Google I/O 2023: czego się spodziewać


I/O, konferencja dla programistów, którą Google organizuje co roku, odbędzie się 10 maja 2023 r. W przeszłości wydarzenie służyło jako platforma do zaprezentowania nadchodzących funkcji i rozwoju oprogramowania za zamkniętymi drzwiami. Ale w ciągu ostatnich kilku lat przekształcił się w coś więcej.


Tutaj zagłębimy się w szczegóły nadchodzącego wydarzenia i tego, czego możesz się spodziewać w 2023 roku.


Jak i gdzie oglądać Google I/O 2023?

Reklama

W zeszłym roku Google zorganizowało wydarzenie, które było transmitowane na żywo w YouTube i miało kilka osobistych obecności — niektórzy programiści otrzymali zaproszenie na dzień Google I/O.

POCKETNOW WIDEO DNIA

W 2023 roku wydarzenie prawdopodobnie będzie miało podobną konfigurację. Google poinformowało już, że I/O 2023 będzie miało ograniczoną widownię na żywo i zapewni transmisję na żywo ze swojego głównego przemówienia – które rozpocznie się o godzinie 10:00 PT/13:00 ET 10 maja – oraz 100 (i więcej) sesji technicznych to będzie miało miejsce.

Czego można się spodziewać na Google I/O 2023?

Wspomnieliśmy, że Google I/O stało się czymś więcej niż tylko konferencją opartą na oprogramowaniu. Ta zmiana wynika z faktu, że ostatnio producent OEM zdecydował się drażnić nadchodzące produkty, a nawet prezentować nowy sprzęt na scenie.

W zeszłym roku widzieliśmy popularnego Pixela 6a zaprezentowanego na imprezie wraz ze zwiastunami serii Pixel 7, Pixel Tablet i Pixel Watch. Spodziewamy się, że tym razem wydarzy się coś podobnego, wraz ze wszystkimi nowymi funkcjami i emocjami, jakie przyniesie Android 14 i Bard!

Dogłębne spojrzenie na Androida 14 i jego funkcje!

Android 14 PN opcja 2

Androida 14 jest w rękach odważnych konsumentów i programistów w formie podglądu programisty. Zgodnie z udostępnionym harmonogramem aktualizacji, w maju 2023 r., oprogramowanie będzie zbliżać się do drugiej wersji beta. Dlatego spodziewamy się, że Google będzie miał dużo więcej do powiedzenia na temat nowych funkcji.

Bieżąca wersja koncentruje się na funkcjach ułatwień dostępu, prywatności, ulepszonych zabezpieczeniach i lepszych animacjach. Wygląda na aktualizację, która nie wprowadza poprawek wizualnych, ale wykazuje poprawę wydajności i wygody użytkownika, i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej.

Bard: Google stawia na sztuczną inteligencję

Kiedy ChatGPT szturmem zdobył świat, wielu zwróciło się do Google z zapytaniem o jego podejście i oferty, co zaowocowało zaimprowizowanym wydarzeniem, które wprowadziło „Bard”.

Do tej pory w mieście mówiono o sztucznej inteligencji w 2023 roku i spodziewamy się, że Google pokaże inne karty oparte na sztucznej inteligencji, które ma w zanadrzu, zwłaszcza że doniesienia o dyrektorze generalnym Sundarze Pichai z prośbą o przyspieszenie rozwoju krążyły po Internecie .

Nowy sprzęt Google na rok 2023 i później

Google Pixel 7a

Przód wyświetlacza LI Google Pixel 7

Google Pixel 7

The Google Pixel 7 I Pixela 7 Pro naprawił wiele problemów, które miała seria Pixel 6 i stał się jednym z naszych najbardziej lubianych smartfonów w 2022 roku, do tego stopnia, że ​​nie wahamy się polecić go w 2023 roku i później. Ale dla niektórych cena tych modeli może być naciągana, sytuacja, w której urządzenia Pixel z serii A właściwie się poruszały.

Wierzymy, że Google chce kontynuować falę dobrej prasy. Dlatego oczekuj, że Google Pixel 7a pojawi się na wydarzeniu wraz ze specyfikacjami, cenami i szczegółami dostępności.

Google Pixel Fold

Chociaż Pixel 7a nie był tak często w wiadomościach, Google Pixel Fold miał sporo czasu na pierwszych stronach gazet. Ponieważ urządzenie ma zostać wprowadzone na rynek w drugiej połowie 2023 r., wierzymy, że Google I/O wspomni o urządzeniu i udostępni pewne szczegóły dotyczące jego specyfikacji sprzętowej.

Tablet Google Pixel

Przód tabletu Google Pixel
Źródło: Google, Pocketnow

Oprócz zapowiedzi smartfonów wierzymy, że Tablet Pixel w końcu zobaczy więcej szczegółów upublicznionych. Na I/O 2022, kiedy Google drażnił się z tabletem, wspomniał, że pojawi się on na rynku w 2023 roku. Dlatego nie możemy się doczekać, aby zobaczyć szczegóły dotyczące cen i dostępności.

Ponieważ minął prawie rok, odkąd po raz pierwszy zobaczyliśmy przebłysk Pixel Tablet i konkurencyjnych marek, takich jak OnePlus również wprowadza swój tablet i rosnącej konkurencji, mamy nadzieję, że istnieje urządzenie, którego można użyć, zanim emocje opadną.

Podczas Google I/O 2023 może być wiele do rozpakowania

Google I/O odbędzie się już za kilka miesięcy i z pewnością nie możemy się doczekać, co przyniesie. Jeśli pójdziemy zgodnie z naszymi oczekiwaniami opartymi na ostatnich (i przeszłych) ogłoszeniach Google, jest wiele do zrobienia w maju 2023 r. Ponadto przecieki na temat podejścia Google do składanych telefonów, które stopniowo stają się głównym nurtem, tylko podsycają ogień.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...

Zack Snyder tworzy grę RPG Rebel Moon na „śmieszną skalę”

Zack Snyder, znany m.in 300 i czterogodzinny „Snyder Cut” z Liga Sprawiedliwychpracuje nad grą RPG osadzoną w uniwersum swojego nadchodzącego filmu science-fiction Netflixa...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!