GSC Game World pokaże STALKER 2 na GDC 2023Zgodnie z opisem sesji NVIDII na GDC 2023 wreszcie doczekamy się STALKER 2: Heart of Czarnobyl.

NVIDIA zorganizuje sesję na GDC 2023 23 marca wraz z animatorem 3D GSC Game World, Antonem Riabczukiem, podczas której przedstawi ekskluzywne spojrzenie na grę STALKER 2: Heart of Czarnobyl.

Podczas gdy GSC Game World opublikowało kilka zrzutów ekranu, a także oficjalny zwiastun gry, GDC 2023 może być idealnym miejscem do pokazania rozgrywki w silniku. Z opisu sesji GDC wynika również, że GSC Game World ściśle współpracuje z firmą NVIDIA, a sesja obejmie również wprowadzenie do Omniverse Audio2Face AI SDK.

STALKER 2: Heart of Czarnobyl to czwarta gra z serii STALKER, stworzona na silniku Unreal Engine 5.

Ponieważ GSC Game World jest ukraińskim deweloperem, rozwój został przesunięty z powodu rosyjskiej inwazji na Ukrainę w 2022 roku, kiedy to również zmieniono tytuł na STALKER 2: Heart of Czarnobyl. Produkcja została przeniesiona do Pragi w Czechach, więc miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy dokładniejszą datę premiery.

Według informacji, STALKER 2: Heart of Czarnobyl wciąż ma zadebiutować w 2023 roku i trafi na PC oraz Xboksa Series X/S.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The best movies leaving Netflix, HBO, and more in March to watch now

It’s the end of the month, and you know what that means: a suite of movies leaving streaming services as the...

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!