Greenliant wprowadza na rynek jednoukładowe dyski SSD NVMe NANDrive BGA


Greenliant testuje obecnie swoje nowe dyski półprzewodnikowe (SSD) NVMe NANDrive z siatką kulową (BGA) dla klientów wymagających niezawodnego i wydajnego przechowywania danych dla systemów wbudowanych używanych w ekstremalnych środowiskach o dużym obciążeniu. Działające w zakresie od -40 do +95 stopni Celsjusza dyski SSD NVMe NANDrive obsługują interfejs PCIe Gen3x4 i są wbudowane w standardową obudowę M.2 1620 (16 x 20 mm, 291 kulek). Zobacz informacje o napędzie NVMe NANDrive pod adresem https://bit.ly/NVMe-BGA-SSD.

„Opierając się na naszym udokumentowanym doświadczeniu w zakresie napędów PATA, SATA i eMMC NANDrive, firma Greenliant dostarcza kolejny dysk SSD BGA o wyjątkowej niezawodności, teraz z szybkim interfejsem PCIe NVMe i funkcjami, które spełniają wymagania najbardziej wymagających aplikacji” – powiedział Arthur Kroyan, wiceprezes ds. rozwoju biznesu i marketingu w Greenliant.”

Seria NVMe NANDrive EX wykorzystująca technologię Greenliant EnduroSLC zapewnia doskonałe przechowywanie danych i bardzo wysoką trwałość wynoszącą 75 000, 150 000 lub 400 000 cykli kasowania programu (P/E) (do 17 800 zapisanych terabajtów (TBW)). Dyski SSD NVMe NANDrive EX są dostępne w pojemnościach 20 GB, 40 GB, 80 GB i 160 GB. W przypadku zastosowań o długiej żywotności dyski SSD NVMe NANDrive EX są objęte programem długoterminowej dostępności (LTA) firmy Greenliant (https://bit.ly/SSD-LTA-program).

Seria NVMe NANDrive PX wykorzystująca przemysłową pamięć NAND 3 bity na komórkę (TLC) zapewnia wysoką trwałość 5000 cykli P/E (do 6700 TBW) i idealnie nadaje się do zastosowań, w których liczy się cena. Dyski SSD NVMe NANDrive PX są dostępne w pojemnościach 64 GB, 128 GB, 256 GB i 512 GB.

Zalety dysków SSD NVMe NANDrive obejmują:

  • Wysoka wytrzymałość: 75 tys., 150 tys., 400 tys. cykli P/E (seria EX), 5 tys. cykli P/E (seria PX)
  • Temperatura przemysłowa: -40°C do +95°C (Tc = temperatura powierzchni obudowy)
  • Wysoka wydajność: sekwencyjny odczyt/zapis do 2400/1480 MB/s
  • Energooszczędność: Niski pobór mocy 4 mW w trybie uśpienia
  • Bezpieczeństwo danych: szyfrowanie sprzętowe AES-256, bezpieczne usuwanie, sprzętowe usuwanie kryptograficzne (HCE)

Dostępność

Greenliant pobiera już próbki dysków SSD z serii NVMe NANDrive EX i PX, aby pomóc klientom na wczesnym etapie zaangażowania, i spodziewa się rozpocząć produkcję seryjną w drugiej połowie 2024 r.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...

„Zakaz” TikToka ponownie przechodzi w Izbie

Izba po raz kolejny przyjęła ustawę, która może zakazać TikToka w USA, chyba że jego chińska spółka-matka ByteDance go zbędzie – ale tym...
Advertisment