Hi-Fi Rush otrzyma ostatnią aktualizację przed zamknięciem Tango Gameworks


Tango Gameworks zostanie zaktualizowane Pośpiech Hi-Fi ostatni raz, zanim Microsoft zamknie drzwi do studia. Microsoft ogłosił to wcześniej w maju że zamyka trzy studia, m.in Pośpiech Hi-Fi deweloper Tango Gameworks. Krótko po wiadomości o zamknięciu ul. Tango Gameworks potwierdziło grę „pozostanie dostępna i będzie można w nią grać wszędzie”, jest już dostępna.

Oczekuje się, że ostateczna łatka naprawi „drobne problemy” w Pośpiech Hi-Fii zostaną wdrożone w środę. Tango Gameworks będzie nadal współpracować z Limited Run Games w celu wydania fizycznej wersji gry. „Dziękuję wszystkim za ciągłe wsparcie” Tango Gameworks opublikowało post ze swojego konta X.

Decyzja Microsoftu o zamknięciu Tango Gameworks była zaskoczeniem dla wielu osób w branży; japońskie studio niespodziankę wypuściło grę na początku zeszłego roku, odnosząc krytyczny i – jak się wydawało – komercyjny sukces. Dyrektor ds. marketingu Xbox, Aaron Greenberg, opublikował post w serwisie X w kwietniu 2023 r To Pośpiech Hi-Fi był „przełomowym hitem” pod względem „wszystkich kluczowych pomiarów i oczekiwań” w firmie Microsoft. Zaledwie dzień po ogłoszeniu zamknięcia Matt Booty, dyrektor Xbox Game Studios, powiedział pracownikom, że Microsoft potrzebuje „mniejszych gier, które zapewnią nam prestiż i nagrody” – wiadomość ta była zaskakująca dla pracowników, według The Vergeponieważ Pośpiech Hi-Fi to jest dokładnie to. Pośpiech Hi-Fi miał 3 miliony graczy i zdobył mnóstwo nagród, w tym prestiżową nagrodę BAFTA za animację.

Pośpiech Hi-Fi fani okazali swoje niezadowolenie z zamknięcia, bombardując grę recenzjami na platformie Steam firmy Valve – ale w odwrotny sposób niż zwykle. Bombardowanie recenzjami jest zwykle działaniem negatywnym — ludzie próbują podbić ocenę gry na platformie takiej jak Steam. Ale Pośpiech Hi-Fi graczy dodało ponad 2000 pozytywny recenzje na Steam, próbując pokazać Microsoftowi, jak bardzo mu się to podobało i podziękować Tango Gameworks za ich pracę. Kilku recenzentów skomentowało ironiczny charakter zamknięcia studia: Pośpiech Hi-Fi to „fantazja o władzy o zniszczeniu złej korporacji, której kadra kierownicza traktuje pracowników jak paszę w niekończącej się pogoni za bogactwem” jak stwierdził Polygon w swojej recenzji.

Pośpiech Hi-Fi pierwotnie był dostępny wyłącznie na Xbox, ale został wydany na PlayStation 5 w 2024 roku. Pozostanie dostępny na wszystkich obecnych platformach pomimo zamknięcia studia.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment