Głośnik HomePod w kolorze Space Grey jest niedostępny w witrynie Apple w USA


Witryna Apple w USA przedstawia pełnowymiarową wersję Space Grey HomePod tak jak obecnie niedostępne. Nie ma możliwości złożenia zamówienia, natomiast biały model pozostaje dostępny i jest pokazany jako w magazynie…

Witryna francuska Consomac zwrócił uwagę na niezwykłą sytuację. Zwykle, gdy zapasy są niskie, witryna wyświetlałaby wydłużony czas wysyłki zamiast braku dostępności.

Witryna spekuluje, że może to wskazywać na aktualizację w pracach.

Często najpopularniejsze produkty Apple mają długi czas realizacji, gdy podaż z trudem nadąża za popytem. Trudno sobie wyobrazić, że dzieje się to na dużym modelu HomePod, który znajduje się w katalogu od prawie trzech lat i który zawsze walczył o stworzenie powszechnego odwołania. Jest więc coś podejrzanego. Może to tylko usterka w dostawach, ale kuszące jest również zobaczenie pierwszych oznak niskiego poziomu zapasów w oczekiwaniu na nadchodzący przegląd. Po trzech latach bez rozwoju technicznego i wypuszczeniu HomePod mini… Apple mogło wreszcie zdecydować o aktualizacji produktu.

Niestety wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ można się spodziewać, że wpłynie to na oba kolory. Wyrywkowe kontrole w innych witrynach Apple Store na całym świecie pokazują również oba dostępne kolory, więc najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest jakiś problem z dostawami w USA.

Pełnowymiarowy HomePod nigdy tak naprawdę nie wystartował, ponieważ cierpiał z powodu niewłaściwych porównań z niskobudżetowymi inteligentnymi głośnikami, takimi jak Amazon’s Echo. Jak zauważyłem wcześniej, nie ma wątpliwości, że urządzenie jest drogie według standardów inteligentnych głośników, ale zamiast tego ma niezwykłą wartość w porównaniu z innymi głośnikami z taką samą wydajnością i funkcjami audio.

Jeśli myślisz o tym jako o wysoce wyrafinowanym systemie głośnikowym, wykorzystującym technologię formowania wiązki, która zadebiutowała w głośniki kosztują pięć cyfr i dopiero stosunkowo niedawno dotarł do czterocyfrowe, to oba są imponująco kompaktowe i zaskakująco przystępne cenowo.

Powiedziałem wcześniej, że HomePods nie zastępują pełnego systemu głośników o jakości HiFi, takiego jak Naim Mu-so, ale zbliżają się do siebie niezwykle. Za 600 dolarów kupisz wysokiej jakości zestaw stereo, który pod względem audio ma absolutnie doskonały stosunek jakości do ceny.

Rzeczywiście, jeśli wyobrazisz sobie świat, w którym nie istnieją asystenci głosowi, a HomePods były głośnikami, czystymi i prostymi, byłyby mile widziane jako niesamowita wartość.

Jestem osobiście fanem pełnowymiarowego HomePodai łącznie sześć.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...
Advertisment