Hej pozwala teraz użytkownikom tworzyć blogi i biuletyny bezpośrednio z poziomu ich e-maili


Alternatywny dostawca poczty e-mail Hej rozszerza swoją ofertę o nowy blog i usługę biuletynów e-mail o nazwie Hey World, która jest oferowana jako bezpłatny dodatek dla wszystkich osobistych subskrybentów Hey, poinformowała dziś firma.

Korzystanie z Hey World jest niezwykle proste: Hej, użytkownicy muszą po prostu wysłać wiadomość e-mail na adres world@hey.com. Temat tego e-maila staje się wtedy nagłówkiem posta, a tekst podstawowy to sam post na blogu.

Po wysłaniu pierwszego e-maila Hey automatycznie utworzy dla Ciebie blog pod adresem „world.hey.com/yourusername”, który zbiera wszystkie Twoje posty i oferuje zarówno kanał RSS, jak i pole subskrypcji e-mail dla obserwujących. z najnowszymi misjami.

W poście na blogu Hey World ogłaszając tę ​​funkcję, współzałożyciel Hey, Jason Fried, wyjaśnia, że ​​funkcja powstała z chęci udostępnienia miejsca do dzielenia się przemyśleniami w Internecie w dłuższym kontekście niż krótki post na Twitterze lub burza na Twitterze, bez kontrowersyjnego publicznego kwadratu w miejscu takim jak Świergot. Fried zauważa również, że blogi Hey World są na razie eksperymentem, a firma zamierza „pobawić się przez chwilę” z nową funkcją. Dodatkowo, jako „nawiązanie do prostszych czasów”, strony Hey World zawierają „bez javascript, bez śledzenia, bez śmieci”.

Hey World prawdopodobnie nie zastąpi więcej usług biuletynów premium, takich jak Substack, które pozwolą pisarzom na bardziej niezawodne narzędzia i narzędzia do zarabiania; ale dla bardziej przypadkowych pisarzy szukających miejsca do dzielenia się przemyśleniami może to być dobra opcja. Ponadto prostota pisania postów przy użyciu tego samego interfejsu użytkownika i edytora, co zwykłe e-maile Hey, oznacza, że ​​istnieje niewiarygodnie niska bariera wejścia (zakładając, że przynajmniej jeden z nich jest subskrybentem Hey).

Blogi Hey World są teraz dostępne do płacenia subskrybentom Hey za pomocą kont osobistych; użytkownicy z kontami firmowymi lub z bezpłatnymi wersjami próbnymi nie kwalifikują się do nowej funkcji.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment