Gra Terminator o przetrwaniu w otwartym świecie ujawniona na Nacon Connect


Terminator: Ocalalinowy gra o przetrwaniu w otwartym świecie, osadzona w serii Terminatorzostanie uruchomiony we wczesnym dostępie w dniu Para tej jesieni wydawca Nacon ogłosił w czwartek na swoim Nacon Connect 2024 wydarzenie.

Deweloper Nacon Milan nie ujawnił materiału z rozgrywki Terminator: Ocalali, ale przedstawił pewne grafiki koncepcyjne gry i pomysły na to, czego gracze mogą się spodziewać. Akcja pierwszoosobowej strzelanki rozgrywa się w 2009 roku, po kataklizmie nuklearnym wywołanym przez Skynet i przed powstaniem ruchu oporu Johna Connora przeciwko maszynom zbuntowanej sztucznej inteligencji. Terminator: Ocalali będzie czerpać z fikcji z dwóch pierwszych filmów o Terminatorze – twierdzą twórcy.

Według Marco Ponte, dyrektora generalnego i dyrektora kreatywnego Nacon Milan: Terminator: Ocalali gracze zmierzą się z „niebezpieczeństwami postapokaliptycznego świata i próbując uporać się z zagrożeniami stwarzanymi przez innych ludzi”, a także zagrożeniami ze strony maszyn Skynet, w tym kultowego Terminatora T-800. Ponte powiedział, że na początku ocalali w świecie gry „nie będą świadomi istnienia Skynetu i Terminatora”, ale później „połączą siły z innymi ocalałymi, odkryją prawdę o trwającym konflikcie i zaczną walczyć”. Oprócz nowych graczy gracze spotkają „znane postacie” z serii Terminator.

Terminator: Ocalali będzie zawierało elementy zarządzania bazą i mechanikę strzelanek pierwszoosobowych i będzie można w nią grać solo lub w trybie współpracy w czteroosobowych grupach. Z dwóch zwiastunów gry wynika, że ​​spotkania z Terminatorami są rzadkie; jak dotąd widzieliśmy tylko jeden T-800 polujący na ludzką ofiarę, w przeciwieństwie do bitew ludzi na masową skalę ze Skynetem pokazanych w filmach Terminator (oraz w niedawno wydanej grze strategicznej Terminator: Mroczny los – Defiance). Ale nadal będą stanowić zagrożenie. Maszyny Skynetu „będą cię bezlitośnie prześladować, podczas gdy inni ludzie będą szukać tych samych zasobów co ty” – oznajmił Nacon w notatce prasowej.

Terminator: Ocalali ukaże się we wczesnym dostępie na platformie Steam na komputery PC z systemem Windows 24 października, na kilka dni przed 40. rocznicą premiery serii. Jak zapowiedział wydawca, gra ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X w późniejszym terminie.

Rok 2024 był już ważnym rokiem dla gier survivalowych, wraz z premierami Palworld, OsłoniętyI Słowik. Miejmy nadzieję, Terminator: OcalaliWyjątkowa sceneria i przerażający wróg pomogą mu wyróżnić się z tłumu.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...

Zwiększanie ekologiczności tworzenia oprogramowania | Tygodnik Komputerowy

Wymagania współczesnego rozwoju oprogramowania oznaczają, że programiści proszeni są o pisanie większej ilości kodu i dostarczanie nowych funkcjonalności szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. ...
Advertisment