Hitman 3 Szczegóły Tryby gry


Hitman 3 ukaże się w styczniu przyszłego roku, a dziś IO Interactive postanowiło upuścić skarbnicę informacji o trybach gry, które gracze mogą odkrywać. Gracze mogą przede wszystkim wziąć udział w klasycznej kampanii, która zapowiada „dramatyczne zakończenie” trylogii World of Assassination.

Tryb Elusive Target pozwala graczom wyśledzić unikalny cel niemal bez pomocy HUD lub Instynktu. Ten tryb ma być największym wyzwaniem w grze Hitman, a szczegóły pojawią się w przyszłości.

Tryb eskalacji, cóż, eskaluje. W trakcie kontraktu nowe słabostki sprawiają, że misja nabiera mocy z nowymi ograniczeniami i nowymi niebezpieczeństwami. Może nie będziesz mógł używać niektórych przebrań. Może pojawi się więcej kamer bezpieczeństwa. Nikt tak naprawdę nie wie, ale sytuacja narasta, dopóki nie ukończysz misji lub … wiesz, co stanie się w innym scenariuszu.

Tryb kontraktów pozwala wybrać cel, metodę usunięcia i nie tylko przed wykonaniem czynu. Gdy to zrobisz, możesz rzucić wyzwanie znajomym, aby wykonali tę samą misję i strzelili do najlepszego wyniku. To Mario Maker morderstwa!

Tryb Sniper Assassin pozwala … Nigdy nie zgadniesz. Bekas! W tym cichym i zabójczym trybie chodzi o zabijanie wrogów bez zwracania uwagi. Hitman 3, Sniper Assassination to gra dla jednego gracza.

Tryb ducha nie będzie dostępny w grze Hitman 3. Booooooo! (Zdobyć?)

Reklama

Możesz przeczytać więcej o dużych trybach, które pojawią się w Hitman 3, na oficjalnej stronie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!