Gry na iPada dla małych dzieci Sago Mini World są urocze i przemyślane


Rozrywka dla dzieci może być szczególnym rodzajem piekła, jeśli nie jesteś dzieckiem. Na każdego Blueya – serial, który jest przemyślany, zabawny i który można dokładnie obejrzeć, jeśli masz więcej niż pięć lat – przypada Blippi. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, jest to rodzaj MrBestii dla małych dzieci. Ale nie jest sam: YouTube Kids jest pełen niskiej jakości, zoptymalizowanych pod kątem algorytmów filmów przedstawiających kolorowe ciężarówki i podróbki Cocomelon. Jest tam dziwnie.

Przygotowując się do naszego pierwszego lotu przełajowego z małym dzieckiem, natknąłem się na prawdziwą perełkę: kolekcję gier na iPada, które nie tylko są znośne, ale są naprawdę dobre.

Są zrobione przez Sago Minii każda z jego gier jest sprawiedliwa tak cholernie słodki. Niektóre z nich mają strukturę „zestawów do zabawy”, czyli małych interaktywnych, kreskówkowych światów o otwartym końcu. Wędruj po mieście lub terminalu lotniska, a znajdziesz mnóstwo obiektów, z którymi możesz wchodzić w interakcję, pojazdy, które możesz przeciągać i upuszczać, a wszędzie pełno zabawnych pisanek. Możesz dostosować prędkość schodów ruchomych, aby postać wleciała do basenu z piłkami, a jeśli otworzysz drzwi do kabiny w łazience, możesz znaleźć gołębia siedzącego na toalecie. To jest po prostu obiektywnie zabawne.

Ta gra to najfajniejsza zabawa, jaką można mieć na terminalu lotniska.
Zdjęcie: Sago Mini / The Verge

Inne gry są nieco bardziej zorganizowane, choć jest mnóstwo rzeczy do zatrzymania się i odkrycia, gdy wysyłasz uroczego małego rysunkowego kota w podróż, aby odwiedził przyjaciela, lub korzystasz z różnych urządzeń budowlanych do budowy statku rakietowego. Dbałość o szczegóły jest znakomita i jest mnóstwo rzeczy, które zaspokoją ciekawość moich dzieci – i jeśli mam być szczery, także moją.

Tym, co wyróżnia te gry, poza tym, że nie są nieznośnie wstrętne, jest to, że sprawiają wrażenie autentycznych. Nie mam wrażenia, że ​​żywią się uwagą mojego dziecka w zakresie wyświetleń lub pobrań; nagradzają to. Wolałbym, żeby spędzał czas przed ekranem, grając w jedną z tych gier, niż oglądał jakiegoś upiora, który wymyślił, jak zarobić na uwadze małych dzieci, kręcąc się po krytym placu zabaw.

Reklama

Te gry nie żywią się uwagą mojego dziecka związaną z przeglądaniem lub pobieraniem; nagradzają to

Niestety, w brutalnym przypomnieniu, że obecnie rodzice nie mogą odpocząć, Sago Mini niedawno usunąłem jedną z moich ulubionych funkcji: możliwość indywidualnego pobierania i płacenia za gry. Teraz wszystko jest w jednej aplikacji o nazwie Mini Świat Sago za miesięczną subskrypcją — 6,99 USD na iOS i 5,99 USD na Androidzie. Od ekonomii subskrypcji naprawdę nie da się uciec.

Myślę, że to świadczy o sile gier Sago Mini, że zdecydowałem się na subskrypcję nawet po zapłaceniu za kilka samodzielnych gier. Ale w ramach subskrypcji dostępnych jest jeszcze kilkadziesiąt gier i jeśli mam narzekać na brak dobrej rozrywki dla dzieci, to powinienem zapłacić i wspierać rzeczy wysokiej jakości. Szkoda, że ​​nie mogę za to zapłacić raz i mieć już to za sobą, wiesz?Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment