Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i NetflixTerra Nil jest już dostępna!

Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę w żyzne łąki, oczyść zanieczyszczone oceany, obsadź rozległe lasy i stwórz idealne siedlisko dla zwierząt, które będą mogły nazwać domem. Następnie poddaj recyklingowi swoje budynki i nie pozostawiaj po sobie śladu, że kiedykolwiek tam byłeś. Terra Nil to skomplikowana gra strategiczna dotycząca środowiska, której celem jest przekształcenie jałowego pustkowia w dobrze prosperujący, zrównoważony ekosystem. Przywróć życie martwemu światu, oczyszczając glebę, oczyszczając oceany, sadząc drzewa i ponownie wprowadzając dziką przyrodę, a następnie odejdź bez śladu.

Odwrotny budowniczy miasta
Korzystaj z zaawansowanej ekotechnologii, aby oczyszczać glebę, tworzyć równiny, tereny podmokłe, plaże, lasy deszczowe, dzikie kwiaty i nie tylko, a następnie wydajnie poddawaj recyklingowi wszystko, co zbudowałeś, pozostawiając środowisko nieskazitelne dla nowych mieszkańców zwierząt.

Za każdym razem inne mapy

Proceduralnie generowane krajobrazy oznaczają, że żadne dwie rozgrywki w Terra Nil nie będą takie same. Zaplanuj swoją budowę wokół losowego, wymagającego i nieprzewidywalnego terenu, w tym wijących się rzek, gór, nizin i oceanów.

Naturalny przypływ i odpływ
Każdy region Terra Nil przechodzi przez kolejne fazy, a ostatecznym celem jest pozostawienie za sobą dziewiczej dziczy. Poziomy nie dotyczą nieskończonego wzrostu, ale raczej równoważenia i pielęgnowania środowiska przed pozostawieniem go w spokoju.

Doświadcz spokoju
Bujne, ręcznie malowane otoczenie, relaksująca muzyka i nastrojowe otoczenie dźwiękowe sprawiają, że Terra Nil jest spokojnym, medytacyjnym przeżyciem. Kiedy skończysz, użyj trybu Doceń, aby rozkoszować się naturalnym pięknem odtworzonego ekosystemu.

Reklama

Wpływ Terra Nil na rzeczywisty świat

Od samego początku tworzenia chcieliśmy, aby Terra Nil miała wpływ na świat rzeczywisty. Przekażemy 8% naszych zysków ze sprzedaży Terra Nil na Steamie na rzecz Zaufanie do zagrożonych dzikich zwierząt wspierając ich wysiłki na rzecz zachowania i odbudowy ekosystemów.

Uznaliśmy, że Endangered Wildlife Trust to idealna organizacja, do której można wnieść wkład, ponieważ działa w wielu dyscyplinach związanych z ochroną przyrody w naszym rodzinnym kraju w Afryce Południowej. Pracujemy z nimi nad stworzeniem krótkiego filmu, który pokaże, w jaki sposób Terra Nil łączy się z rzeczywistymi wysiłkami ekologicznymi.

Terra Nil to skomplikowana gra strategiczna dotycząca środowiska, której celem jest przekształcenie jałowego pustkowia w dobrze prosperujący, zrównoważony ekosystem. Przywróć życie martwemu światu, oczyszczając glebę, oczyszczając oceany, sadząc drzewa i ponownie wprowadzając dziką przyrodę, a następnie odejdź bez śladu.

Dostępne już na PC i Netflix!
Do kupienia przez Para.

Free Lives przekaże część swoich zysków z Terra Nil na Steam organizacji Endangered Wildlife Trust. Odwiedzać ewt.org.za/ po więcej informacji. Dołącz do nas w naszej podróży ku ochronie środowiska w Terra Nil iw prawdziwym świecie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Lian Li przedstawia GALAHAD II TRINITY AIO i UNI FAN

Lian Li zaprezentował również nowe portfolio rozwiązań all-in-one (AIO) do chłodzenia cieczą oraz nowe wentylatory. Nazywana serią GALAHAD II TRINITY obejmuje trzy...

Lian Li przedstawia nowe modułowe obudowy O11, koncepcyjną obudowę siatkową i obudowę na komputer stacjonarny

2023. Istnieją trzy obudowy, które Lian Li prezentuje: O11D EVO XL, O11D EVO RGB, O11 Vision i SUP 01. Zaczynając od O11D EVO...

ENDORFY wprowadza na rynek obudowy komputerowe Arx 700 Air i Arx 700 ARGB

Właśnie ukazała się nowa seria obudów PC ENDORFY Arx 700 Air i Arx 700 ARGB, opracowana z myślą o graczach, twórcach i entuzjastach...
Advertisment