Gry z października 2023 r., które mogłeś przeoczyć: Justant, Dave the Diver i więcej


Witamy w październiku, czyli w szczycie sezonu gier wideo. Jeśli dałeś kalendarzowi wydań gry a trzask za pomocą starej miotły kilka ogromnych gier na poziomie AAA spadłoby na ziemię. Super Mario Wonder, Marvel’s Spider-Man 2, Alana Wake’a 2a więcej stworzy chmurę, która przyćmi pojawienie się mniejszych gier — nawet potencjalnie świetnych, stworzonych przez twórców, o których mogłeś słyszeć, oraz nowych niezależnych twórców.

Nie chcemy, aby te gry umknęły Twojej uwadze (a prawdopodobnie chciałbyś się o nich dowiedzieć, prawda?), więc jak co miesiąc, zebraliśmy kilka godnych uwagi premier gier, których nie powinieneś przeoczyć. Bądź na bieżąco pod koniec każdego miesiąca, aby poznać kolejną partię głębokich cięć w grach wideo.

Dave nurek

Reklama

Zdjęcie: Mintrocket przez Polygon

Gdzie grać: Komputer z systemem Windows za pośrednictwem Para. Zbliża się do Przełącznik Nintendo 26 października.

Od czasu ukończenia wczesnego dostępu na platformie Steam w październiku 2022 r. Dave nurek stopniowo przekonał większość zespołu Polygon. Tego lata my nagrodziliśmy wydanie wersji 1.0 na PC naszą odznaką Polygon Poleca. Teraz, ten miesiąc, symulator gotowania, zarządzania i nurkowania, pojawi się na Nintendo Switch. Jego epizodyczna rozgrywka idealnie pasuje do hybrydowej konsoli przenośnej.

Gra Lil Gator

Antropomorficzny aligator z dużymi oczami chodzi po liniach energetycznych jak napięta lina, mając na głowie wiadro w grze Lil Gator.  Otaczający świat jest kolorowy i uroczy.

Zdjęcie: MegaWobble/Playtonic Friends

Gdzie grać: PlayStation, konsole Xbox, komputer z systemem Windows za pośrednictwem Paraoraz Przełącznik Nintendo.

W 2019 r. Krótka wędrówka zajął 10. miejsce na naszym coroczna lista gier roku dzięki chłodnej rozgrywce z odświeżająco małą liczbą bramek. Bądź fajnym ptakiem, poznaj fajne zwierzęta i wybierz się na spacer na łonie natury. Gra Lil Gator wydaje się być ewolucją A Short Hike. W tej przygodzie jest trochę więcej rzeczy do zrobienia, ale w żadnym momencie gra nie wywiera presji. Poza tym ma idealny jesienny klimat, co czyni ją nie tylko wspaniałym ukrytym klejnotem, ale także świetną grą, do której można się odkopać każdego roku, gdy liście zmieniają kolor, a zapach przypraw dyniowych wypełnia Twoją lokalną kawiarnię.

Justant

Osoba wspinająca się pokonuje stromy klif skąpany w słońcu, z uchwytami widocznymi na pierwszym planie i konstrukcjami platform w dalszej części.  w Justant

Obraz: Nie kiwaj głową

Gdzie grać: PlayStation 5, Xbox Series Xi komputer z systemem Windows za pośrednictwem Para 31 października.

Kiedy my udostępnił podgląd tej wspinaczkowej gry akcji w sierpniu, Oli Welsh powiedział: „To już jedno z moich ulubionych doświadczeń w tym wspaniałym roku dla gier wideo”. Nie trzeba dodawać, że pokładamy duże nadzieje w nowej grze francuskiego dewelopera Don’t Nod. Przygoda, w której masz za zadanie wspiąć się na wieżę, która zawstydziłaby nawet najwyższe drapacze chmur, wygląda na odważne odejście od najbardziej znanych gier studia Don’t Nod: pełnej narracji serii Life Is Strange. To część apelu. W branży, która często motywuje finansowo twórców do ciągłego robienia tego samego, cieszymy się, że studio sięga po coś nowego.

Czarodziej z pistoletem

Gdzie grać: Komputer z systemem Windows za pośrednictwem Para, Xbox Series Xi dalej PlayStation 5.

Minęły dwa lata od ujawnić Czarodziej z pistoletem. Sądząc z najnowsze filmy z rozgrywkitwórcy kooperacyjnej gry akcji typu sandbox wykorzystali ten czas na dodanie większej liczby czarodziejów i większej liczby broni. Rozsądny! Efekt końcowy wygląda jak połączenie Don’t Starve, strzelanek typu twin-stick i pełnych akcji gier typu roguelike. Ale szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że nadal to czytasz. Z imieniem np Czarodziej z pistoletemprawdopodobnie podjąłeś decyzję o zakupie wiele zdań temu.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Solid Snake w Metal Gear Solid

Zdjęcie: Konami Computer Entertainment Japan/Konami za pośrednictwem Polygon

Gdzie grać: Przełącznik Nintendo, Konsole PlayStation, Xbox Series Xi komputer z systemem Windows za pośrednictwem Para 24 października.

