Gotowy, aby zostać superbohaterem Vision Pro? Marvel „Co jeśli…?” immersyjna aplikacja VisionOS zostanie uruchomiona 30 maja [U: Now available]


Aktualizacja 5/30: ‘Co jeśli…? — Wciągająca historia”. teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w App Store.


Jedna z najbardziej ekscytujących aplikacji Vision Pro ogłoszone niedawno była współpraca Marvela z ILM przy „What If…? — Wciągająca historia. Dzisiaj nowa aplikacja ma datę premiery 30 maja, zawiera informacje o cenach i zwiastun, który pokazuje, jak fajnie będzie wejść do wszechświata Marvela ze swoim Vision Pro.

Czy jesteś gotowy, aby zostać superbohaterem Marvela? Ponieważ właśnie takie wrażenia ma zapewnić ta nowa aplikacja.

Siły twórcze jednoczą się, aby zapewnić wciągające wrażenia Vision Pro

Oto, co oryginalne ogłoszenie podzielił się tematem „Co jeśli…?”:

Wykorzystując rewolucyjne możliwości obliczeń przestrzennych Apple Vision Pro, co jeśli…? – Wciągająca historia zapewni fanom zaawansowane technologicznie i wciągające wrażenia. Przeżywając narracyjną przygodę, będą przekraczać rzeczywistość rozszerzoną i wirtualną, wchodząc w interakcję z otaczającym ich światem za pomocą oczu i rąk.

Brzmiało to niesamowicie, ale wydawało się również, że jest to rodzaj doświadczenia, które dzisiaj rzadko zdarza się. W rezultacie trudno było zrozumieć, czy ta nowa aplikacja będzie bardziej przypominać film, grę, czy może coś zupełnie innego.

Reklama

Teraz, dzięki nowemu zwiastunowi, możemy po raz pierwszy zobaczyć, jak będzie wyglądać to doświadczenie:

Nowa aplikacja Marvela będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Vision Pro w dniu 30 majaa pobieranie będzie bezpłatne „przez ograniczony czas”.

Oto krótki rzut oka na twórczy zapał stojący za tym projektem:

“‘Co jeśli…? – An Immersive Story” to wynik tego, co może się wydarzyć, gdy połączy się niesamowity talent z ILM Immersive, Marvel Studios i Disney+, aby przesuwać granice technologii w służbie opowiadania naszych historii w nowy i ekscytujący sposób” – powiedział dyrektor producent Shereif M. Fattouh. „Ten projekt opiera się na wspólnym pragnieniu naszych studiów, aby stale eksperymentować i wprowadzać innowacje, a dzięki możliwościom Apple Vision Pro możemy przenieść Cię bezpośrednio do Wszechświata, który tak wiele dla nas wszystkich znaczy. Nie mogę się doczekać, aż fani staną się bohaterami w zupełnie nowy sposób.”

Wersja 9to5Mac

Kiedy Apple po raz pierwszy zaprezentowało Vision Pro, oczekiwano, że urządzenie umożliwi stworzenie nowych wrażeń, które nigdy nie były możliwe na poprzednim sprzęcie. Marvela „Co jeśli…”? wygląda na takie wyjątkowe doświadczenie.

Ten zwiastun wygląda niesamowicie i reprezentuje dokładnie taki rodzaj treści, jakiego potrzebuje VisionOS. Naprawdę mam nadzieję: „A co jeśli…?” to wielki hit, który skłania do wzięcia pod uwagę większej liczby studiów rozrywkowych i twórców aplikacji.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment