Gry Bethesda na Xbox Series X mają podwójną liczbę klatek na sekundę dzięki funkcji FPS Boost


Pięć gier wydawcy Bethesda Softworks obsługuje teraz funkcję Microsoft FPS Boost, technologię zwiększającą liczbę klatek na sekundę w grach na Xbox Series X i Xbox Series S, prawie podwajając ich pierwotną liczbę klatek na sekundę. Te tytuły są Zniesławiony: Edycja ostateczna, The Elder Scrolls 5: Skyrim Specjalna edycja, Fallout 4, Fallout 76, i Zdobycz.

Microsoft ogłosił w poniedziałek obsługę FPS Boost dla tych pięciu gier przez Xbox Wire, mówiąc, że gracze mogą „spodziewać się wzrostu z 30 fps do prawie 60 fps” po włączeniu tej funkcji. FPS Boost zostało ogłoszone w lutym jako nowa funkcja zapewniająca wsteczną zgodność konsoli Xbox Series X z wybranymi grami na konsolę Xbox One. Opcjonalne ustawienie grafiki może podwoić lub czterokrotnie zwiększyć liczbę klatek na sekundę w grach uruchomionych na nowej konsoli Xbox, ale wymaga „partnera[ing] ściśle z programistami w celu ulepszenia ”ich gier.

Bethesda i Microsoft współpracują bardzo blisko, teraz, gdy producent Xbox oficjalnie nawiązał współpracę zakończyła przejęcie ZeniMax Media, spółka macierzysta Bethesda Game Studios i Bethesda Softworks.

Microsoft zauważył, że niektóre gry Bethesda, które teraz obsługują FPS Boost, mogą działać w niższej rozdzielczości, aby obsługiwać zwiększoną liczbę klatek na sekundę:

W niektórych przypadkach, ponieważ istnieją wyższe wymagania graficzne, aby włączyć technologię FPS Boost, musieliśmy zmniejszyć rozdzielczość gry, aby zapewnić płynne działanie i świetną grę. W tych wybranych przypadkach, takich jak Opad 4 i Fallout 76 w najnowszym ogłoszeniu dotyczącym tytułu funkcja FPS Boost nie jest automatycznie włączana dla graczy Xbox Series X. W przypadku wszystkich tytułów otrzymujących tę aktualizację gracze zobaczą wyraźny wskaźnik, czy w grze działa funkcja FPS Boost.

Wszystkie pięć gier Bethesda obsługujących FPS Boost są zawarte w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple podkreśla tryb portretu inteligentnego w nowej reklamie iPhone’a 15

Po udostępnieniu filmu promującego funkcję Personal Voice wprowadzoną w tym roku w iOS 17, Apple opublikowało kolejny film na swoim kanale YouTube. ...

Najlepsza podklasa Łotra, atuty i przewodnik po budowie BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Łobuz specjalizuje się w ukrywaniu się...

Najlepsza podklasa Rangera BG3, atuty i przewodnik po budowie

Wrota Baldura 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. A Leśniczy to wojownik, który potrafi walczyć...
Advertisment