Gwiazda Tatiana Maslany twierdzi, że drugi sezon serialu Marvel’s She-Hulk został odwołany


Tatiana Maslany, aktorka, która wcieliła się w Jennifer Walters, znaną również jako She-Hulk She-Hulk: adwokatrozwiał wszelkie nadzieje na drugi sezon dzielącego Marvela programu Disney Plus.

Pojawienie się na streamerze Teleturniej Codenames na żywo autorstwa NerdIncorrect na TwitchuGospodarz zapytał Maslany’ego: „Czy powinniśmy mieć nadzieję na sezon 2?”

„Nie sądzę” – odpowiedział Maslany. „Myślę, że nadużyliśmy budżetu, a Disney odpowiedział: «Nie, dziękuję!»”

Oświadczenie Maslany’ego nie jest oczywiście oficjalne, ale brzmi całkiem ostatecznie. Marvel nigdy nie omawiał drugiego sezonu serialu, chociaż główna scenarzystka Jessica Gao powiedziała, że ​​ma pomysły na kolejne sezony, a ostatni odcinek pozostawił taką możliwość otwartą.

Ale jeśli Disney zdecydowałby się nie pokazywać dalej She-Hulk w telewizji, nie byłoby to niespodzianką. Na kilka sposobów, She-Hulk: adwokat był symbolem problemów, przed którymi stanął Disney w związku ze swoim ambitnym planem rozszerzenia swoich czołowych serii kinowych, Marvela i Gwiezdnych Wojen, na seriale telewizyjne przesyłane strumieniowo.

Jak zasugerował Maslany, najważniejszy jest koszt. koncepcyjnie, Ona-Hulk była celowo dość skromna: komedia, która w delikatny sposób parodiowałaby podstawowy gatunek telewizji, dramat prawniczy, a także zawierała kilka wybryków o superbohaterach na niskim i średnim poziomie oraz niektóre z przełamujących czwartą ścianę metakomedii kojarzonych z postać z komiksów.

Reklama

Ale jego głównym bohaterem był chodzący efekt specjalny, który (według Variety) doprowadziło do zawyżenia budżetów sięgających aż 25 milionów dolarów na odcinek i całkowitego kosztu równego kosztom premiery dużego hitu filmowego. To wysoka cena za program o niszowej koncepcji o niskich stawkach, który miał jedynie średni wpływ na jego premierę. Co gorsza, Variety poinformowało również, że procesy opracowywania scenariuszy i produkcji Marvel Studios okazały się nieodpowiednie dla telewizji epizodycznej, w wyniku czego (w Ona-Hulkprzypadku) w pospiesznych i niedokończonych efektach wizualnych, które były szczególnie rozczarowujące, biorąc pod uwagę budżet.

Ona-Hulk była lekcją poglądową na temat tego, jak trudno jest przenieść produkcję filmów franczyzowych do telewizji, a jej widoczne anulowanie wskazuje na odejście Disneya od tej kosztownej strategii. Po premierze dziewięciu seriali aktorskich na przestrzeni trzech lat Marvel skupia się obecnie na animacji, m.in. X-Men ’97 I Oczy Wakandy; ma tylko kilka projektów telewizyjnych na żywo jego łupekoraz status wielu z nich wykraczający poza tegoroczny Agatha: Pamiętniki Mrocznej Twierdzyjest niejasne.

Jeśli chodzi o She-Hulk, wydaje się możliwe, że postać ta pojawi się w przyszłych filmach MCU, ale Maslany z pewnością jeszcze nad niczym nie pracuje. „U mnie nic się nie dzieje. Możesz mnie znaleźć na Instagramie, a nie publikować” – zażartowała w transmisji. „Nie mam pracy”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment