Goldman Sachs ułatwia wypłatę pieniędzy z konta oszczędnościowego Apple Card


Kiedy na początku tego roku uruchomiono konto oszczędnościowe Apple Card, niektórzy użytkownicy narzekali że borykali się z tygodniowymi opóźnieniami przy próbie wypłaty pieniędzy z nowego konta wspieranego przez Goldman Sachs.

Z dzisiejszego raportu wynika, że ​​Apple i Goldman Sachs wprowadziły zmiany w sposobie obsługi tych transakcji, aby uniknąć tego typu opóźnień w przyszłości.

Po wstępnym raporcie z dziennik “Wall Street w czerwcu Apple udzielił kredytu w wysokości 100 dolarów „dobrej firmy”. przynajmniej niektórym użytkownikom kont oszczędnościowych Apple Card. Firma wprowadziła także zmiany w drobnym druku, aby dokładniej wyjaśnić sposób obsługi wpłat i wypłat za pośrednictwem Goldman Sachs.

Informacja teraz donosi na temat kilku zmian wprowadzonych przez Goldman Sachs w sposobie zarządzania transakcjami na koncie oszczędnościowym Apple Card. Z tej historii wynika, że ​​początkowy system Goldmana do zarządzania wypłatami był zbyt wrażliwy na „potencjalnie ryzykowne działania”, które prowadziły do ​​opóźnień, szczególnie w przypadku dużych wypłat.

W odpowiedzi na krytykę użytkowników Goldman Sachs „dostosował swoje podejście, aby ograniczyć liczbę lub zmniejszyć wagę tych problemów”. Zmiany, jak wynika z dzisiejszego raportu, doprowadziły już do drastycznego zmniejszenia liczby skarg ze strony użytkowników.

Reklama

W raporcie wyjaśniono, że obecnie obowiązuje ograniczenie liczby dni, w których powinna trwać wypłata, a także nowe sposoby komunikowania się z klientami w sprawie tych opóźnień:

Teraz, jeśli klient posiadający dużą kwotę pieniędzy spróbuje przenieść niewielką część swoich oszczędności na konto zewnętrzne, prawdopodobieństwo, że system oznaczy te transakcje będzie mniejsze. Goldman wprowadził również ograniczenie liczby dni, w ciągu których powinny trwać wypłaty, i nadał priorytet lepszej komunikacji z klientami, których transakcje zostały oznaczone lub występują opóźnienia, powiedziała jedna z osób.

Według doniesień Goldman Sachs i Apple „kładą nacisk na opcję trójstronnej rozmowy telefonicznej między centrum obsługi telefonicznej a bankiem, do którego klient próbuje wykonać przelew”, aby przyspieszyć przelewy, które mogą zostać oznaczone do sprawdzenia.

Konto oszczędnościowe Apple Card zostało uruchomione w kwietniu i daje użytkownikom Apple Card możliwość otwarcia dedykowanego, wysokodochodowego konta oszczędnościowego, na którym można zarobić 4,15% swoich pieniędzy. W sierpniu Apple ujawniło, że platforma już przyciągnął ponad 10 miliardów dolarów w depozytach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...

Jak wyłączyć opcję „Kliknij tapetę, aby odsłonić pulpit” w systemie macOS

We wtorek Apple wypuściło macOS Sonoma publicznie, a aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji – w tym kilka mniejszych. Jedną z rzeczy, którą...
Advertisment