HEAD akustyka ogłasza zmiany w zarządzie po ogłoszeniu przejścia na emeryturę Hansa Gierlicha


Po 34 latach pracy z akustyką HEAD dr inż. Hans Wilhelm Gierlich, dyrektor techniczny firmy i szef działu badań w dziale telekomunikacji, odchodzi na emeryturę. W tym samym czasie z firmy odchodzi Aulis Telle, techniczny dyrektor zarządzający ds. dźwięku, wibracji i percepcji. W odpowiedzi HEAD Acoustics potwierdził dwa stanowiska dyrektorów zarządzających wynikające ze zaktualizowanej struktury organizacyjnej, mianując Anne Geller-Gravez na stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Matthiasa Wegerhoffa na nowego Dyrektora Zarządzającego ds. Technicznych.

Po 34 latach pracy z akustyką HEAD dr inż. Hans Wilhelm Gierlich, dyrektor techniczny firmy i szef działu badań w dziale telekomunikacji, odchodzi na emeryturę. W tym samym czasie z firmy odchodzi Aulis Telle, techniczny dyrektor zarządzający ds. dźwięku, wibracji i percepcji. W odpowiedzi HEAD Acoustics potwierdził dwa stanowiska dyrektorów zarządzających wynikające ze zaktualizowanej struktury organizacyjnej, mianując Anne Geller-Gravez na stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Matthiasa Wegerhoffa na nowego Dyrektora Zarządzającego ds. Technicznych.

Hans W. Gierlich rozpoczął swoją karierę zawodową w 1983 roku w Instytucie Inżynierii Komunikacji RWTH w Akwizgranie. W lutym 1988 uzyskał stopień naukowy doktora. w elektrotechnice. W 1989 roku Hans dołączył do HEAD akustyka GmbH w Akwizgranie jako wiceprezes. Od 1999 roku kieruje dywizją HEAD akustyka Telecom, aw 2014 roku został powołany do zarządu.

Jako siła napędowa działu telekomunikacyjnego firmy, Hans Gierlich pomógł mu osiągnąć wielki sukces i uczynił go kamieniem węgielnym dla akustyki HEAD. Jest w decydującej mierze odpowiedzialny za nowe metody pomiaru i analizy w zakresie mowy, komunikacji i jakości dźwięku oraz liczne standardy w tej dziedzinie. Godna pozazdroszczenia pozycja lidera na rynku HEAD Acoustics w tej dziedzinie wynika w dużej mierze z jego niestrudzonego zaangażowania i wyjątkowej wiedzy.

„HEAD Acoustics serdecznie dziękuje Dr.-Ing. Gierlichowi za jego wybitne osiągnięcia i niezwykły wkład w sukces firmy i życzy mu satysfakcjonującej emerytury” – oświadcza firma.

Poprzedni dyrektor techniczny ds. dźwięku, wibracji i percepcji dr inż. Aulis Telle, na własną prośbę, 1 maja 2023 roku opuści firmę HEAD Acoustics, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. „Dr Telle odegrał kluczową rolę w umocnieniu pozycji światowego lidera firmy HEAD akustyka w dziedzinie technologii dźwięku i wibracji oraz wdrożył ważne innowacje organizacyjne i techniczne. Firma HEAD akustyka życzy mu dalszych sukcesów na przyszłej ścieżce i dziękuje mu za jego niestrudzone zaangażowanie w HEAD akustyka – dodaje firma.

 

Nowy zespół zarządzający akustyką HEAD, w skład którego wchodzą teraz Stephan Noth, Klaus Genuit, Anne Geller-Gravez i Matthias Wegerhoff.

Nowe kierownictwo od wewnątrz firmy

Przeniesienie dwóch stanowisk dyrektora zarządzającego idzie w parze z reorganizacją struktury organizacyjnej, co nadaje pomyślnej strategii HEAD Acoustics nowy impuls na przyszłość.

Reklama

HEAD akustyka potwierdziła powołanie Anne Geller-Gravez, absolwentki administracji biznesowej, na nowo utworzone stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. Sprzedaży i Marketingu z dniem 1 maja 2023 r. W HEAD Acoustics pracuje od maja 2018 r. Business Development w pionie SVP, a od stycznia 2021 r. w kontrolingu biznesowym firmy. Po ukończeniu studiów z zarządzania biznesem na Uniwersytecie w Regensburgu i ukończeniu dodatkowego kursu z zakresu międzynarodowych kompetencji biznesowych, zdobyła dogłębne doświadczenie w różnych branżach w sprzedaży technicznej, biznesie i kontrolingu projektów oraz przez wiele lat jako kierownik sprzedaży. Jej nowy obszar odpowiedzialności w HEAD akustyka obejmuje światową sprzedaż i marketing, a także wsparcie techniczne dla firmy.

„Pani Geller-Gravez ma odpowiednie doświadczenie w zakresie naszych klientów, dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego, jak również producentów OEM, a także ma doświadczenie w planowaniu sprzedaży i kontroli biznesowej”, mówi założyciel HEAD akustyki, prof. Dr.-Ing. Klausa Genuita.

dr inż. Matthias Wegerhoff będzie pełnił funkcję nowego Dyrektora Zarządzającego ds. Technicznych od 1 maja 2023 r. Dr.-Ing. Wegerhoff studiował inżynierię mechaniczną na Uniwersytecie TU w Dortmundzie, a później na Uniwersytecie RWTH w Akwizgranie, gdzie również uzyskał stopień doktora. Podczas doktoratu pełnił funkcję kierownika działu technologii napędów w RWTH. Wegerhoff jest częścią zespołu akustyków HEAD od 2017 roku, a już półtora roku później był odpowiedzialny za obszar Simulation and Testing SVP/NVH jako lider zespołu badawczego.

„Dr Wegerhoff jest częścią rodziny akustyki HEAD od ponad pięciu lat i jest dogłębnie zaznajomiony ze wszystkimi naszymi technologiami. Wnosi ze sobą energię i wiedzę, aby sprostać nowemu zadaniu i posunąć firmę HEAD do przodu na jej innowacyjnej ścieżce, ” mówi prof. dr inż. K. Genuit.

„Obsadzając te dwa ważne stanowiska dyrektorów zarządzających własnymi wykwalifikowanymi pracownikami, HEAD Acoustics przygotowuje się na przyszłe wyzwania z energią, wytrzymałością i siłą innowacyjności” — wyjaśnia K. Genuit. „Obsadzenie stanowisk wewnętrznie gwarantuje ciągłą zmianę i szybki start, ponieważ struktury i DNA firmy są już dobrze znane”.

HEAD akustyka GmbH jest jedną z wiodących na świecie firm oferujących holistyczne rozwiązania do analizy dźwięku i wibracji. W sektorze telekomunikacyjnym firma cieszy się światowym uznaniem ze względu na swoją wiedzę i pionierską rolę w opracowywaniu sprzętu i oprogramowania do pomiaru, analizy i optymalizacji jakości głosu i dźwięku, a także rozwiązań i usług dostosowanych do potrzeb klienta. Zakres usług HEAD Acoustics obejmuje inżynierię dźwięku dla produktów technicznych, badanie hałasu środowiskowego, inżynierię jakości mowy, doradztwo, szkolenia i wsparcie. Siedziba firmy znajduje się w Herzogenrath, niedaleko Aachen w Niemczech, a jej filie znajdują się w Chinach, Francji, Indiach, Włoszech, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii, USA, a także licznych partnerów handlowych na całym świecie.

www.head-acoustics.comSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment