GOG i CD Projekt RED ogłaszają migrację kont ze skutkiem od 5 marca


Ostrzegamy użytkowników funkcji online, w tym Cross Progression i Moje nagrody, w grach CD PROJEKT RED, a także uczestników platform takich jak Fora CD PROJEKT RED. Dokonujemy migracji tych produktów do nowego systemu kont, którego właścicielem i operatorem jest CD PROJEKT SA, ze skutkiem od dnia 5 marca 2024 r. Konsolidacja ta będzie obejmować przeniesienie zarządzania danymi osobowymi, w tym adresem e-mail i nazwą użytkownika, z firmy GOG systemu kont do systemu kont CD PROJEKT RED.

Co to zmienia?
Od 5 marca 2024 r. wyżej wymienione funkcje i usługi online będą dostępne za pośrednictwem nowego systemu kont CD PROJEKT RED.

Czy muszę podjąć jakieś działania?
Nie, nowe konto CD PROJEKT RED zostanie automatycznie utworzone dla Ciebie na podstawie danych Twojego konta GOG: identyfikatora użytkownika, nazwy użytkownika i adresu e-mail. Umożliwi to dalsze, bez przerw, korzystanie z funkcji udostępnianych przez CD PROJEKT RED. Z Twojej strony nie jest wymagane żadne działanie.

Jak mogę się zalogować po migracji?

Twoje nowe konto będzie korzystać z tego samego adresu e-mail, co Twoje konto GOG. Jeśli jesteś już zalogowany do którejkolwiek z naszych gier, pozostaniesz zalogowany po zmianie konta.

Co dzieje się z moimi danymi osobowymi?
Po migracji CD PROJEKT SA stanie się administratorem Twoich danych osobowych związanych z kontem CD PROJEKT RED. Podstawą przekazania danych będzie prawnie uzasadniony interes polegający na zapewnieniu ciągłości świadczenia usług internetowych CD PROJEKT RED. Więcej informacji znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności CD PROJEKT SA Tutaj.

Jak to wpłynie na moje obecne konto GOG?
Twoje konto GOG i wszystkie Twoje zakupy GOG pozostają nienaruszone. Strona GOG.com i aplikacja GOG Galaxy nadal będą korzystać z systemu kont GOG. Twoje konto GOG będzie oddzielone od konta CD PROJEKT RED.

Reklama

Czy mogę zrezygnować?
Jeśli nie chcesz, aby zostało utworzone dla Ciebie konto CD PROJEKT RED, możesz zrezygnować z procesu tworzenia konta. Po migracji systemu kont będziesz mógł usunąć swoje konto. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować, pamiętaj, że 5 marca 2024 r. utracisz dostęp do Cross Progression, Moich nagród i forów RED, a wszystkie połączone dane zostaną trwale usunięte.

W każdej chwili możesz założyć nowe konto CD PROJEKT RED.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, odwiedź naszą stronę Strona wsparcia.

Gorące pozdrowienia,

  • Zespoły GOG i CD PROJEKT REDSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Komisja Europejska ukarała Apple grzywną w wysokości 2 miliardów dolarów za „nadużycie” zasad App Store, Apple złoży apelację

The Komisja Europejska ogłosiła dzisiaj że nałożył na Apple karę w wysokości 1,8 miliarda euro, czyli około 2 miliardów dolarów, za nadużywanie swojej...

Projekt Apple Watch Ultra z mikroLED nie został odwołany, wynika z raportu dotyczącego łańcucha dostaw

W zeszłym tygodniu poddaliśmy w wątpliwość w sprawie doniesień, że mikro-LED Apple Watch Ultra projekt został anulowany, a nowy raport na temat łańcucha...

Wywiady na temat bezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo polega na skutecznym zarządzaniu ryzykiem

Dobry strategia bezpieczeństwa cybernetycznego powinno zawsze zaczynać się od określenia, jakie ryzyko firma jest skłonna tolerować, a w realizację tego zadania menedżer ds....
Advertisment