Helldivers 2 pojawi się na PC i PlayStation jeszcze w tym roku


Przygotuj się na szerzenie pokoju i wolności z ekstremalnymi uprzedzeniami — Katherine Baskin, menedżer ds. mediów społecznościowych i społeczności w Arrowhead Game Studios, mówi: „Cześć, przyszli Helldivers! Nie mogę się doczekać, by opowiedzieć światu o Helldivers 2 — naszej nowej, kooperacyjnej strzelance, która pakuje w szalonej, trzecioosobowej akcji przeciwko potężnym wrogim mobom. Arrowhead po cichu, ale zaciekle pracował nad kontynuacją naszej ukochanej gry Helldivers. Nasza wizja następnej części zawsze musiała być większa, lepsza i bardziej piekielna! mamy nadzieję, że zobaczycie w naszym pierwszym zwiastunie, który, mamy nadzieję, podnieci was i zaskoczy! Wraz ze zwiastunem chcieliśmy podać wam kilka szczegółów na temat tego, czego możecie się spodziewać, więc przygotujmy was do walki”.

Walcz o Super Ziemię
Wolność. Pokój. Zarządzana demokracja. Twoje prawa zrodzone z Super Ziemi. Kluczowe filary naszej cywilizacji. Są one atakowane przez śmiercionośne obce cywilizacje, spiskujące w celu zniszczenia Super Ziemi i jej wartości. Wcielisz się w elitarną klasę żołnierzy, których misją jest szerzenie pokoju, wolności i zarządzanej demokracji za pomocą największych, najgroźniejszych i najbardziej wybuchowych narzędzi w galaktyce. Połącz siły z maksymalnie czterema przyjaciółmi i siej spustoszenie w pladze obcych, która zagraża bezpieczeństwu Twojego domu, Super Earth.

Helldivers muszą przyjąć rolę galaktycznych sił pokojowych w tej galaktycznej wojnie i chronić swoją rodzimą planetę, szerzyć przesłanie Demokracji i wyzwolić wrogów siłą.

Potężna broń i przytłaczający wrogowie

Nie wysyłamy naszej planety Helldivers bez odpowiedniego wsparcia, ale to ty decydujesz, jak i kiedy ją wezwać. Nie tylko będziesz mieć mnóstwo supermocnych broni podstawowych i konfigurowalnych elementów wyposażenia, ale także możliwość wywoływać podstępy podczas gry.

W ferworze bitwy, a twój oddział musi odeprzeć zmasowany atak Terminidów za jednym zamachem? Możesz sprawić, by Orzeł zrzucił 500-kilogramową bombę, pozostawiając po sobie tylko uwolnione zwłoki robaków. Potrzebujesz ustanowić obwód obronny? Możesz wezwać miotacz min przeciwpiechotnych, aby pokrył pole bitwy śmiercionośnymi minami.

Reklama

Gracze mogą zdecydować, jak pokonać każdą falę wroga, korzystając z wielu narzędzi ofensywnych i defensywnych. Wykonując misje, będziesz mógł ulepszać swój statek i budować jeszcze bardziej imponujący arsenał. Wszystko, od generatorów tarcz, przez wieżyczki, po naloty na dużą skalę, może dać twojej drużynie przewagę.

Masz kopię zapasową

Mówią, że z przyjaciółmi wszystko jest lepsze. Zwłaszcza jeśli chodzi o sianie zniszczenia na wrogach Wolności. Zgodnie z naszymi kooperacyjnymi korzeniami w Arrowhead, zadbaliśmy o to, aby Helldivers 2 oferował najlepszą dotychczas rozgrywkę kooperacyjną. Kluczowa będzie współpraca: zespoły będą współdziałać w zakresie wyposażenia, planować podejście do każdej misji i wspólnie realizować cele.

Ale dla maksymalnego wyzwania i współpracy, przyjacielski ogień jest zawsze włączony. Komunikuj się z kolegami z drużyny i upewnij się, że te zabłąkane kule i miny pokonają prawdziwych przeciwników. Pamiętajcie, że powrócicie do domu sławni jako bohaterowie, bez względu na to, czy jesteście martwi, czy żywi.

Wiadomość od naszego wspaniałego przywódcy

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jaki chaos rozpętacie na wrogach demokracji. Zanim jednak was opuszczę, nasz dyrektor kreatywny i chwalebny przywódca Arrowhead Revolution, Johan Pilestedt, chciał podzielić się swoimi przemyśleniami: „Pozdrowienia, mięso armatnie. Jestem zachwycony, mogąc w końcu ujawnić projekt, któremu poświęciliśmy się w ciągu ostatnich kilku lata. Osiągnięcia naszego zespołu w tym czasie były powodem do ogromnej dumy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem w oryginalną grę, czy nowicjuszem w uniwersum Helldivers, nie mogę się doczekać, aż zanurzysz się w naszym języku- bezczelny portret reżimu totalitarnego. Przygotuj się na momenty napędzane adrenaliną, intensywną akcję i więź, która tworzy się, gdy polegasz na swoim zespole, aby ukończyć misje lub komicznie ponieść porażkę z powodu lekkomyślnego obchodzenia się z przesadną siłą ognia. , mamy nadzieję, że śmiech, którym dzielimy się w studiu podczas gry, będzie rezonował z wami, gdy będziecie cieszyć się tym szalonym wszechświatem. Do zobaczenia w piekle, nurkowie!”Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Produkty pamięci masowych i pamięci ADATA XPG na targach Computex: Project Neonstorm, Legend 970, Caster RGB DDR5-9000

ADATA i XPG, jej submarka skupiona na graczach, zaprezentowały mnóstwo pamięci i produktów pamięci masowej na targach Computex 2023. Zaczynamy od pamięci...

Apple twierdzi, że „ekosystem” App Store przekroczył 1 bilion dolarów w 2022 roku, oto co to oznacza

Apple odpada z nowym raportem dzisiaj w którym ponownie reklamuje ekonomiczny wpływ App Store. Według badania przeprowadzonego przez ekonomistów z Analysis Group,...

Strajk pisarzy WGA nad sztuczną inteligencją, ChatGPT ma wyższą stawkę niż myślisz

Pierwszy z wielu z pewnością protestów pracowniczych przeciwko sztucznej inteligencji już się rozpoczął. Zaczęło się od hollywoodzcy pisarze którzy chcieli...
Advertisment