Hasbro chce co roku dwa zestawy kart Magic wielkości Władcy Pierścieni


Magia: Zgromadzenie Fani należy spodziewać się więcej i większych Wszechświaty poza ustawia w przyszłości. Po sukcesie Władca Pierścieni: Opowieści o Śródziemiu, Dyrektor generalny Chris Cocks powiedział inwestorom we wtorek rano producent gier i zabawek spodziewa się, że w każdym roku kalendarzowym, począwszy od 2025 r., będą wprowadzane na rynek dwa zestawy o tej samej wielkości. Pierwszym z nich będzie współpraca ze Square Enix przy zestaw Final Fantasyi wtedy wiele zestawów z motywem Marvela po tym.

Seria Universes Beyond to inicjatywa mająca na celu wprowadzenie zewnętrznej własności intelektualnej do świata magia linia produkcyjna. Do tej pory zestawy zawierały wszystko, od małych projektów Secret Lair, takich jak Chodzące trupy I Fortnite do talii dowódców ozdobionych popularnymi frakcjami ze świata Warhammera 40 000. „Uniwersum Beyond” jest szczególnie dobre, stwierdził Cocks, w pozyskiwaniu nowych graczy.

Jak się okazuje, partnerstwo z Władcą Pierścieni było pierwszą próbą Hasbro wykorzystania zewnętrznego adresu IP do „premierowego” zestawu kart — czyli flagowego, pełnego zestawu gier przeznaczonego dla wielu formatów magia. Wynik? Ponad 200 milionów dolarów przychodów w niecałe sześć miesięcy, co wydaje się być mniej więcej dwukrotnie wyższe od poziomu odniesienia wyznaczonego przez inne historycznie osiągające najlepsze wyniki zestawy.

Co jest lepsze od 200 milionów dolarów? 400 milionów dolarów. Oto Cocks rozmawiający z inwestorami na temat przyszłych zestawów Universes Beyond:

Pierwszym z nich będzie Fallout, który ukaże się w marcu. Nie będzie to w tej samej skali i rozmiarze, ale sprawdzi się lepiej niż typowy zestaw dowódcy. Jednak począwszy od 2025 roku w ramach naszego miksu będziemy mieć dwa premierowe zestawy Universes Beyond. Wierzymy, że marki, które będą dostępne w 2025 roku, mają taką samą siłę nośną jak Władca Pierścieni. Ta, którą ogłosiliśmy, pojawi się w pierwszej połowie roku i jest to Final Fantasy, które jest po prostu molochem w grach RPG. Ogłosiliśmy współpracę z wieloma innymi markami, a Marvel jest jedną z ostatnich, o których wspominaliśmy. Będzie z tym powiązanych wiele zestawów. Zatem w przyszłości, w latach ’25, powinniście spodziewać się sześciu premierowych zestawów rocznie [that] dwa z nich będą sygnowane marką Universes Beyond i uważamy, że odnotujemy podobny wzrost, jak w przypadku Władcy Pierścieni. […] To leży u podstaw naszego nastawienia na rozwój Magic.

Oczywiście, Opowieści Śródziemia miał wielki chwyt, który działał na jego korzyść — pojedynczy Jedyny Pierścień karta, która odkryta w Kanadzie została porwana przez rapera Posta Malone’a za 2 miliony dolarów (mniej podatków). Nie można się domyślić, co deweloper Wizards of the Coast zrobi, aby nadchodzące zestawy Final Fantasy i Marvel były równie atrakcyjne dla kolekcjonerów.

Jeszcze bardziej ciekawe jest to, w jaki sposób i czy w ogóle Wizards zostaną poproszeni o zastosowanie tego samego formatu w przypadku innej marki marki, Dungeons & Dragons. Cocks nazwał cyfrową ofertę przełomowej gry RPG, D&D Beyond, „doskonałą platformą, na której możemy budować”. Wzrost ten może pochodzić z „treści w stylu Universes Beyond” lub z treści D&D stron trzecich publikowanych na tej platformie – treści stworzonych przez „głównych twórców”, takich jak Gra Ghostfire I Naciśnij punkt trafienia z którymi Hasbro nawiązał współpracę lub przez samych użytkowników indywidualnych.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, wtorkowe dane finansowe pokazują, że Cocks i firma realizują plany, np likwidacja działu rozrywki eOne, nad którym pracowano latami. Hasbro czerpie także z niezwykłych zysków z licencjonowanych gier, takich jak Wrota Baldura 3 i mobilny hit Monopol Idź, próbując jednocześnie wyprowadzić swój podupadający dział zabawek z krawędzi po dotkliwym światowym pogorszeniu się sprzedaży detalicznej. Tymczasem Magic i D&D wydają się mieć dobrze, dzięki.

Pełny komunikat prasowy można znaleźć na stronie Strona korporacyjna Hasbro.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...
Advertisment