GoPro Volta to uchwyt, pilot, statyw i zewnętrzna bateria w jednym


GoPro ogłasza nowe akcesorium w przypadku kamer sportowych, które są uniwersalne — Volta działa jak uchwyt / statyw, pilot przewodowy lub bezprzewodowy i ma baterię 4900 mAh, która według firmy może potroić żywotność baterii aparatu, zapewniając cztery godziny rekordowego czasu w połączeniu z całkowicie naładowaną baterią wewnętrzną, jeśli nagrywasz materiał w rozdzielczości 5,3K.

Volta wykorzystuje zintegrowany kabel USB-C do podłączenia i ładowania GoPro za naciśnięciem jednego przycisku i ma dodatkowy port USB-C do ładowania wewnętrznej baterii. GoPro twierdzi, że zintegrowaną baterię można naładować w zaledwie dwie i pół godziny, a tryb szybkiego ładowania zabiera ją od zera do 60 procent w ciągu godziny.

Reklama

Podobnie jak GoPro Hero 10, Volta ładuje się przez USB-C. GoPro twierdzi, że może również służyć jako bank baterii do telefonów zasilanych przez USB-C.
Becca Farsace / The Verge

Ma również wbudowany pilot, który umożliwia rozpoczęcie nagrywania lub przełączanie trybów fotografowania aparatu — zarówno po podłączeniu GoPro do Volty, jak i bezprzewodowo przez Bluetooth. (Bezprzewodowa funkcja zdalnego sterowania Volta będzie również działać z 360-stopniową kamerą Max GoPro i starszymi modelami Hero, jeśli sparujesz ją jako kamerę firmy samodzielny pilot.) Nad pilotem znajdują się lampki kontrolne, które pokazują pozostały czas pracy baterii i wskazują, czy aparat jest w trybie wideo, robienia zdjęć, czy w trybie poklatkowym. GoPro twierdzi, że powinno działać z odległości około 30 metrów, ale twierdzi, że zasięg „może mieć wpływ na nagrywanie z wyższą rozdzielczością i liczbą klatek na sekundę”.

Pilot może również pracować bezprzewodowo.
Becca Farsace / The Verge

Biorąc pod uwagę, że jest tu dużo elektroniki, nie jest niespodzianką, że strona internetowa GoPro ostrzega, że ​​zabranie Volty pod wodę uszkodzi ją i twój aparat. Firma nie posiada oficjalnej oceny wodoodporności, ale Podręcznik Volty nazywa go „odpornym na warunki atmosferyczne”, gdy jest podłączony do aparatu – w zasadzie bezpieczny dla zachlapań, ale nie pływania. GoPro ostrzega również, że twój aparat nie będzie wodoodporny, gdy ma drzwiczki przelotowe USB, które są dostarczane z Volta, a sam Volta nie będzie wodoodporny, gdy używasz go w bezprzewodowym trybie zdalnym.

Volta ma mocowanie na górze, do którego można przymocować GoPro, a także składane z boku, które można wysunąć (z wytrzymałym przyciskiem) i użyć do zamocowania Volty do innych akcesoriów GoPro, takich jak plecaki lub uchwyty rowerowe . Mocowanie śrubowe 1/4-20 na spodzie umożliwia przymocowanie go do tradycyjnego sprzętu filmowego, takiego jak statyw. Podejrzewam, że większość ludzi będzie chciała używać Volty jako samodzielnego akcesorium – złożonego, może działać jako uchwyt, którego można użyć, aby odsunąć aparat nieco dalej od ciała. Ma też dwie małe nóżki, które wysuwają się, tworząc rodzaj mini-statywu.

„Palce” z boku wysuwają się, gdy ich potrzebujesz, i można je schować, gdy nie jest to potrzebne.
Becca Farsace / The Verge

PograniczeEkspert wideo Becca Farsace był pod wrażeniem modelu Volta, nazywając go „dobrze zaprojektowaną kombinacją niektórych popularnych akcesoriów GoPro”. Uznała również, że dość łatwo jest sobie wyobrazić scenariusz, w którym mogłaby go użyć: „Niedawno Gopro wypuściło baterię Enduro, która poprawiła żywotność baterii, szczególnie w niskich temperaturach, ale jest tylko tyle oomf, które mogą dodać do części, która fizycznie musi pasuje do Hero 10. I nawet z baterią Enduro, podczas ostatniej wyprawy na narty nadal potrzebowałem wielu baterii, aby przetrwać dzień nagrywania długich biegów w 4K na stoku.”

Volta kosztuje 130 USD, a subskrybenci GoPro otrzymują zniżkę, która obniża koszt do około 90 USD. (Ten sama subskrypcja kosztuje 50 USD rocznie i obejmuje przechowywanie w chmurze, 100 USD zniżki na nowe GoPro i kilka innych funkcji). „Dla mnie”, powiedziała Becca o cenie Volty, „to cholernie dobry interes”. Muszę się zgodzić — w pełni zamierzam go kupić, więc nie muszę nosić ze sobą baterii i statywu osobno, aby dokumentować moje wędrówki i przejażdżki rowerowe.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wciąż sprzedaje opaskę Apple Watch Pride Solo Loop 2021

Apple we wtorek wypuściło Edycja 2022 tradycyjnych opasek Apple Watch Pride. Chociaż w przeszłości firma zrezygnowała ze starych opasek Pride po wypuszczeniu...

Śledź utwory, których chcesz posłuchać później za pomocą MusicBox

iOS ma wiele sposobów, aby pomóc Ci odkrywać nowe utwory, w tym wbudowana integracja z Shazam. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu...

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!