Gracze Zelda: Tears of the Kingdom znaleźli hack na lodowy most


The Legend of Zelda: Łzy królestwa ma tak wiele możliwości eksperymentowania i innowacji. Chociaż gra na Nintendo Switch jest dostępna dopiero od tygodnia, gracze szybko uczą się wszystkich tajników, wymyślając najlepsze hacki życiowe, aby gra działała wszystko chcą.

Po pierwsze, gracze stworzyli Mosty zrób to sam z dosłownie dowolnego materiału — często jednak kłód — w celu skalowania ogromnych luk. Potem były machiny wojenneprzyzwyczajony do obu torturować Koroków i pokonaj wrogie Bokobliny. Teraz najnowszą sztuczką, która krąży wokół, jest lodowy most, genialny sposób na przekraczanie szerokich rzek i jezior.

Łatwo się w nim utopić Łzy Królestwa: Pływanie zużywa wytrzymałość, która szybko się wyczerpuje — zwłaszcza jeśli używasz przycisku doskoku, aby pływać szybciej. Przypadkowo topię Linka w moich dzikich próbach ścigania ryb lub pewnego pływania do miejsc docelowych. Ile razy mamrotałem do siebie, Och, mogę to zrobić. Czytelniku, często nie mogę.

Wejdź na lodowy most. Wrzuć wszystko, co ma właściwości lodu (nie miałem pod ręką żadnych lodowych owoców ani galaretki White Chuchu, więc użyłem lodowych skrzydeł Keese, aby rozpocząć lodowy most do zrzutów ekranu w tej historii), do wody, a eksploduje i obróci się w lód. Następnie weź broń — kije działają dobrze — i połącz z nią lodową platformę.

Rozbujaj się nad wodą, w miejscu, w którym ma się znajdować następna platforma lodowa, aby zrobić następną. Po prostu rób to, dopóki twój lodowy most nie spełni twoich potrzeb. Platformy lodowe można również skleić razem za pomocą Ultrahand, co oznacza, że ​​są przydatne również po wyciągnięciu ich z wody. Jest to przydatne, ponieważ nie marnujesz wielu zasobów, takich jak broń, na ścinanie drzew na kłody, ale nadal możesz tworzyć mosty bootlegowe. Dziękuję, zamarznięta woda.

A oto końcowe PSA: Nie marnuj swoich strzał dołączając do nich swoje lodowe przedmioty. Zamiast tego po prostu wrzuć lód do wody.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment