Gra Suicide Squad Pisanka wskazuje na powrót Batmana


Studia Rocksteady Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości może nie być ostatnim, jakie zobaczymy w Arkhamverse Ordynans. Nowo odkryte jajko wielkanocne sugeruje, że Mroczny Rycerz w jakiś sposób powróci, pomimo założeń tytułu gry.

Kanał Youtube Filmy o Batmanie Arkham opublikował intrygujące odkrycie z Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości w czwartek: Rocksteady ukryło 12 stron kalendarza w Metropolis gry, które zawierają tajną wiadomość. Jak odszyfrowało Batman Arkham Videos, 12 dat zakreślonych na stronach kalendarza składa się na frazę: „On wróci”.

Ta dokuczliwość mogłaby wydawać się niejasną wskazówką, gdyby ostatnie „koło” w kalendarzowym miesiącu grudniu nie miało kształtu symbolu Batmana.

[Warning: This post contains spoilers for Suicide Squad: Kill the Justice League.]

Fani Batmana mogą słusznie założyć, że Legion samobójców Pisanka może nie jest żartem dotyczącym powrotu Batmana, ale Kalendarza Mana. W którym pojawił się ten złoczyńca z Batmana Batman Arkham City I Rycerz Arkham. Ale rozważ to: ostatni element układanki kalendarza znajduje się w Centennial Park w Metropolis, gdzie Batman spotyka swój ostateczny los w Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości.

Reklama

Tak, Batman rzeczywiście umiera podczas wydarzeń z Zabić Ligę Sprawiedliwości, ale nowa zespołowa strzelanka łupów studia Rocksteady to także opowieść o wieloświecie lub, jak nazywa je DC, Elseworlds. Jedna wersja Lexa Luthora umiera w grze, ale szybko zostaje zastąpiona przez jego wersję z Ziemi-2. Gra kończy się obietnicą, że gracze będą musieli pokonać Brainiacs z kilkunastu innych Elseworlds, aby całkowicie wyeliminować go jako zagrożenie.

Przyszłe sezony Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości obietnica Wersje Metropolis inspirowane Elseworlds dla graczy do eksploracji. Rocksteady pokazało wersje, w których Metropolis wygląda jak Gotham City, jest pokryte lodem lub bogato ozdobione Jokerem.

Rocksteady z pewnością jest skłonne powitać nową wersję Jokera Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości – nie inkarnacja, w której umarłeś Miasto Arkham, ale nowy, alternatywny wymiar Clown Prince of Crime. Czy zrobi coś podobnego w przypadku Batmana? Czas pokaże.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...
Advertisment