HBO Max pracuje nad naprawieniem błędu „nie można odtworzyć tytułu” na Apple TV 4K


Niektórzy użytkownicy Apple TV 4K mieli problemy podczas korzystania z aplikacji HBO Max. Mówiąc dokładniej, aplikacja wyświetla błąd „nie można odtworzyć tytułu” podczas próby strumieniowego przesyłania treści. Chociaż błąd nie został jeszcze naprawiony, HBO potwierdziło, że już pracuje nad aktualizacją, która powinna zostać wydana wkrótce.

Poprawka błędu HBO Max na Apple TV 4K jest w drodze

Wydaje się, że błąd dotyczy w szczególności modeli Apple TV 4K dowolnej generacji z systemem tvOS 16.1. Z nieznanego powodu najnowsza wersja aplikacji nie może przesyłać strumieniowo treści HDR, co prowadzi do nagłego błędu. HBO powiedział Krawędź że firma jest świadoma błędu i że „pracuje nad poprawką”.

Według raportu zespół programistów HBO Max zalecił użytkownikom sprawdzanie aktualizacji aplikacji tvOS – co sugeruje, że poprawka będzie dostępna w ciągu kilku najbliższych dni.

Podczas gdy HBO pracuje nad aktualizacją, użytkownicy znaleźli obejście umożliwiające dalsze oglądanie HBO Max na modelach Apple TV, których dotyczy problem. Ponieważ błąd jest związany z treścią HDR, przełączenie Apple TV w tryb SDR powoduje zniknięcie komunikatu o błędzie (chociaż spowoduje to utratę wysokiego zakresu dynamicznego).

Aby to zrobić, przejdź do aplikacji Ustawienia na Apple TV i wybierz menu Wideo i audio. Następnie zmień Format z HDR na SDR, ustaw Dopasuj zawartość na Wyłącz i wyłącz Dopasuj zakres dynamiki i Dopasuj liczbę klatek na sekundę. W przypadku niektórych użytkowników zadziałało również wymuszenie działania Apple TV w rozdzielczości 1080p lub 720p. Ale oczywiście nie są to rozwiązania idealne.

W sierpniu, HBO Max wydało całkowicie odnowioną wersję swojej aplikacji na iOS z obsługą SharePlay, nowym przyciskiem Shuffle, dedykowanym miejscem na pobrane treści, ulepszoną obsługą tabletów, udoskonalonym wyglądem i ulepszeniami stabilności.

Reklama

Jeśli chodzi o tvOS 16.1aktualizacja wprowadza nowy interfejs Siri dla użytkowników Apple TV, a także polecenie „Hej Siri” podczas korzystania ze słuchawek AirPods oraz obsługę nowego standardu Matter dla akcesoriów do inteligentnego domu.

Abonenci HBO Max mogą pobierz aplikację za darmo w App Store.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przebudzenie Smoczych Wysp — World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępne

World of Warcraft: Dragonflight, dziewiąty dodatek do cieszącej się uznaniem krytyków sieciowej gry fabularnej dla wielu graczy firmy Blizzard Entertainment, jest już dostępny!...

Historia sprawy Roe przeciwko Wade

The Podcasty Apple Ogłoszono zwycięzcę nagrody za rok 2022. Jabłko nazwane Wolno palący jako program roku, za omówienie historii przełomowej sprawy dotyczącej...

Today’s game developers grew up with gender diversity in early RPGs

My parents treated me to a bowl cut and The Lion King after I told them who I was, so it...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!