Halide dodaje obsługę Zero Shutter Lag i innych funkcji iOS 17


Wydano Apple iOS 17 publicznie w poniedziałek, oprócz wielu nowych funkcji, takich jak tryb gotowości i NameDrop, aktualizacja wprowadza także nowe interfejsy API dla aplikacji innych firm. Podkreśliliśmy wiele aplikacji, które już korzystają z tych nowych interfejsów API, a Halide jest jednym z nich. Czytaj dalej, gdy szczegółowo opisujemy, co nowego wprowadza aktualizacja.

Halide 1.12 dodaje obsługę iOS 17

Jak szczegółowo Halide w post na bloguwersja 1.12 zapewnia obsługę wielu nowych interfejsów API kamer w systemie iOS 17, z których jednym jest Zero Shutter Lag.

Zwykle podczas robienia zdjęcia występuje opóźnienie między tym, co widzisz na ekranie, a obrazem rejestrowanym przez czujnik. Jednak w systemie iOS 17 aplikacje mogą stale robić zdjęcia w tle, dzięki czemu po naciśnięciu spustu migawki wybierają to, które odpowiada temu, co widzisz na ekranie.

„Chociaż opóźnienie wydaje się niewielkie, może wystarczyć do oddania idealnego strzału. Dlatego w zeszłym roku poprosiliśmy Apple o zaoferowanie zerowego opóźnienia migawki i nie możemy się doczekać premiery” – wyjaśnia Halide.

Kolejną nową funkcją iOS 17 obsługiwaną przez Halide jest priorytetyzacja reakcji. Po włączeniu aplikacja wykrywa, kiedy użytkownik wykonuje szybką sekwencję zdjęć, aby ograniczyć obróbkę końcową zdjęć, zapewniając uchwycenie każdej chwili bez obciążania procesora iPhone’a.

Reklama

Aktualizacja Halide poprawia także obsługę HDR i zawiera wiele poprawek błędów. Nowa wersja zawiera oczywiście wczesną obsługę nowego iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro.

Spróbuj teraz

Możesz pobierz Halide za darmo w App Store. Aplikacja wymaga jednak licencji, która kosztuje 2,99 USD miesięcznie lub 11,99 USD rocznie. Opcjonalnie możesz zapłacić za dożywotnią licencję za 59,99 USD.

Warto zauważyć, że chociaż Halide współpracuje z systemem iOS 14 lub nowszym, do korzystania ze wszystkich nowych funkcji potrzebny jest iPhone z systemem iOS 17.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment