God of War Ragnarok Wishing Well lokalizacja i lista nagród


God of War Ragnarök jest pełen niespodzianek, a Życzyć dobrze jest jedną z jego najciekawszych tajemnic. Znaleziony głęboko w opcjonalnym obszarze na północ w Vanaheimw tym miejscu możesz wymienić rzadkie kryształy na różnego rodzaju nagrody — od materiałów po całkiem nowe zestaw zbroi.

Jeśli planujesz zanurkować w post-game tak dobrze wyposażony, jak to tylko możliwe, niektóre materiały-nagrody z tego obszaru są kluczowe dla podniesienia twojego ekwipunku do rangi 9. W związku z tym wyjaśnimy, jak znaleźć Studnię życzeń w God of War Ragnarök i wyszczególnij wszystkie nagrody, które możesz z niego uzyskać.

Gdzie znaleźć studnię życzeń w God of War Ragnarök

Przede wszystkim będziesz potrzebować dostępu do Krateru, opcjonalnego obszaru w Vanaheim. Aby to zrobić, przejdź przez główny wątek fabularny aż do głównej misji „Przepowiedniowe stworzenia”. Po jego ukończeniu będziesz mógł rozpocząć zadanie poboczne „Zapach przetrwania”. Ta misja zapewni ci dostęp do krateru.

Teraz Krater ma opcjonalny obszar na południu, zwany Dżunglą, który odblokowuje zadanie poboczne „Powrót rzeki”. Aby się tam dostać, udaj się na zachodnią stronę Równin i skieruj się na południe. Musisz to zrobić w porze nocnej, więc jeśli potrzebujesz, skorzystaj z Niebiańskiego Ołtarza. Idąc ścieżką w dół, zobaczysz wejście do jaskini z dwiema latarniami z głową smoka po każdej stronie – to jest to miejsce.

Reklama

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem firmy Polygon

Mapa w God of War Ragnarok pokazuje niebiański ołtarz w Dżungli.

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem firmy Polygon

W środku spodziewaj się kilku wrogów, a kiedy już skończysz, skieruj się na koniec korytarza. Po lewej stronie znajduje się „okno”, które jest obecnie zasłonięte drewnem. Zburz go i wskocz na platformę, aby dostać się do obszaru Dżungli. Po krótkim spacerze automatycznie uzyskasz dostęp do „Powrotu rzeki”.

Kratos wpatruje się w drewnianą barierę w dżungli w Vanaheim w God of War Ragnarok.

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem firmy Polygon

W tym pobocznym zadaniu kierujesz się w stronę zablokowanego kanionu. To dość prosta próba — najpierw musisz zdjąć kilka winorośli, które uniemożliwiają ci skorzystanie z windy (użyj strzał z pieczęci i Ostrzy Chaosu), aby skierować się w górę. Następnie rzuć włócznią w skałę pod ścianą po prawej i zdetonuj ją, by otworzyć przejście, przez które możesz się przecisnąć.

Kratos wpatruje się w łatwopalne pnącza w regionie Vanaheim w God of War Ragnarok.

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem firmy Polygon

Po znalezieniu się na tym otwartym terenie zajmij się okolicznymi wrogami i ponownie użyj strzał pieczęci do zniszczenia winorośli na ścianie. Po ustaleniu tego użyj mechanizmu, aby przesunąć platformy i przepuścić wodę na drugą stronę. To podsumowanie „Powrotu rzeki”.

Kratos biegnie w kierunku rzeki w Vanaheim w God of War Ragnarok.

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem firmy Polygon

Pamiętasz teraz tego ogra, który przeszkadzał ci w pobliżu mistycznej bramy w pobliżu wejścia do Dżungli? Możesz teraz użyć swojej łodzi, aby poruszać się po tej platformie i faktycznie stawić im czoła. Pozwoli ci to użyć łańcucha i otworzyć pobliską bramę.

Kratos wpatruje się w jaskinię w ścianie w God of War Ragnarok.

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem firmy Polygon

Przejdź przez jaskinię, a znajdziesz się w Studni życzeń.

Jak działa studnia życzeń God of War Ragnaröka

Choć okolica jest piękna, Studnia życzeń jest w środku God of War Ragnarök czy nie jest to skomplikowane w użyciu. Jeśli spędziłeś trochę czasu włócząc się po Kraterze i przyległych regionach, prawdopodobnie zebrałeś trochę krystalicznego materiału, który jest unikalny dla północnych obszarów Vanaheim. Gdy masz już kilka kryształów, możesz udać się do studni i nacisnąć przycisk zachęty, aby wrzucić je do środka. Gra automatycznie wykorzystuje wszystkie, które posiadasz w naszym ekwipunku, więc nie ma potrzeby powtarzania tej czynności kilka razy przy każdej wizycie.

Kratos wpatruje się w kryształowy odłamek w Vanaheim w God of War Ragnarok.

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment za pośrednictwem firmy Polygon

To prawie wszystko! Jeśli chodzi o materiał, Kryształowe odłamki można znaleźć wokół Krateru w God of War Ragnarök. W samej Studni życzeń jest ich kilka jako nagrodę, ale większość z nich jest rozrzucona po całej Dżungli, Równinach i samym Kraterze.

Podczas szukania tych odłamków polecam pamiętać o pionowości, ponieważ niektóre będą zwisać z sufitów lub ścian jaskini. Większość z nich jednak zwykle znajduje się na widoku — za każdym razem, gdy zauważysz pomarańczową poświatę, pamiętaj, aby ją rozbić. Małe odłamki dają ci jeden kryształ, podczas gdy większe odłamki dają ci co najmniej dwa z nich.

Lista nagród God of War Ragnarök Wishing Well

Głównym zastosowaniem Studni życzeń jest pozyskiwanie Oczyszczony krystaliczny, więc możesz faktycznie użyć materiału zebranego z odłamków wokół Krateru do stworzenia wysokiej klasy zbroi. Ale to nie jedyna korzyść.

Oto wszystkie nagrody za korzystanie ze Studni życzeń w God of War Ragnarök:

 • Oczyszczony krystaliczny
 • Plackart upadłych gwiazd (skrzynia zbroja)
 • Karwasze Upadłych Gwiazd (zbroja na nadgarstek)
 • Talia Ochraniacza Upadłych Gwiazd (zbroja biodrowa)
 • Gałka runicznego gradu (dodatek topora)
 • Niebiańskie panaceum (zaklęcie amuletu)
 • Lśniący Kryształ
 • Lśniący Kryształ
 • Błyszczący Kryształ
 • Sztabka Asgardu
 • Skamieniała kość
 • Świecący stop
 • Srebro orzechowe

Ponownie, jeśli wcześniej nie zdobyłeś tony krystalicznej, prawdopodobnie będziesz musiał kilka razy odwiedzić Studnię życzeń, aby zebrać kompletny zestaw zbroi Fallen Stars. Następnie możesz po prostu nadal podrzucać Kryształ, gdy potrzebujesz powyższych zasobów, a także tony Hacksilver.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SilverStone Intros RM51 5U Rackmount Case, którą można przechylić w wieżę

SilverStone wprowadził RM51, obudowę rackową 5U przeznaczoną dla serwerów i stacji roboczych, którą można przechylić wzdłuż boku, aby używać jej jako obudowy typu...

GIGABYTE oficjalnie wprowadza na rynek dyski SSD AORUS Gen5 serii 10000 NVMe

GIGABYTE oficjalnie wprowadził na rynek swoje flagowe dyski SSD AORUS Gen5 z serii 10000 M.2 NVMe, które wykorzystują interfejs PCI-Express 5.0 x4. ...

Kim jest dzieciak kończący odcinek 5 Last of Us? Poznaj Sama z gier.

HBO Ostatni z nas kończy swój czwarty odcinek z cliffhangerem — Ellie (Bella Ramsey) i Joel (Pedro Pascal) budząc się...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!