Głośnik HomePod w kolorze Space Grey jest niedostępny w witrynie Apple w USA


Witryna Apple w USA przedstawia pełnowymiarową wersję Space Grey HomePod tak jak obecnie niedostępne. Nie ma możliwości złożenia zamówienia, natomiast biały model pozostaje dostępny i jest pokazany jako w magazynie…

Witryna francuska Consomac zwrócił uwagę na niezwykłą sytuację. Zwykle, gdy zapasy są niskie, witryna wyświetlałaby wydłużony czas wysyłki zamiast braku dostępności.

Witryna spekuluje, że może to wskazywać na aktualizację w pracach.

Często najpopularniejsze produkty Apple mają długi czas realizacji, gdy podaż z trudem nadąża za popytem. Trudno sobie wyobrazić, że dzieje się to na dużym modelu HomePod, który znajduje się w katalogu od prawie trzech lat i który zawsze walczył o stworzenie powszechnego odwołania. Jest więc coś podejrzanego. Może to tylko usterka w dostawach, ale kuszące jest również zobaczenie pierwszych oznak niskiego poziomu zapasów w oczekiwaniu na nadchodzący przegląd. Po trzech latach bez rozwoju technicznego i wypuszczeniu HomePod mini… Apple mogło wreszcie zdecydować o aktualizacji produktu.

Niestety wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ można się spodziewać, że wpłynie to na oba kolory. Wyrywkowe kontrole w innych witrynach Apple Store na całym świecie pokazują również oba dostępne kolory, więc najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest jakiś problem z dostawami w USA.

Pełnowymiarowy HomePod nigdy tak naprawdę nie wystartował, ponieważ cierpiał z powodu niewłaściwych porównań z niskobudżetowymi inteligentnymi głośnikami, takimi jak Amazon’s Echo. Jak zauważyłem wcześniej, nie ma wątpliwości, że urządzenie jest drogie według standardów inteligentnych głośników, ale zamiast tego ma niezwykłą wartość w porównaniu z innymi głośnikami z taką samą wydajnością i funkcjami audio.

Jeśli myślisz o tym jako o wysoce wyrafinowanym systemie głośnikowym, wykorzystującym technologię formowania wiązki, która zadebiutowała w głośniki kosztują pięć cyfr i dopiero stosunkowo niedawno dotarł do czterocyfrowe, to oba są imponująco kompaktowe i zaskakująco przystępne cenowo.

Powiedziałem wcześniej, że HomePods nie zastępują pełnego systemu głośników o jakości HiFi, takiego jak Naim Mu-so, ale zbliżają się do siebie niezwykle. Za 600 dolarów kupisz wysokiej jakości zestaw stereo, który pod względem audio ma absolutnie doskonały stosunek jakości do ceny.

Rzeczywiście, jeśli wyobrazisz sobie świat, w którym nie istnieją asystenci głosowi, a HomePods były głośnikami, czystymi i prostymi, byłyby mile widziane jako niesamowita wartość.

Jestem osobiście fanem pełnowymiarowego HomePodai łącznie sześć.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Photomator otrzymuje nowy eksplorator plików z nieniszczącą edycją

Jak już zapewne wiesz, Photomator to edytor obrazów autorstwa tych samych twórców, co popularna aplikacja do ilustracji Pixelmator. Po aktualizacji z grudnia...

Feud’s Chris Chalk on playing Baldwin vs Capote and making it look easy

James Baldwin is, to put it mildly, foundational. Oft-quoted and adapted across media, Baldwin’s work still forms the spine of our...

iOS 17.4 pojawi się w przyszłym miesiącu: oto wszystko, co do tej pory nowe

iOS 17.4 jest obecnie w fazie testów beta z programistami i publicznymi użytkownikami wersji beta. Wiąże się to z szeregiem poważnych zmian...
Advertisment