Google naprawia mnóstwo problemów z Pixelem 6 w grudniowej aktualizacjiŹródło: Google

Dobrze, obiecali toi jest tutaj. Firma Google wydała aktualizację dla Pixel 6 i Pixel 6 Pro, która rozwiązuje setki problemów nękających urządzenie. Nowa aktualizacja „grudniowy spadek funkcji” dla Pixels, wraz z naprawą błędów w Pixel 6, wprowadza nowe funkcje, takie jak dostęp do Snapchata z ekranu blokady, animacja rozruchu oparta na tapecie, obsługa ultraszerokopasmowego Pixela 6, samochód odblokować za pomocą kluczyka samochodowego z Androidem i nie tylko. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o spadku funkcji pikseli Google w grudniu 2021 r.

Poprawki błędów

Przede wszystkim grudniowa aktualizacja Pixela 6 wprowadza mnóstwo poprawek. Google ma opublikował listę ponad 100 błędów, które zostały naprawione wraz z aktualizacją. Te poprawki obejmują problemy, które nękały smartfon problemy, takie jak linie wyświetlania, częstotliwość odświeżania wyświetlacza blokuje się w określonym trybie, ulepszenia biometrycznego skanera linii papilarnych, ogólna stabilność, poprawki błędów i nie tylko. Aktualizacja wprowadza również poprawki do aparatu Pixel 6 z poprawkami dotyczącymi reakcji autofokusa, spójności kolorów w podglądzie wizjera i innych.

Ekran startowy oparty na motywie Material You i nowe tapety

Materiał rozruchowy Google Pixel 6, który masz motyw
Źródło: Policja Androida

Jedną z nowych funkcji, które aktualizacja z grudnia 2021 r. wprowadza do serii Pixel, jest ekran rozruchowy oparty na motywie Material You. Teraz, gdy zaktualizujesz smartfon do najnowszej aktualizacji, zobaczysz logo G w kolorach opartych na motywie Androida 12. Ta aktualizacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników Pixela od 3a do 6. Oprócz zmian na ekranie rozruchowym, Google dodał również nowe tapety do systemu. Wśród nich są tapety z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, które można znaleźć w kolekcji Kultura Kuratorska.

Szybkie dotknięcie, aby przyciągnąć

google pixel 6 szybkie dotknięcie, aby przyciągnąć
Źródło: Google

Google dodał również funkcję „Quick Tap to Snap” do Pixels. Ta funkcja jest dostępna tylko na Pixelu 4a i nowszych. Ta funkcja umożliwia otwieranie Snapchata bezpośrednio z ekranu blokady Pixela, dwukrotnie dotykając tylnej części telefonu. Firma twierdzi, że ekskluzywny filtr Snapchat o nazwie „Pixel Face” jest w drodze w tym miesiącu.

Inne ulepszenia

W tym miesiącu Google dodał także wiele innych funkcji do Pixels. Funkcja Now Playing na smartfonach Pixel umożliwia teraz ręczne wyszukiwanie utworu. System Car Crash Detection został teraz rozszerzony na więcej krajów, w tym na Tajwan, Włochy i Francję. Aplikacja Rejestrator została zaktualizowana i zawiera nowe języki: japoński, francuski i niemiecki. Tryb konwersacji został dodany jako funkcja na wczesnym etapie do aplikacji Wzmacniacz dźwięku. Korzystając z tej funkcji w telefonach Pixel, możesz wyciszyć hałas w głośnym otoczeniu. Ta funkcja jest dostępna w wersji beta i możesz zarejestrować się za pomocą ten link.

Reklama

Google twierdzi, że aktualizacja rozpoczęła się dzisiaj. Przejdź więc do aplikacji ustawień na smartfonie Pixel i zaktualizuj ją teraz. Jeśli nie widzisz jeszcze aktualizacji w ustawieniach smartfona, poczekaj trochę, ponieważ Google twierdzi, że niektóre smartfony otrzymają tę aktualizację później w tym miesiącu.

Obraz pudełka produktu Google Pixel 6 Sorta Seafoam

Google Pixel 6

Sprawdź najnowszy smartfon Google Pixel z własnym chipsetem Tensor firmy Google, aparatem 50 MP, systemem Android 12 i nie tylko na Amazon!

Przez AndroidPolicja 1, AndroidPolicja 2, 9do5GoogleSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Arctic przedstawia wentylatory P14 RGB i P14 A-RGB

ARCTIC, jeden z wiodących producentów niskoszumowych chłodnic i komponentów do komputerów PC, rozszerza portfolio wentylatorów RGB o 140 mm warianty serii P z...

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!