Google Pixel Fold powrócił do najniższego w historii poziomu dzięki rabacie w wysokości 400 dolarów


Kiedy po raz pierwszy został uruchomiony, poczuliśmy Google Pixel Fold był trochę za drogi (1800 dolarów, uff) w porównaniu do innych składanych w tamtym czasie, jak Samsunga Galaxy Z Folda 4 I jego kontynuacja, który miał taki sam koszt początkowy. Jeśli czekałeś na spadek cen, aby doświadczyć infantylnego podejścia Google do formy, dzisiaj jest dzień, w którym rozłożysz swój portfel. W tej chwili odblokowanego Pixela Folda z 256 GB pamięci można kupić za 1399 USD (400 USD taniej) w sklepie Amazonka, Najlepsza ofertaoraz Sklep Googleco odpowiada najniższej cenie, jaką widzieliśmy.

Uwielbiamy potencjał urządzenia Fold i cieszymy się, że Google ma teraz poważny udział w tworzeniu funkcji przyjaznych składaniu w rdzeniu Androida. Mamy jednak nadzieję, że ostatecznie przekona to zewnętrznych programistów do odpowiedniego dostosowania swoich aplikacji; aplikacje przyjazne dla składania są nadal bardzo niespójne we wszystkich obszarach, nawet jeśli sytuacja się poprawia.

Nie zawstydzamy tutaj ciała, ale Pixel Fold jest również po chropawej stronie, co łatwiej byłoby wybaczyć, gdyby charakteryzował się lepszą żywotnością baterii i jakością wykonania, która nie budziła naszych obaw co do jego trwałości. Te kompromisy są trudne do zaakceptowania przy pełnej cenie, ale biorąc pod uwagę imponujący system aparatu w telefonie, obudowę o orientacji poziomej i wspaniały wyświetlacz zewnętrzny, łatwiej jest polecić go w ramach dzisiejszej oferty.

Mechy wróciły, kochanie. Pomiędzy solidnymi kontynuacjami takich filarów jak MechWarrior i nowoczesne zwroty akcji Upadek Tytana 2 I W WyłomW ciągu ostatniej dekady w branży gier nastąpił niewielki renesans ciężkiego sprzętu. Pancerny rdzeń VI: Ognie Rubikonu jest jednak zdecydowanie grą do pokonania i nie musisz płacić dużo, aby samemu przekonać się dlaczego. Amazon sprzedaje go za 39,99 USD (20 USD zniżki) za oba PlayStation 5 I Xbox Series X/S.

Nie jest łatwo to stwierdzić Rdzeń Pancerny VI tworzy to samo studio, za które odpowiada Pierścień Eldena, ale z oprogramowania zdobywa pierwsze punkty w Mech Mayhem. Ale to nie jest coś w stylu Souls — Ognie Rubikonu opiera się na fundamentach położonych przez oryginały i oferuje wybuchowy tryb fabularny oparty na misjach, w którym każda potyczka wymaga innego podejścia i wymaga dostosowania zestawu mecha do pola bitwy.

Spodziewasz się serii walk powietrznych? Możesz porzucić rakiety, aby zmniejszyć wagę i zmaksymalizować czas lotu. Zmierzysz się z wielkim śmigłowcem bossa? Spróbuj zwiększyć moc silników odrzutowych, aby uniknąć niekończącego się ostrzału ciężkiej artylerii. Możliwości jest wiele, rozgrywka jest szybka, szalona i zabawna, a poza tym jest to z pewnością najbardziej satysfakcjonująca wizualnie i intensywna gra z serii — może nawet w całym gatunku.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć DRAM HBM3E 12H o pojemności 36 GB

Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pamięci, ogłosiła dzisiaj, że opracowała pamięć HBM3E 12H, pierwszą w branży 12-stosową pamięć DRAM...

„Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Profesjonalny+ Treść poniżej. 27 lutego 2024 r „Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą Udostępnij ten przedmiot w swojej sieci: W...

KFA2 przedstawia kartę GeForce RTX 4070 SUPER EX dla graczy w różowych i białych wykończeniach

KFA2, marka należąca do Galax na określone rynki w Europie, ogłosiła swoją kartę graficzną GeForce RTX 4070 SUPER EX Gamer w dwóch nowych...
Advertisment