Wiem, co myślisz: dlaczego Metal Gear Solid jest przeoczaną grą wideo? Niestety, własny deweloper przez lata zaniedbywał klasyczną serię. Do czasu tej kolekcji granie w pierwsze trzy gry Metal Gear Solid na nowoczesnych konsolach do gier wideo było niemożliwe. Tak naprawdę, w trzy najbardziej wpływowe gry wideo wszechczasów po prostu nie można było legalnie grać. Jest to niestety doskonały przykład tego, dlaczego przechowywanie gier wideo w dużej mierze pozostawiono pamięciom ROM i emulacji. Kiedy więc otrzymamy takie publikacje, warto to uczcić. Potrzebujemy, aby wydawcy sprawili, że ich gry będą szeroko i łatwo dostępne. Na przykład Konami mogłoby pozwolić mi kupić fizyczna kopia P.T.

Ghostrunner 2

Kostka ulega dekonstrukcji, gdy w Ghostrunner 2 oglądany jest mężczyzna z mieczem w widoku pierwszoosobowym

Obraz: Jeszcze jeden poziom/505 gier

Gdzie grać: PS5, Xbox Series Xi komputer z systemem Windows za pośrednictwem Para 26 października.

The oryginalny Ghostrunner dokonał rzadkiego wyczynu: platformówki pierwszoosobowej, która faktycznie działa. Austen Goslin napisał: „Ghostrunner to doskonały przykład tego, co się dzieje, gdy deweloper pracuje w ramach ograniczeń niedocenianego gatunku i wyciąga z niego absolutnie to, co najlepsze. Zatem dokąd zmierza kontynuacja? Co jest szybsze od cyberninja?

Motocykle. Tak, drogi czytelniku, Ghostrunner 2 opiera się na futurystycznej fantazji o ninja, przekazując graczowi klucze do rowerów, w których wygodnie się zmieści Akira. Cieszymy się, że możemy dać im jazdę próbną.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbodoładowanie

Gdzie grać: Przełącznik Nintendo, PlayStation I Xbox konsole i komputery z systemem Windows za pośrednictwem Para.

Hot Wheels uwolnione był jedna z najlepszych niespodzianek 2021 roku, powiązanie marki, które zapewniło ciasną jazdę i zabawne poczucie skali. Jak z Ghostrunner 2mamy nadzieję, że dalsze działania dadzą programistom szansę na wykorzystanie początkowego sukcesu. Kontynuacja zawiera ponad 130 samochodów, kampanię fabularną i oczywiście rozbudowane narzędzie do tworzenia torów. Bo co to za zabawa z Hot Wheels, jeśli nie można związać ze sobą metrów pomarańczowych plastikowych pętli?

Świat Horroru

Gdzie grać: Przełącznik Nintendokonsole PlayStation 26 października. Dostępne teraz na komputerze z systemem Windows za pośrednictwem Para I itch.io.

Polski deweloper Paweł Koźmiński wydany Świat Horroru we wczesnym dostępie jesienią 2020 r. Wiesz, jaka inna gra wystartowała we wczesnym dostępie jesienią 2020 r.? Wrota Baldura 3. I jak Wrota Baldura 3, Świat Horroru bawi się kosmicznym horrorem i przerażającą perspektywą przedostania się przerażających pełzaczy do mózgu. Obie są grami RPG.

Czy mówię Świat Horroru będzie kolejnym fenomenem RPG? Nie. Szczerze mówiąc, po prostu zestawiam nazwiska obok siebie, bo mam taką nadzieję Wrota Baldura 3sukces może odbić się na tym stosunkowo niedocenianym klejnocie.


OD NASZEGO SPONSORA: Master Detective Archives: Rain Code

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Mistrzowie detektywów kontra megakorporacja. Miasto deszczu nękane jest przez niezliczone nierozwiązane tajemnice i jest pod całkowitą kontrolą megakorporacji. Mistrzowie detektywów z całego świata, z których każdy posiada unikalne moce, muszą sprostać wyzwaniu odkrycia prawdy. Z Shinigami u boku Yuma dołącza do śledztwa jako stażysta agencji detektywistycznej. Podróżuj swobodnie po w pełni trójwymiarowym środowisku miasta, aby zbierać dowody i zeznania.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...
Advertisment