Goodnotes na iPada zaktualizowany o obsługę Apple Pencil Pro


Wraz z premierą nowości iPad Air M2 I iPada M4 ProApple wprowadziło także nowość Ołówek Apple Pro który ma taki sam wygląd jak Apple Pencil 2, ale ma nowe czujniki i obsługę Find My. Firma dodała nowe interfejsy API do iPadOS, dzięki czemu programiści mogą korzystać z tych nowych funkcji, a Goodnotes to jedna z pierwszych aplikacji, która właśnie to zrobiła.

Goodnotes współpracuje teraz z Apple Pencil Pro

Jak ogłoszone przez twórców Goodnotesnajnowsza wersja aplikacji wprowadza obsługę Ołówek Apple Pro. Korzystając z Goodnotes na iPadzie z nowym Apple Pencil, użytkownicy mogą nacisnąć to akcesorium, aby otworzyć niestandardowe menu kontekstowe, które zapewnia łatwy dostęp do różnych narzędzi i opcji kolorów.

„Pasek narzędzi znajduje się nieco za wysoko na stronie? Jednym naciśnięciem możesz przywołać menu Paleta, które natychmiast pojawi się w dowolnym miejscu, w którym znajduje się końcówka pióra. Płynnie przełączaj się między różnymi narzędziami, takimi jak pióro i zakreślacz, lub dostosowuj kolor i grubość obrysu bez odrywania dłoni od ekranu” – wyjaśniają twórcy.

Dostępny jest także nowy atrament dynamiczny do pióra wiecznego, który wykorzystuje nowość Ołówek Apple Pro czujniki reagują na obrót, emulując zachowanie prawdziwego wiecznego pióra. „Obróć obudowę Apple Pencil Pro, aby dokładnie kontrolować grubość i kształt kreski.”

Nawet jeśli nie masz nowego iPada Ołówek Apple Pronajnowsza wersja Goodnotes na iPadOS wprowadza funkcję podglądu obrysu, która współpracuje z Apple Pencil Hover.

Reklama

Możesz pobrać Goodnotes za darmo w App Store. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji, aby uzyskać dostęp do wszystkich nowych funkcji.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Xiaomi klonuje kontrowersyjną reklamę Apple Crush, z jedną zasadniczą zmianą

Reklama Apple Crush przegapił tak bardzo, że firma odwołała zaplanowane programy telewizyjne i wydał publiczne przeprosiny. Wydawało się, że to głównie rozwiązuje...

G-Cloud 14: Zagraniczni dostawcy ryzykują nieprzestrzeganiem przepisów, ponieważ CCS zmienia stanowisko w sprawie brytyjskich wymogów dotyczących podatku VAT

Służbę handlową Crown Commercial Service (CCS) oskarża się o wysyłanie mieszanych wiadomości do dostawców usług w chmurze mających siedzibę poza Wielką Brytanią, którzy...

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...
Advertisment