Historyczny czek Steve’a Jobsa opłacający rachunek telefoniczny Apple wystawiony na aukcji


Nie jest niczym niezwykłym, że w sprzedaży trafiają rzadkie przedmioty związane ze Stevem Jobsem i początkami firmy Apple. Tym razem jest to historyczny czek podpisany przez Jobsa na opłacenie rachunku telefonicznego od Apple – i możesz go kupić do swojej kolekcji za kilka tysięcy dolarów na aukcji.

Czek Steve’a Jobsa opłacający rachunek telefoniczny wystawiony na aukcji

Czek podpisany przez współzałożyciela Apple jest datowany na 8 lipca 1976 r. i brzmi „Z konta Apple Computer Company” z pierwszym oficjalnym adresem firmy w Palo Alto w Kalifornii. Według RR Auction czek jest w „bardzo dobrym stanie”, zapakowany i sklasyfikowany przez PSA/DNA jako „GEM MT 10”.

„Pożądany czek podpisany przez Jobsa, opłacający rachunek telefoniczny Apple Computer na około 31 lat przed premierą pierwszego iPhone’a 29 czerwca 2007 roku” – głosi witryna aukcyjna. „W tym okresie latem 1976 roku, mniej więcej cztery miesiące po założeniu firmy Apple Computer Company, Jobs i Wozniak ciężko pracowali nad stworzeniem swojego pierwszego produktu”.

Czek z dnia 8 lipca 1976 r., wystawiony na Pacific Telephone, jest opatrzony podpisem Jobsa i opiewa na kwotę 201,41 dolarów. Zapewnia fascynujący wgląd w początki technologicznego tytana, wykorzystując oficjalne przemówienie inauguracyjne Apple pod adresem „770 Welch Rd., Ste. 154, Palo Alto” ​​– wzruszające przypomnienie skromnych początków firmy w legendarnym garażu rodziny Jobsów.

Oczywiście zakup tego rzadkiego przedmiotu nie będzie łatwy. Oferty można składać do 21 marca, a aktualna oferta wynosi ponad 15 000 dolarów.

Jeśli czek jest dla Ciebie zbyt drogi lub szukasz czegoś innego, na aukcji RR Auction dostępnych jest wiele innych rzadkich przedmiotów Apple. Należą do nich komputer Apple-1 podpisany przez Steve’a Wozniaka, działający Apple Lisa z oryginalnym pudełkiem, prototypowa mysz Macintosh, Newton MessagePad, a nawet iPhone z 2007 roku zamknięty w pudełku.

Reklama

Kolejnymi interesującymi elementami są rzadkie prototypy i schematy Atari, zestawy kluczy kodujących opracowane przez komputerowego wizjonera Douglasa Engelbarta oraz dziesiątki gier wideo. Zainteresowani mogą zapoznać się ze wszystkimi przedmiotami dostępnymi na aukcji na stronie Serwis aukcyjny RR.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...

iOS 17.5: Nowe funkcje, data premiery i więcej szczegółów

Apple ma oficjalnie rozpoczęte testy beta systemu iOS 17.5 z programistami i użytkownikami publicznej wersji beta. Aktualizacja wprowadza kilka nowych funkcji i...
Advertisment