Gorąco gorąco gorąco! tajne miejsce wyjścia w Super Mario Bros. Wonder


Gorąco gorąco gorąco! to poziom w Super Mario Bros. CudS W6 Głębokie Bagno Magmy. Zawiera normalne rzeczy — Cudowne Nasiono, monety kwiatowe i maszt flagowy na końcu — ale poziom ma również tajne wyjście. Znalezienie go odblokowuje ścieżkę do ukrytego poziomu, Przerwa! Gorące-gorące skały — w którym znajdziesz kolejne Cudowne Nasienie do zgarnięcia.

Nasz Super Mario Bros. Cud przewodnik poprowadzi Cię przez miejsce, w którym znajdziesz sekretne miejsce wyjścia Gorąco gorąco gorąco!pozwalając ci zdobyć sekret trzeci Cudowne Nasienie.


Gdzie znaleźć Hot-Hot Hot! tajne miejsce wyjścia

Tam są trzy Cudowne Nasiona do zbierania w Hot-Hot Hot! Pierwsze dwa – ten, który otrzymasz w sekwencji Cudownego Kwiatu i po dotarciu do normalnego masztu – są nieco bardziej oczywiste. Nasz opis przejścia znajdziesz wraz z resztą W6 Cudowne Nasiona Głębokiej Magmy.

Za trzecie Cudowne Nasienie i tajne wyjście, zaczniemy od punktu kontrolnego poziomu. Będziesz także potrzebować Odznaki Skoku Zwiększającego Spin (może istnieć inny sposób, aby ją zdobyć, ale znaleźliśmy najłatwiejszy sposób).

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Po dotarciu do punktu kontrolnego zawróć i wróć do Hot-Hots po lewej stronie. Wykorzystaj je, by wspiąć się na górę ekranu (w pobliżu znajduje się dzbanek z wodą, który ułatwi ci ten proces).

Super Mario Bros. Wonder gorąco-gorąco gorąco!  zrzut ekranu pokazujący drogę do Cudownego Ziarna.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Biegnij i skacz jak najdalej w prawo, a następnie Boosting Spin Wskocz na platformę w chmurze. Uderz w znajdujący się tam kwiat, a następnie w drugi kwiat, który pojawi się pod tobą.

Super Mario Bros. Wonder gorąco-gorąco gorąco!  zrzut ekranu pokazujący drogę do Cudownego Ziarna.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Ścigaj magiczną iskrę, która się tworzy, aż do samego końca w lewo, aż zmieni się w drzwi.

Super Mario Bros. Wonder gorąco-gorąco gorąco!  zrzut ekranu pokazujący drogę do Cudownego Ziarna.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Przejdź przez wersję poziomu o zmierzchu, aż dotrzesz do nowego masztu flagowego sekretnego wyjścia (i zdobądź trzecie Cudowne Nasiono). To otwiera drogę do Przerwa! Gorące-gorące skały.


Mamy przewodniki, które pomogą Ci znaleźć każde Cudowne Nasienie Super Mario Bros. Cud. Możesz skoczyć do Płaskowyż Pipe-Rock, Puszyste szczyty, Lśniące wodospady, Spieczona słońcem pustynia, Kopalnie grzybów, Głębokie Bagno Magmy, Wyspy PłatkówI Specjalny świat.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment