GuMosh Pasuje do MagSafe


Nie brakuje stacji dokującej 3 w 1 do ładowania Twojego iPhone’a, Zegarek AppleI AirPods. The GuMosh Pasuje do stojaka ładowarki MagSafe wyróżnia się wyjątkową, składaną konstrukcją, która idealnie komponuje się z biurkiem lub szafką nocną. Możesz łatwo ukryć słuchawki AirPods podczas ładowania iPhone’a, aby uzyskać smuklejszą konstrukcję.

Poniedziałek MagSafe: W każdy poniedziałek Bradley Chambers przygląda się najnowszym i najlepszym produktom w branży MagSafe i ładowania bezprzewodowego, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple obsługujących ładowanie bezprzewodowe.


To, co lubię

To, co podoba mi się w tej stacji dokującej MagSafe, to wyjątkowy design. To naprawdę różni się od innych stacji dokujących, z których korzystałem wcześniej. Większość stacji dokujących jest zaprojektowana tak, aby przez cały czas wyświetlać wszystkie Twoje urządzenia. Dzięki stojakowi ładującemu GuMosh Fits for Magsafe Twój Apple Watch jest ukryty, a jednocześnie możesz całkowicie ukryć swoje AirPods.

Ładowarka iPhone’a może obracać się w zakresie od 0 do 180 stopni i wyginać się w zakresie od 0° przez 90° do 180° w sekcji ładowania Apple Watch. Ta stacja dokująca służy jako ładowarka i podstawka do telefonu podczas spotkań Zoom itp. Możesz z łatwością ustawić iPhone’a w trybie poziomym lub poziomym. Świetnie sprawdza się także w trybie gotowości.

Ogólnie rzecz biorąc, jest tu co lubić. Zawiera 20-watową ładowarkę ścienną przez USB-C (coś, czego wiele stacji dokujących nie zawsze zawiera). Myślę, że jest to idealna stacja dokująca na stoliku nocnym, ponieważ jest cienka, więc nie zajmie dużo miejsca na Twoim biurku. Może naładować iPhone’a od zera do 100% w ciągu około 3,5 godziny. Magnesy iPhone MagSafe są również bardzo mocne.

Reklama

Co mi się nie podoba

Jedyne, co mi się nie podoba w stojaku GuMosh Fits for MagSafe Charger Stand, to wykończenie. Ma gumowaną teksturę, która doskonale leży w dłoni, ale jest podatna na odciski palców. Ponieważ będziesz musiał obrócić kąt lub wyciągnąć stację dokującą do Apple Watch, prawdopodobnie zobaczysz na jej boku odciski palców. To drobna skarga, ale wolałbym, żeby miał nieco inne wykończenie, żeby nie było na nim odcisków palców. Przypomina mi Midnight Blue MacBook Air pod względem łatwości pozostawienia na nim odcisków palców.

Podsumowanie GuMosh pasuje do stojaka ładowarki Magsafe

Dok GuMosh od tyłu

Jeśli chodzi o moc, GuMosh Fits for MagSafe Charger Stand może generować do 15 watów dla iPhone’a, 3 watów dla Apple Watch i 5 watów dla AirPods. Elastyczna konstrukcja sprawia, że ​​jest to świetny sposób na oglądanie filmów na iPhonie, odbieranie połączeń Zoom i utrzymywanie wszystkiego w stanie naładowania. W przypadku iPhone’a potrzebujesz iPhone’a 12 lub nowszego. Jeśli używasz etui, upewnij się, że jest ono kompatybilne z MagSafe. Używam przezroczystego etui Apple i działa idealnie.

Możesz kupić GuMosh Fits for MagSafe Charger Stand od Amazonka. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna stacja dokująca na noc z doskonałą obsługą trybu gotowości.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Uzyskaj ograniczoną czasowo zniżkę na ten wielourządzeniowy power bank za 199,99 USD

Grafenowy power bank Flash Pro Plus potrafi po trochu wszystkiego. Ma akumulator o pojemności 25 000 mAh, porty USB-C i USB-A, bezprzewodowe...

Próbkowanie Kioxia Najnowsza generacja UFS Ver. Wbudowane urządzenia pamięci Flash 4.0

Kioxia Corporation, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięciowych, ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła próbkowanie najnowszej generacji pamięci Universal Flash Storage (UFS) wer. Urządzenia...

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...
Advertisment