Helldivers 2 przesunięte na 2024 rok


Już czas, Helldivers. Katherine z Arrowhead Game Studios przedstawia największe ogłoszenie w historii: Premiera Helldivers 2 na PS5 I Para 8 lutego 2024 r.! Luty nadejdzie, zanim się obejrzymy, co oznacza, że ​​musimy oficjalnie Cię zaciągnąć! Zamówienia przedpremierowe zarówno na Edycję Standardową, jak i Edycję Super Obywatelską gry Helldivers 2 rozpoczynamy 22 września 2023 r. Nie minie dużo czasu, zanim ty i 3 rekrutów będziecie mogli połączyć siły w kooperacyjną grę wieloosobową online z niszczycielską mocą na dużą skalę podstępy, eksploruj unikalne planety i wspólnie realizuj cele, a także ulepszaj swój sprzęt dzięki głębokiemu systemowi postępu w grze Helldivers 2. Zbieraj zasoby naturalne obcego pochodzenia i wykorzystuj je do ulepszania i odblokowywania nowych forteli na pokładzie swojego statku.

Jako że zamówienia przedpremierowe na Helldivers 2 ruszą wkrótce, możecie zacząć planować walkę. Składając zamówienie w przedsprzedaży, będziesz mógł wybrać pomiędzy edycją standardową a edycją Super Citizen gry Helldivers 2, która zawiera niesamowitą zawartość dodatkową. Dodatkowe gadżety w Edycji Super Citizen obejmują specjalny zestaw zbroi DP-53 Saviour of the Free oraz – ponieważ bohaterowie noszą peleryny – pelerynę Woli Ludu, dzięki której wyróżnisz się wśród wyzwolonych. Otrzymasz także dostęp do pistoletu maszynowego MP-98 Knight, który jest potężną bronią podstawową, która dzięki przyjacielskiemu ogniu rozdziera boty, robaki i Helldiversów!

Oprócz tego będziesz mieć status Super Obywatela dla swojego Helldivera i dodatkową minigrę, Stratagem Hero, dla swojego statku. Wspaniale jest grać, czekając, aż reszta drużyny dołączy do lobby. Otrzymasz także dostęp do naszej zawartości Obligacji Premium dla Weteranów Stalowych.

Oprócz tego oferujemy pewne bonusy za zamówienie w przedsprzedaży. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży Helldivers 2, otrzymasz trzy nowe, stylowe zestawy zbroi:

  • Ambasador Marki TR-7 – promocyjny zestaw zbroi dla fanów mrożonego jogurtu SUMY Corp.
  • Rycerz TR-62 – zbroja stworzona, aby zapewnić sprawiedliwość najciemniejszym zakamarkom galaktyki.
  • TR-9 Kawaler Demokracji – posiadacze tej zbroi nie jeżdżą na koniach, mimo to są powołani do walki na wiernym rumaku Wolności.

Aby zobaczyć tylko jedno z wielu wyzwań, przed którymi stoisz w ramach swojej misji na rzecz Demokracji, obejrzyj najnowszy film, w którym dyrektor generalny studia Johan Pilestedt i jego zespół walczą z potężnym Bile Titanem.

Reklama

Nie możemy się doczekać, aż 8 lutego poznacie uniwersum Helldivers 2. To dopiero początek naszej wojny z wrogami Managed Democracy. W nadchodzących dniach będziemy mieli jeszcze więcej do przekazania, więc zamów w przedsprzedaży swoją kopię Helldivers 2 22 września i przygotuj się na wojnę galaktyczną na pełną skalę na swojej konsoli PlayStation 5 i Steam.

Przygotuj się na zanurzenie się w piekle!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

On-Device Intelligence: Apple Makes AI Make Sense

Apple's Worldwide Developers Conference (WWDC) 2024 keynote unveiled Apple Intelligence and was another historic moment for the Cupertino company. Apple Intelligence will be...

CORSAIR wprowadza na rynek wentylatory LX RGB, połączenie doskonałego oświetlenia i wyjątkowego chłodzenia

Firma Corsair wprowadziła dziś na rynek serię wentylatorów chłodzących LX RGB, najnowszy dodatek do uznanego ekosystemu iCUE LINK. Udowadniając, że niesamowite oświetlenie...

Ścieżka dźwiękowa Zelda: Ocarina of Time zamieniła się w idealny album jazzowy

W zeszłym roku muzyk i eseista wideo Adam Neely opublikował fascynujące spojrzenie na to, co nazwał „Nintendo-fikacja jazzu”, zjawisko, które sprawiło,...
Advertisment