Good Burger 2 trafi do Paramount Plus jeszcze w tym roku


To oficjalne: Kenan Thompson i Kel Mitchell ponownie zjednoczą się Dobry Burger sequel, który ma trafić do Paramount Plus jeszcze w tym roku. Duet ujawnił nowinę podczas segmentu na The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona w piątek wieczorem, zauważając, że zaczną kręcić latem.

Dobry Burger 2 rozgrywa się we współczesnej wersji fikcyjnej restauracji typu fast food o tej samej nazwie, w której Thompson ponownie wciela się w rolę Dextera Reeda, a Mitchell jako Ed, przezabawnie nieświadomy kasjer w sklepie. Oto film oficjalne streszczenie:

Dexterowi Reedowi nie powodzi się kolejny z jego wynalazków. Ed wita Dexa z powrotem w Good Burger z otwartymi ramionami i przywraca mu dawną pracę. Z nową załogą pracującą w Good Burger Dex obmyśla plan, jak stanąć na nogi, ale niestety ponownie naraża los Good Burger na niebezpieczeństwo.

Oryginalny Dobry Burger miał swoją premierę w 1997 roku jako spinoff skeczu Good Burger w 1997 roku Wszystko toserial komediowy Nickelodeon, w którym wystąpili zarówno Thompson, jak i Mitchell. Sądząc po opisie filmu, nie wygląda na to, aby ktokolwiek inny z oryginalnej obsady, jak Linda Cardellini czy Sindbad, powrócił w sequelu.

Zachowa część Dobry BurgerOryginalni scenarzyści, jak Kevin Kopelow i Heath Seifert, będą jednak scenarzystami i producentami wykonawczymi kontynuacji. Tymczasem Phil Trail z Środek I Brooklyn dziewięć-dziewięć będzie reżyserować.

To nie będzie pierwsza reaktywacja Thompsona i Mitchella Dobry Burger role. The dwa ponownie połączyły się podczas szkicu NA The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona w 2015 roku, a Mitchell wcielił się w rolę Eda w krótkotrwałym Wszystko to ponowne uruchomienie który miał swoją premierę w 2019 roku. Thompson i Mitchell mocno sugerowali Dobry Burger kontynuacja od tego czasu i dokuczał gotowy scenariusz ostatni rok.

„Nie mogę uwierzyć, że minęło nieco ponad 25 lat, odkąd w Good Burger narodziła się wspaniała obsługa klienta!” — czytamy w oświadczeniu Thompsona. „Bycie częścią czegoś, co pokochało tak wiele pokoleń ludzi, napełniło mnie dumą, a teraz powrót do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, praca nad kontynuacją jest surrealistyczna!”

Reklama

Jako ktoś, kto jest fanem oryginału Dobry Burger I Wszystko toMuszę powiedzieć, że jestem podekscytowany ponownym uruchomieniem. Po prostu nie jestem pewien, czy rozważyłbym subskrypcję Paramount Plus, zwłaszcza, że ​​serwis podnosi ceny wkrótce, ale poczekam na pierwszy zwiastun, dopóki nie podejmę decyzji.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!