Gwiazdorski dramat Palm Royale jest teraz transmitowany w Apple TV+


Najnowszy serial dramatyczny Apple z gwiazdami, Palma Królewskajest teraz transmitowany AppleTV+. Serial, w którym występują Kristen Wiig, Laura Dern, Carol Burnett, Ricky Martin i wiele innych nazwisk, rozgrywa się w Palm Beach z lat 60. XX wieku, gdy Maxine Simmons (postać Wiiga) próbuje włamać się do ekskluzywnego klubu Palm Royale.

Akcja Palm Royal rozgrywa się w 1969 roku i charakteryzuje się bujną scenografią i grafiką z epoki. Na liście obsady nie szczędzono żadnych wydatków, ponieważ Kirsten Wiig towarzyszyła Laurze Dern, Allison Janney, Ricky’emu Martinowi i wielu innym znanym aktorom. Gościnnie wystąpili Carol Burnett i Burce Dern.

Luźno oparte na powieść Pan i Pani American Pieserial pokazuje, jak daleko ludzie się posuną, aby uciec przed swoją klasą społeczną i ile ze swojej moralności i godności mogą poświęcić, aby to osiągnąć.

Serial jest teraz transmitowany z pierwszymi trzema odcinkami; pozostała część sezonu ukazuje się co tydzień w każdą środę. Wszystkie dziesięć odcinków sezonu zostanie wyemitowanych do 8 maja, więc możesz poczekać do tego czasu, jeśli chcesz obejrzeć je za jednym razem.

Możesz oglądać Palm Royale za pomocą AppleTV+ Subskrypcja. Oglądaj w aplikacji telewizyjnej na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac, Apple TV 4K, PlayStation, Xbox, Amazon Fire Stick i innych platformach lub oglądaj w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment