Google TV otrzyma funkcję „znajdź mojego pilota”.


W najnowszej aktualizacji Androida dla Google TV dodano przydatny dodatek, który powinien ułatwić odnalezienie zaginionych pilotów. Władze Androida informuje, że wersję beta Androida 14 dla telewizorów — ogłoszono w zeszłym tygodniu Konferencja we/wy Google — zawiera odniesienia do nowej funkcji „znajdź mojego pilota”.

Jeden ciąg tekstowy znaleziony w aktualizacji brzmi następująco:

W Google TV znajduje się przycisk, który możesz nacisnąć, aby odtwarzać dźwięk na pilocie przez 30 sekund. Działa to tylko z obsługiwanymi pilotami Google TV. Aby wyłączyć dźwięk, naciśnij dowolny przycisk na pilocie.

Wiadomości AFTV znaleziono, ten sam komunikat jest wyświetlany na W Google TV 4K Pro pudełko do przesyłania strumieniowego wydane przez Walmart na początku tego miesiąca z obsługą nowej funkcji Znajdź mój zdalny. Zawiera także przełącznik umożliwiający włączenie lub wyłączenie tej funkcji oraz przycisk umożliwiający przetestowanie dźwięku.

Funkcję zdalnego wyszukiwania można uruchomić, naciskając przycisk z przodu urządzenia do transmisji strumieniowej Onn Wiadomości AFTVco następnie powoduje, że dołączony pilot wydaje sygnał dźwiękowy i miga małą diodą LED, jeśli znajduje się w promieniu 30 stóp od urządzenia do przesyłania strumieniowego.

Widząc obsługę funkcji Znajdź mój pilot w Androidzie 14, sugerujesz, że nie jest ona dostępna wyłącznie w Walmarcie i będzie dostępna na innych urządzeniach Google TV. Oczywiście starsze piloty Google TV, które nie mają wbudowanego głośnika, nie będą w stanie obsługiwać tej funkcji nawet po podłączeniu do urządzeń Google TV zaktualizowanych do Androida 14.

Poprosiliśmy Google o wyjaśnienie, kiedy aktualizacja Androida 14 dla telewizorów będzie ogólnie dostępna i jakie urządzenia będą obsługiwane.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment