, jednocześnie zapewniając lepszą obsługę. Przyjrzyjmy się temu, co Apple może zawrzeć w HomeKit Secure Video 2.0.

HomeKit Weekly to seria skupiająca się na akcesoriach do inteligentnego domu, poradach i sztuczkach dotyczących automatyzacji oraz wszystkim, co ma związek z ramą inteligentnego domu Apple.


Obsługa kamery 2K w HomeKit Secure Video 2.0

Jedną z największych słabości HomeKit Secure Video w tej chwili jest brak obsługi 2K. Nawet dla Kamery HomeKit obsługujące 2K, Nagrania HKSV utknęły na 1080p. Wraz z rozwojem technologii kamer Apple będzie musiał sprostać wymaganiom aparatów dostępnych na rynku. Oczywiście jest to problem z pamięcią masową dla Apple, ale w pewnym momencie 1080p nie wystarczy.

Ciągłe nagrywanie

Rozwiązania dotyczące kamer, takie jak Gniazdo oferują nagrywanie 24/7 i uważam, że Apple powinno to oferować dla kamer, które nagrywają w HomeKit Secure Video. Oczywiście w przypadku kamer takich jak eufycam które są zasilane bateryjnie, ciągłe nagrywanie nie jest opcją, ale w przypadku kamer takich jak Logi Circle View które są zasilane zwykłym prądem przemiennym, ciągłe nagrywanie powinno być opcją. Nawet jeśli HomeKit filtruje na końcu, chciałbym, aby opcja nagrywania 24/7 była dostępna. Apple może nawet wyłączyć zdarzenia bez ruchu po siedmiu dniach, ale zdarzają się sytuacje, w których chciałbym zobaczyć określony czas, którego HomeKit nie zarejestrował.

Rozszerzone ograniczenia dotyczące kamer

Apple powinno zezwolić na więcej niż obecne limity pięciu kamer dla HomeKit Secure Video, umożliwiając albo uiszczenie dodatkowej miesięcznej opłaty za przejście na 10 kamer, albo uwzględnienie tego jako dodatkowej korzyści z Apple One Premier. Obecnie nie ma sposobu, aby nagrywać przy użyciu więcej niż pięciu kamer, więc w końcu albo musisz użyć strumienia tylko na kilku z nich, albo znaleźć alternatywne rozwiązania do nagrywania. Moje obecne obejście polega na tym, że nagrywam lokalnie na stację bazową eufy dla zewnętrznych kamer eufy, gdzie wszystkie moje kamery wewnętrzne i mój Logitech Circle View używają HomeKit Secure Video. Ta konfiguracja daje mi pięć kamer w HKSV i cztery kamery nagrywające na kartę SD w stacji bazowej eufy.

Podsumuj HomeKit Secure Video 2.0

Czego szukasz w kolejnych aktualizacjach Apple dla HomeKit Secure Video? Są to trzy obszary HKSV, które moim zdaniem Apple powinno zająć się, aby nadal uczynić HomeKit doskonałym miejscem do przechowywania nagrań z domowej kamery w miejscu, w którym tylko ty mieć dostęp, aby uczynić go świetną alternatywą vs. Gniazdo i Pierścień.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Flagowy procesor AMD Ryzen 9 7950X3D kosztuje poniżej 500 dolarów

Ceny flagowego procesora AMD do komputerów stacjonarnych, Ryzen 9 7950X3D, po raz pierwszy spadły poniżej 500 dolarów, a Amazon wycenił go na 492...

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...
Advertisment