Gra Rocksteady’s Suicide Squad wygląda lepiej w nowym rozgrywce


Twórca Batman: Arkham, Rocksteady Studios, odsłonił kurtynę Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości w nowym 20-minutowym filmie, który pojawi się w środę, zapowiedź, która z pewnością pomoże złagodzić letni odbiór poprzednia zapowiedź gry.

Inauguracyjny film Rocksteady Suicide Squad Insider skupia się na historii i rozgrywce z gry Suicide Squad z 2024 roku. Ponownie potwierdza, że ​​dużym zagrożeniem w nadchodzącej grze jest kontrolowana przez Brainiaca Liga Sprawiedliwości i prawie cała populacja Metropolis, która została „wzmocniona” przez najeźdźców z kosmosu.

Film wyjaśnia również, jak to zrobić Legion Samobójców (aka Task Force X) sami zyskują supermocy: Harley Quinn, Kapitan Boomerang, Deadshot i King Shark napadają na muzeum Hall of Justice, aby ukraść mnóstwo sprzętu superbohaterom i superzłoczyńcom. Harley będzie korzystał z chwytaka i szybowca Batmana, aby poruszać się po Metropolis, podczas gdy Kapitan Boomerang dzierży Rękawicę Szybkości Siły Doktora Sivany, a Deadshot lata za pomocą plecaka odrzutowego Gizmo. King Shark jest po prostu Król Rekin.

Na nowym materiale szybka, pionowa podróż przez Metropolis w połączeniu z połączeniem strzelaniny i walki wręcz wygląda całkiem zabawnie. Wygląda na to, że jest tu trochę mechaniki walki z gier Arkham, z ostrzeżeniami o tym, kiedy strzelać do złych facetów i kombinacjami, które spowodują, że drużyna pokona wielu wrogów na raz.

Bardzo mały nacisk kładzie się na przerażający sprzęt kolekcjonerski, do którego można go porównać Przeznaczenie 2 I Hymn w poprzednich pokazach Zabić Ligę Sprawiedliwości. Wygląda na to, że Rocksteady nie zrezygnowało z łupów i ulepszeń Legion samobójcówpostacie, wygląda na to, że zostaną one omówione w przyszłym filmie.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości ukaże się na PlayStation 5, PC z systemem Windows i Xbox Series X 2 lutego 2024 r. później seria opóźnień. W grze pojawi się ostateczny wygląd zmarłego Kevina Conroya jako głos Ordynans.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment