Historia sprawy Roe przeciwko Wade


The Podcasty Apple Ogłoszono zwycięzcę nagrody za rok 2022. Jabłko nazwane Wolno palący jako program roku, za omówienie historii przełomowej sprawy dotyczącej praw do aborcji, Roe v. Wade.

Firma z Cupertino poinformowała również o dostępności sześciu Dodatki o powolnym spalaniuz których jeden dotyczy kręcenia odcinka Roe v. Wade…

Apple stworzyło ogłoszenie Dziś.

Firma Apple ogłosiła dziś nagrodę Apple Podcasts Award, przyznawaną programowi roku i jego zespołowi za wyjątkową jakość, innowacyjność i wpływ. Zainspirowana charakterystyczną ikoną aplikacji, nagroda Apple Podcasts Award odzwierciedla wieloletnie zaangażowanie Apple we wspieranie twórców, którzy dzielą się swoim głosem ze światem i pomagają słuchaczom odkrywać najlepsze podcasty.

Nagrodą Apple Podcasts Award została doceniona przez krytyków seria historii narracyjnych firmy Slate, Wolno palący, w swoim ostatnim sezonie, Roe v. Wade, którego gospodarzem jest redaktor naczelna Slate, Susan Matthews. Publikowany przez cały czerwiec 2022 r. czteroodcinkowy sezon przedstawia wydarzenia, które doprowadziły do ​​przełomowej decyzji Sądu Najwyższego z 1973 r., oferując słuchaczom dogłębne spojrzenie na tę uniwersalną i aktualną kwestię dotyczącą praw człowieka.

Chociaż jest to kwestia budząca duże emocje, odcinek podcastu miał na celu przedstawienie szerszej perspektywy osobom po obu stronach debaty.

„Chciałam zrobić ten serial, ponieważ byłam naprawdę zniechęcona tym, jak spolaryzowana i utknęła rozmowa na temat aborcji, a wydawało się to niezwykle aktualne i ważne” – powiedziała prowadząca Susan Matthews.

„Postanowiliśmy opowiedzieć tę historię w sposób, który pomógł rozwinąć i zakwestionować to, co ludzie rozumieli na ten temat. Zdecydowaliśmy, że sposobem na podejście do tego sezonu będzie powrót do wczesnych lat 70., kiedy debata na temat aborcji wciąż była w powietrzu, a twoja przynależność partyjna nie korelowała z twoimi poglądami na ten temat”.

Kontynuowała: „Jestem zaszczycona, że ​​​​Apple Podcasts zobaczyło coś wyjątkowego w tym sezonie. Mam nadzieję, że ludzie podejdą do tego z otwartym i ciekawym umysłem i docenią słuchanie tego tak samo, jak ja to robiłem”.

Apple powiedział, że program jest jednym z najpopularniejszych podcastów.

Wolno palący to jeden z najpopularniejszych programów wszechczasów w Apple Podcasts. Pierwsze dwa sezony serialu są prowadzone przez Leona Neyfakha i obejmują odpowiednio skandale Watergate i Clinton-Lewinsky.

Dodatkowe sezony opowiadają o twórczym życiu i tragicznej śmierci dwóch najsłynniejszych raperów świata, Notoriousa BIGa i Tupaca Shakura, a także o zamieszkach w Los Angeles (oba prowadzone przez Joela Andersona); Dojście do władzy i rozgłosu Davida Duke’a (prowadzony przez Josha Levina); oraz droga do wojny w Iraku (prowadzona przez Noreen Malone). Wszystkie siedem sezonów jest dostępnych bezpłatnie w Apple Podcasts.

Od dziś dostępne są serie Extras.

Od dziś użytkownicy mogą również eksplorować sześć Dodatki o powolnym spalaniu — zupełnie nowe odcinki dostępne za darmo wyłącznie w Apple Podcasts, które dostarczają nowych perspektyw i głębszych informacji. Słuchacze mogą usłyszeć o tworzeniu Wolno palący: Roe v. Wade, nigdy wcześniej nie słyszane osobiste historie, obszerne wywiady uzupełniające z postaciami z serialu oraz rozmowa przy okrągłym stole na temat ewolucji Sądu Najwyższego z udziałem ekspertów prawnych Slate.

Reklama

Laureat zeszłorocznej nagrody Apple Podcasts Award był Mała zmiana planów.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SilverStone Intros RM51 5U Rackmount Case, którą można przechylić w wieżę

SilverStone wprowadził RM51, obudowę rackową 5U przeznaczoną dla serwerów i stacji roboczych, którą można przechylić wzdłuż boku, aby używać jej jako obudowy typu...

GIGABYTE oficjalnie wprowadza na rynek dyski SSD AORUS Gen5 serii 10000 NVMe

GIGABYTE oficjalnie wprowadził na rynek swoje flagowe dyski SSD AORUS Gen5 z serii 10000 M.2 NVMe, które wykorzystują interfejs PCI-Express 5.0 x4. ...

Kim jest dzieciak kończący odcinek 5 Last of Us? Poznaj Sama z gier.

HBO Ostatni z nas kończy swój czwarty odcinek z cliffhangerem — Ellie (Bella Ramsey) i Joel (Pedro Pascal) budząc się...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!