Głośnik Beats Pill nowej generacji potwierdzony kodem RC iOS 17.5


W ostatnich tygodniach widzieliśmy takie gwiazdy jak LeBron James i Daniel Ricciardo spacerując z tajemniczym głośnikiem Beats to wygląda bardzo podobnie do starego Beats Pill+. Teraz, wraz z wypuszczeniem we wtorek iOS 17.5 RC, mogliśmy potwierdzić, że Apple rzeczywiście planuje przywrócić Beats Pill.

Głośnik Bluetooth Beats Pill powraca…

Kod z iOS 17.5 RC potwierdza, że ​​po zaprzestaniu produkcji Pill+ w 2022 r. bez wprowadzenia zamiennika, firma wkrótce wprowadzi na rynek nową generację Beats Pill. Dla niewtajemniczonych: Beats Pill to głośnik Bluetooth marki Beats.

Dzisiejsza wersja iOS 17.5 zawiera także zasoby nowej aplikacji Beats Pill, która powinna być dostępna w kolorze czerwonym, gwiezdnym i czarnym.

Przycisk Beats będzie pełnił funkcję głównego przycisku sterującego. Za pomocą jednego naciśnięcia użytkownicy mogą wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie mikrofonu podczas połączenia, odtwarzać/wstrzymywać dźwięk lub odbierać połączenia. Podwójne naciśnięcie powoduje pominięcie utworów lub zakończenie połączenia. Trzykrotne naciśnięcie powoduje powrót do utworu. Nowe Beats Pill można szybko sparować z urządzeniem z systemem iOS, podobnie jak słuchawki AirPods.

Nie jest jasne, czy nowy Beats Pill będzie działał tylko przez Bluetooth, czy będzie także kompatybilny z AirPlay. Nie wiemy też, czy będzie ładowany przez port USB-C, ale wydaje się to niezwykle prawdopodobne, biorąc pod uwagę najnowsze produkty Beats.

Reklama
Pokonuje pigułkę 2

Niedawno firma Apple wprowadziła na rynek nowe słuchawki bezprzewodowe Beats Solo 4. Firma ogłosiła także nowe słuchawki Beats Solo Buds który będzie dostępny w czerwcu, ale nic nie powiedziano na temat nowego Beats Pill. Prawdopodobnie wkrótce pojawi się nowy Beats Pill, ponieważ iOS 17.5 dodał dla niego obsługę.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple News+ może być ratunkiem dla witryn z wiadomościami i czasopismami

Chociaż wielu wydawców początkowo było ostrożnych co do premiery Wiadomości Apple+choć niektórzy obawiają się, że może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, istnieje coraz...

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...
Advertisment