Gwiazda Halo, Pablo Schreiber, jest podekscytowany mroczniejszym sezonem 2


Z sam pierwszy zwiastunMógłbym powiedzieć Aureola Sezon 2 pójdzie w innym kierunku niż pierwszy. Gdzie ugrzązł pierwszy sezon dziwne wybory dotyczące opowiadania historii nie pozostawiło to zbyt wiele miejsca dla bohaterów – mianowicie Spartan – aby mogli robić to, co potrafią najlepiej, czyli kopać tyłki Covenant – sezon 2 wydaje się bardziej zgodny z tym, czym jest Aureola przedstawienie powinno dotyczyć.

Według Pabla Schreibera różnica sprowadza się głównie do tonu. „Największym osiągnięciem na poziomie, którego nie osiągnęliśmy w pierwszym sezonie, jest to, że moim zdaniem ton tego sezonu wydaje się mroczniejszy” – powiedział w wywiadzie dla Krawędź.

Schreiber, który gra głównego bosmana Johna-117, uważa, że ​​akcja również uległa poprawie – zgadzam się – i przypisuje te ulepszenia Aureola‘S nowy showrunner David Wiener.

„W tym roku żyjemy w świecie Davida Wienera” – powiedział. „[His] Uważam, że wizja pasuje do tonu Aureola franczyzy w sposób, który może być bardziej odpowiedni niż pierwszy sezon, i jest niesamowicie udany.

Pierwsze dwa odcinki AureolaDrugi sezon już jest i jest cholernie dobry. ja już podzieliłem się swoimi przemyśleniami na temat odcinka 1, „Sanktuarium”. Choć akcja drugiego odcinka, „Sword”, jest znacznie lżejsza, to z nawiązką rekompensuje to sposób, w jaki ponownie przedstawia nam Riz-028 (Natasha Culzac). W poprzednim sezonie tylko połowa ekipy Silver Team, Kai-125 (Kate Kennedy) i sam Master Chief, mieli czas ekranowy poświęcony na rozwój swoich postaci. Schreiber powiedział, że naprawienie tego jest jedną z jego największych radości w nowym sezonie.

„Na początku drugiego sezonu zaczynamy szukać sposobów, aby wyróżnić wszystkich i nadać im odrobinę osobowości” – powiedział. „Poznałem tych wszystkich ludzi, z którymi blisko współpracowałem przez ostatnie prawie pięć lat moment, w którym znaleźli się w centrum uwagi, był dla mnie naprawdę satysfakcjonujący”.

Reklama

Tak się cieszę, że Riz ma swój moment Aureola Sezon 2.
Zdjęcie: Adrienn Szabo / Paramount Plus

Jeśli chodzi o inne relacje Master Chiefa, Schreiber powiedział wcześniej, że ich nie lubi zdumiewająca, ale bezczelna scena seksu pomiędzy Johnem i Makee (Charlie Murphy), ludzkim członkiem wrogich kosmitów Przymierza. Schreiber wolałby bardziej subtelne podejście.

„Im bardziej będziesz się rzucać w oczy elementami romansu lub seksu, tym mniej będzie to ugruntowane w serii” – powiedział. Ale Schreiber nie uważa również, że Master Chief jako postać jest zbyt poważny na romans; po prostu wolałby inną partnerkę: Cortanę. „Jest w nim mnóstwo romantyzmu Aureola. Wiesz, tak się po prostu składa, że ​​jest to sprawa pomiędzy Johnem i Cortaną.

Oczywiście nie jest niczym nowym pomysł, że John kocha swojego drugiego pilota AI. (której osobowość została sklonowana od doktor Halsey, kobiety, która w zasadzie stworzyła Johna i wszystkich Spartan i jest uważana za matkę dla nich wszystkich – róbcie z tym, co chcecie). Prawie wyznaje mu miłość do niego w Halo 4, i w Halo 5: Strażnicy, po raz pierwszy w życiu udaje się na bezdomność, aby ją sprowadzić z powrotem. Można to jednak odczytać jako zawziętą lojalność – cechę, z której Spartanie są znani i kochani – a Szef uważa Cortanę za członka zespołu.

Dlatego ciekawie było usłyszeć, jak sam Master Chief opisał ostatni moment „Sanctuary” jako romantyczny. W tej scenie John odwiedza salon VR i rozmawia z hologramem, który przypomina Cortanę, ale nie trafia w sedno. John mówi do niezupełnie-Cortany (Christina Bennington), że czuje, jakby jakiejś części niego brakowało i słyszy dźwięki, które według niego mogą być nią.

Chociaż nigdy nie wszczepiono mi do mózgu świadomej, autonomicznej sztucznej inteligencji, wyobrażam sobie, że gdybym to zrobił, a następnie została ona odebrana, tak jak Cortana dla Johna, ja również czułbym, że czegoś brakuje. Ale może wyraziłem się trochę zbyt dosłownie. „Jeśli nie słyszałeś w tej scenie romantycznego podtekstu, to nie wiem, jak ci to przeliterować, ale zdecydowanie tak myślałem” – powiedział Schreiber.

Oczywiście, jeśli nie jesteś spedytorem Chief/Cortana (osobiście jestem dziewczyną Tom-B292/Lucy-B091) lub myślisz o nich jedynie jak o przyjaciołach, to też jest ważne.

„To zależy od twojej koncepcji romansu” – powiedział Schreiber. „Kiedy mówisz o partnerstwie życiowym, masz na myśli kogoś, kto dodaje ci więcej, kogoś, kto cię uzupełnia, kogoś, kto czyni cię lepszym niż byłeś. Z pewnością właśnie to Chief widział w Cortanie”.

Dla mnie to brzmi jak miłość.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment