Helldivers 2 przesunięte na 2024 rok


Już czas, Helldivers. Katherine z Arrowhead Game Studios przedstawia największe ogłoszenie w historii: Premiera Helldivers 2 na PS5 I Para 8 lutego 2024 r.! Luty nadejdzie, zanim się obejrzymy, co oznacza, że ​​musimy oficjalnie Cię zaciągnąć! Zamówienia przedpremierowe zarówno na Edycję Standardową, jak i Edycję Super Obywatelską gry Helldivers 2 rozpoczynamy 22 września 2023 r. Nie minie dużo czasu, zanim ty i 3 rekrutów będziecie mogli połączyć siły w kooperacyjną grę wieloosobową online z niszczycielską mocą na dużą skalę podstępy, eksploruj unikalne planety i wspólnie realizuj cele, a także ulepszaj swój sprzęt dzięki głębokiemu systemowi postępu w grze Helldivers 2. Zbieraj zasoby naturalne obcego pochodzenia i wykorzystuj je do ulepszania i odblokowywania nowych forteli na pokładzie swojego statku.

Jako że zamówienia przedpremierowe na Helldivers 2 ruszą wkrótce, możecie zacząć planować walkę. Składając zamówienie w przedsprzedaży, będziesz mógł wybrać pomiędzy edycją standardową a edycją Super Citizen gry Helldivers 2, która zawiera niesamowitą zawartość dodatkową. Dodatkowe gadżety w Edycji Super Citizen obejmują specjalny zestaw zbroi DP-53 Saviour of the Free oraz – ponieważ bohaterowie noszą peleryny – pelerynę Woli Ludu, dzięki której wyróżnisz się wśród wyzwolonych. Otrzymasz także dostęp do pistoletu maszynowego MP-98 Knight, który jest potężną bronią podstawową, która dzięki przyjacielskiemu ogniu rozdziera boty, robaki i Helldiversów!

Oprócz tego będziesz mieć status Super Obywatela dla swojego Helldivera i dodatkową minigrę, Stratagem Hero, dla swojego statku. Wspaniale jest grać, czekając, aż reszta drużyny dołączy do lobby. Otrzymasz także dostęp do naszej zawartości Obligacji Premium dla Weteranów Stalowych.

Oprócz tego oferujemy pewne bonusy za zamówienie w przedsprzedaży. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży Helldivers 2, otrzymasz trzy nowe, stylowe zestawy zbroi:

  • Ambasador Marki TR-7 – promocyjny zestaw zbroi dla fanów mrożonego jogurtu SUMY Corp.
  • Rycerz TR-62 – zbroja stworzona, aby zapewnić sprawiedliwość najciemniejszym zakamarkom galaktyki.
  • TR-9 Kawaler Demokracji – posiadacze tej zbroi nie jeżdżą na koniach, mimo to są powołani do walki na wiernym rumaku Wolności.

Aby zobaczyć tylko jedno z wielu wyzwań, przed którymi stoisz w ramach swojej misji na rzecz Demokracji, obejrzyj najnowszy film, w którym dyrektor generalny studia Johan Pilestedt i jego zespół walczą z potężnym Bile Titanem.

Reklama

Nie możemy się doczekać, aż 8 lutego poznacie uniwersum Helldivers 2. To dopiero początek naszej wojny z wrogami Managed Democracy. W nadchodzących dniach będziemy mieli jeszcze więcej do przekazania, więc zamów w przedsprzedaży swoją kopię Helldivers 2 22 września i przygotuj się na wojnę galaktyczną na pełną skalę na swojej konsoli PlayStation 5 i Steam.

Przygotuj się na zanurzenie się w piekle!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment