God of War Ragnarök ukaże się na PC


God of War Ragnarök zadebiutuje na PC 19 września 2024 roku! Partner Santa Monica Studio zajmujący się rozwojem God of War (2018) na PC, Jetpack Interactive, powraca, aby pomóc w stworzeniu wersji God of War Ragnarök na PC. Oprócz daty premiery chcielibyśmy także podzielić się wyborem funkcji, które będą dostępne (wymagane jest konto w PlayStation Network).

Odblokowana liczba klatek na sekundę
Przeżyj epickie zakończenie podróży Kratosa i Atreusa w sadze nordyckiej przy najwyższej wydajności. Odblokowana liczba klatek na sekundę i opcja prawdziwej rozdzielczości 4K zwiększają pełny potencjał kinowej kamery bez cięć, gdy podróżujesz przez oszałamiające widoki Dziewięciu Krain, aby walczyć ze śmiercionośnymi wrogami w postaci nordyckich bogów i potworów.

Technologia skalowania

Pełna integracja z NVIDIA RTX Deep Learning Super Sampling (DLSS), AMD FidelityFX Super rozdzielczość (FSR) i Intel XeSS (Xe Super Sampling) pozwoli Ci osiągnąć wyższe ustawienia graficzne i rozdzielczości wyjściowe.

Obsługa super ultraszerokiego ekranu
Ciesz się zapierającym dech w piersiach pięknem Dziewięciu Królestw na panoramicznym ekranie panoramicznym z obsługą ultrapanoramicznego ekranu 21:9 i super ultrapanoramicznego 32:9!

Zawiera God of War Ragnarök: Valhalla
W momencie premiery God of War Ragnarök na PC będzie zawierał wszystkie nasze aktualizacje popremierowe, w tym rozbudowany tryb New Game+ i dodatek God of War Ragnarök: Valhalla.

Reklama

Przeżyj walkę w God of War jak nigdy dotąd dzięki DLC inspirowanemu roguelite, który podąża za Kratosem w bardzo osobistą podróż, gdy mierzy się z ciemnością swojej przeszłości i pokonuje próby Walhalli.

God of War Ragnarök – oferta w przedsprzedaży
W przedsprzedaży na Steamie i Epic Game Store dostępne są już edycje gry Standard i Digital Deluxe.

Jeśli kupisz God of War Ragnarök przed premierą 19 września, otrzymasz śnieżną zbroję Kratos Risen i śnieżną tunikę Atreus Risen (kosmetyk).

God of War Ragnarök – cyfrowa edycja Deluxe

Cyfrowa edycja Deluxe gry God of War Ragnarök zawiera:

  • Pełna wersja gry God of War Ragnarök na PC
  • Zbroja Kratosa Darkdale
  • Strój Atreusa Darkdale (kosmetyczny)
  • Rękojeści Ostrzy Darkdale dla Ostrzy Chaosu
  • Chwyt topora Darkdale do topora Lewiatana
  • Oficjalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa God of War Ragnarök
  • Cyfrowy mini album z grafikami Dark Horse

Więcej informacji na temat konkretnych wymagań systemowych nieco bliżej premiery 19 września.

Grę można kupić w przedsprzedaży na stronie Para i Epicki sklep z grami.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment