Gracze Fortnite już tęsknią za mapą Sezonu 1 z Rozdziału 5


Ten raz opalizujące lokalizacje Wielkiego Lodowca i Lavish Lair nie są tym, w czym byli kiedyś Fortnite.

Gracze nadal mogą odwiedzać te lokalizacje na aktualnej mapie Sezonu 2 z Rozdziału 5, ale nie mają one już postaci, którą mieli wcześniej. Nowa aktualizacja odebrała im walki z bossami i skarbce pełne łupów. Jasne, nadal możesz spacerować po świętych salach każdego miejsca, ale wszystko wydaje się o wiele bardziej puste. Teraz fani publikują melodramatyczne (i nieco zabawne) klipy na TikToku, dzieląc się tym, czego im brakuje w starej wersji, gdy odwiedzają teraz samotne miejsca.

Epickie gry wydał rozdział 5, sezon 2 z Fortnite 8 marca. Kolejny sezon oznacza nowe, efektowne lokalizacje, takie jak mgliste, inspirowane światem podziemnym krainy Grim Gate i niebiańska Góra Olimp. Ogólnie rzecz biorąc, te nowe lokacje inspirowane Grecją były dla graczy wylęgarnią walk, ale inne miejsca zostały pozostawione w tyle. Ci, którzy poświęcą czas na wyprawę do starych regionów, przekonają się, że są one zaskakująco puste. Teraz gracze nie mogą walczyć ze starymi bossami, a miejsca zostały opróżnione z irytujących NPC i skarbców pełnych łupów.

Zainspirowało to niektórych do skomentowania dziwnej pustki, jaka towarzyszy opuszczonym przestrzeniom cyfrowym. Jeden osoba napisała na TikToku„Albo jestem bardzo wzruszony, albo coś w tym, że tych szefów nie ma i skarbce są puste, wywołuje skrajną pustkę” – w filmie przedstawiającym cichą bibliotekę w rezydencji. Podczas gdy niektórzy komentowali ogólnie pusty charakter niektórych budynków, inni pominęli pewne postacie. W komentarzach fani ubolewali nad stratą Montague, poprzedniego szefa Grand Glacier. Najpopularniejszy komentarz, który widzowie polubili ponad 27 700 razy, brzmiał: „Byłem zdruzgotany, gdy dowiedziałem się, że Montague nie żyje”.

Filmy są tak dramatyczne, że w pewnym sensie przekraczają granicę. Minął niecały tydzień od wypuszczenia nowego sezonu przez Epic Games, więc cały niepokój może być nieco przesadzony. W tym filmie jedna osoba udostępnia film przedstawiający pusty pokój i odtwarza w tle smutną piosenkę Franka Oceana.

Fani udostępnili także filmy, które warto zapamiętać lokacje, które twórcy zamieścili w nowej łatce, takie jak Hazy Hillside.

Reklama

Nie wszyscy tęsknią za starymi lokalizacjami. Ludzie już mają mnóstwo zabawy z nową bronią i odkrywaniem nowych lokacji. Może to być trochę zabawne lub trochę smutne, ale zmiana jest jedyną prawdziwą stałą w życiu Fortnite. Myślę, że najlepiej ujął to grecki filozof Heraklit, gdy mówił o tym jak wszystko się zmienia„Nie można dwa razy wejść do tej samej rzeki”. Podejrzewam, że starożytny myśliciel nie miał na myśli tego Fortnite kiedy to powiedział, ale hej, to zdecydowanie ma zastosowanie tutaj.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...

Nowe narzędzie do projektowania WaveForming firmy Trinnov zaleca układ pomieszczenia w celu optymalizacji wydajności dźwięku

Trinnov Audio, francuski producent zaawansowanych procesorów audio dla kina domowego, high-end audio i kin komercyjnych, ogłosił wprowadzenie na rynek narzędzia do projektowania dla...
Advertisment