Głośniki Bluesound Professional z możliwością zamiany na głośniki wiszące


Bluesound Professional, rozproszony ekosystem audio dla przestrzeni komercyjnych firmy Lenbrook, dostarcza obecnie długo oczekiwane głośniki sufitowe zaprezentowane pierwotnie na konferencji InfoComm 2023. Nowe Bluesound BCS250 i BCS300 to pasywne i aktywne głośniki sufitowe PoE, które można zainstalować jako głośniki sufitowe lub z opcjonalnym pakietem konwersji głośników podwieszanych, zapewniającym instalatorom jeszcze większą elastyczność.

Bluesound Professional, rozproszony ekosystem audio dla przestrzeni komercyjnych firmy Lenbrook, dostarcza obecnie długo oczekiwane głośniki sufitowe zaprezentowane pierwotnie na konferencji InfoComm 2023. Nowe Bluesound BCS250 i BCS300 to pasywne i aktywne głośniki sufitowe PoE, które można zainstalować jako głośniki sufitowe lub z opcjonalnym pakietem konwersji głośników podwieszanych, zapewniającym instalatorom jeszcze większą elastyczność.

Opcjonalny zestaw do zawieszania umożliwia przekształcenie BCS250 i BCS300 w konstrukcję wiszącą umieszczoną centralnie, z elegancką obudową w kształcie lampy.

BCS250 to pasywny głośnik sufitowy przeznaczony zarówno do zastosowań o niskiej impedancji, jak i stałym napięciu, natomiast BCS300 rozszerza linię głośników PoE firmy Bluesound Professional jako pierwszy na świecie głośnik sufitowy do strumieniowego przesyłania strumieniowego w sieci ze zintegrowanym przesyłaniem strumieniowym i wzmocnieniem. Obie konstrukcje głośników sufitowych można z łatwością przekształcić w punktowo wiszący głośnik podwieszany, korzystając z opcjonalnego zestawu do montażu wiszącego.

Bluesound Professional BCS250 został specjalnie zaprojektowany z dyskretną konstrukcją do montażu podtynkowego, idealną do środowisk, w których przestrzeń na ścianie jest ograniczona, takich jak małe kawiarnie i sklepy, a także do szerokiej gamy zastosowań modernizowanych i nowych. Opcja niskiej impedancji zapewnia ogólnie lepszą jakość dźwięku, natomiast opcja stałego napięcia jest idealna do konfiguracji głośników połączonych łańcuchowo. Dzięki konstrukcji o wysokiej wydajności, w tym klasie plenum UL 2043, BCS250 jest w pełni certyfikowany do zastosowań komercyjnych. Dodatkowo opcjonalny zestaw do zawieszania zapewnia elastyczność zawieszenia BCS250 pod sufitem na niższej wysokości, jeśli na typowej wysokości nie są dostępne odpowiednie opcje montażu. BCS250 został zaprojektowany do współpracy z sieciowym wzmacniaczem stereofonicznym do strumieniowego przesyłania strumieniowego B170S, oferując zarówno ustawienia niskiej impedancji, jak i stałego napięcia (70/100 V).”

 

BCS300 to płynnie zintegrowane, uniwersalne rozwiązanie głośnikowe sufitowe lub wiszące, wyposażone w wbudowany streamer muzyczny i wzmacniacz. Wykorzystując technologię Power over Ethernet (PoE), skutecznie dostarcza pełnozakresowy dźwięk do żądanego miejsca docelowego w dyskretny i uproszczony sposób, wymagając tylko jednego połączenia kablowego Ethernet, aby zapewnić zarówno zasilanie, jak i połączenie sieciowe. To podejście sieciowe pozwala również na DSP zapewniający korekcję i inne funkcje przetwarzania dźwięku, a także możliwość skonfigurowania dwóch BCS300 jako pary stereo. W przeciwieństwie do tradycyjnych konfiguracji, to zdecentralizowane rozwiązanie eliminuje potrzebę stosowania stojaka audio działającego jako niezależna jednostka. Co więcej, jego konstrukcja do montażu podtynkowego pozwala bezproblemowo wtopić się w każdy wystrój wnętrza.

Jego wysokowydajna konstrukcja spełnia wymogi normy UL 2043 w zakresie przestrzeni nadsufitowej, co w pełni potwierdza jego przydatność do instalacji komercyjnej. Opcjonalny zestaw do zawieszania umożliwia zawieszenie BCS300 na suficie i ustawienie głośników na niższej wysokości, jeśli nie ma nic, co umożliwiłoby zamontowanie go na typowej wysokości, szczególnie w przypadku sufitów odsłoniętych. Oparte na platformę multiroom BluOSBCS300 umożliwia sterowanie wieloma strefami, grupowanie głośników i zintegrowane przesyłanie strumieniowe muzyki w sieci od partnerów biznesowych Bluesound Professional: SoundMachine, Qsic, Custom Channels i SiriusXM Music for Business (oferujących treści licencjonowane do przestrzeni publicznych).

Reklama

Funkcje strumieniowego przesyłania sieciowego w BCS300 umożliwiają integrację z magazynowaniem treści w sieci lokalnej poza usługami przesyłania strumieniowego, z obsługą dźwięku hi-res do 24-bitów/192 kHz i dekodowaniem treści MQA. Sterowanie siecią odbywa się poprzez BluOS lub systemy sterujące innych firm na platformach PC/Mac i iOS/Android, zawsze z zabezpieczeniem uniemożliwiającym nieuprawnioną kontrolę. Dostępne są także specjalistyczne panele sterowania Bluesound Professional.

 

Zarówno głośniki BCS250, jak i BCS300 są wyposażone w 3,5-calowy głośnik niskotonowy ustawiony współosiowo z 1-calowym przetwornikiem HF, zapewniający maksymalny poziom SPL wynoszący 102 dB w trybie PoE+.

Zarówno BCS250, jak i BCS300 są dostępne z dopasowanymi kolorystycznie okrągłymi lub kwadratowymi maskownicami w czarno-białym wykończeniu. Zestaw do konwersji podwieszanej jest również dostępny w kolorze czarnym i białym, co umożliwia przekształcenie głośników w centralnie umieszczone głośniki wiszące. Pełne informacje EASE i CLF są dostępne online dla obu modeli.

Bluesound Professional oferuje sprzęt i oprogramowanie zaprojektowane specjalnie z myślą o wysokiej jakości dźwięku sieciowym dla sklepów detalicznych, barów, restauracji, hoteli, siłowni i innych zastosowań komercyjnych. Użytkownicy końcowi mogą podłączyć i sterować niemal dowolnym źródłem dźwięku, w tym usługami przesyłania strumieniowego, radiem internetowym lub sieciowymi dyskami twardymi, natomiast instalatorzy mogą śmiało wybrać sprzęt montowany w szafie, który bezproblemowo integruje się z inteligentnymi kontrolerami. Dzięki platformie oprogramowania do zarządzania wielostrefowym dźwiękiem BluOS, wbudowanej w szeroką gamę kontrolerów, streamerów, wzmacniaczy i głośników, Bluesound Professional sprawia, że ​​komercyjne projekty instalacji audio są łatwe w konfiguracji, dostarczaniu i obsłudze. Bluesound Professional jest oddziałem firmy Lenbrook International.
www.bluesoundprofessional.comSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment