High End 2024 powraca do Monachium jako wydarzenie, na którym nie może zabraknąć branży audio


Jak wyraźnie pokazała edycja High End Show 2023, międzynarodowe znaczenie targów stale rośnie, ponieważ coraz więcej producentów decyduje się na opublikowanie podczas wydarzenia swoich najważniejszych ogłoszeń. Edycja 2024, która odbędzie się w dniach 9–12 maja, zapowiada się najbardziej ekscytująco w historii, jak pokazuje pierwsza liczba wystawców, którzy po raz kolejny zajmą każde dostępne miejsce w MOC Event Center w Monachium w Niemczech.

Jako edycja High End Show 2023 wyraźnie zademonstrowanemiędzynarodowe znaczenie targów stale rośnie, ponieważ coraz więcej producentów decyduje się na opublikowanie podczas nich swoich najważniejszych ogłoszeń. Edycja 2024, która odbędzie się w dniach 9–12 maja, zapowiada się najbardziej ekscytująco w historii, jak pokazuje pierwsza liczba wystawców, którzy po raz kolejny zajmą każde dostępne miejsce w MOC Event Center w Monachium w Niemczech.

Jak podaje High End Society, w pierwszych tygodniach po rozesłaniu zaproszenia na edycję 2024 zgłosiło się ponad 200 wystawców, aby zaprezentować swoje innowacje na największym tego typu wydarzeniu. Przez wiele lat High End był uznaną wizytówką branży high-end i domowego sprzętu audio, opierając się na dynamice solidnego rynku niemieckiego, aby przyciągnąć także coraz większą liczbę światowych marek i międzynarodowych gości branżowych. Co roku ludzie z ponad 90 krajów przybywają do Monachium, aby odkryć najbardziej ekscytujących projektantów dźwięku, poznać trendy w branży, nawiązać kontakty i prowadzić interesy. Czterodniowe wydarzenie, które odbędzie się w maju 2024 r., po raz kolejny obiecuje zapewnić ekspertom branżowym, entuzjastom audiofilów i miłośnikom muzyki wyjątkowy świat wrażeń.

Od ponad czterdziestu lat High End nadaje właściwy ton produktom zapewniającym najwyższej jakości reprodukcję muzyki. Zapewnia silny impuls i daje nowe, świeże pomysły projektantom, producentom, dealerom i konsumentom, a także jest znana ze swojego wyważonego połączenia składającego się z targów B2B i wydarzenia praktycznego. Pierwsze dwa dni czterodniowych targów są zarezerwowane dla gości branżowych. W weekend drzwi otworzą się także dla konsumentów.

W 2023 roku pokaz High End odbył się po raz 40. i odniósł największy sukces od swojego powstania w 1982 roku, a obecna liczba rezerwacji jednoznacznie wskazuje na kontynuację tej tendencji wzrostowej. „Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tak stałego pozytywnego odbioru” – mówi Stefan Dreischärf, dyrektor zarządzający High End Society Service GmbH. „Chociaż nie możemy przewidzieć, jak rozwinie się rynek w świetle napiętej sytuacji gospodarczej na świecie, pozostajemy optymistami i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić, że kolejna edycja High End po raz kolejny będzie zwycięskim wydarzeniem dla wszystkich zaangażowanych”.

 

IPS – Części międzynarodowe + dostawa

Reklama

Równoległe wystawy dostawców – IPS – International Parts + Supply – ponownie odbędą się równolegle z High End 2024 podczas tych samych czterech dni targów. Specjalny obszar biznesowy oferuje dostawcom branży audio idealną platformę z produktami począwszy od przetworników głośników i elektroniki, obudów głośników i kabli, aż po komponenty oraz technologię testowania i pomiarów, a wszystko to prezentowane jest w osobnej strefie w hali 1. Stowarzyszenie ALTI, włączone do obszaru IPS targów, będzie koordynować szereg działań B2B dla firm członkowskich.

Tymczasem w innej, oznaczonej kolorami, specjalnej przestrzeni wystawienniczej, model 2024 będzie oferował Świat słuchawek, dedykowaną wystawę, podczas której niektóre z najlepszych marek w dziedzinie audio osobistego zaprezentują swoje najnowsze produkty. Od wysokiej klasy słuchawek wokółusznych i przedwzmacniaczy lampowych po monitory douszne i osobiste odtwarzacze audio, odwiedzający będą mogli wypróbować i porównać w wolnym czasie szeroką gamę modeli.

Okres rejestracji wystawców zakończy się 30 listopada 2023 r. Zainteresowane firmy mogą uzyskać dodatkowe informacje na stronie internetowej lub bezpośrednio skontaktować się z organizatorem. Bilety na High End 2024 można kupić wyłącznie online za pośrednictwem kas biletowych na spektakl, która będzie działać od początku 2024 roku.

 

Pokaz z najwyższej półki

9–12 maja 2024 r
od czwartku do niedzieli
Miejsce: MOC Monachium
Lilienthalallee 40
80939 Monachium/Niemcy

Organizator: High End Society Service GmbH – E-mail

www.highendsociety.deSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...
Advertisment