Gigabyte wypuszcza ekonomiczne rozwiązania wykorzystujące procesory AMD EPYC z serii 8004


Technologia GIGABYTE: Giga Computing, spółka zależna GIGABYTE i lider w branży serwerów o wysokiej wydajności, płyt głównych serwerów i stacji roboczych, ogłosiła dzisiaj nowe rozwiązania GIGABYTE z serii Enterprise dla procesorów AMD EPYC serii 8004. Firma Giga Computing stara się dotrzeć do centrów danych każdej wielkości, aby zapewnić najlepsze, atrakcyjne rozwiązania, a teraz robi to dzięki nowym procesorom AMD EPYC 8004, przeznaczonym dla aplikacji brzegowych, dostawców CSP i wartościowych przedsiębiorstw. Do tych zastosowań nowe serie serwerów R243 i R143 są przygotowane wraz z seriami płyt głównych ME33 i ME03, aby zapewnić wydajność zoptymalizowaną pod względem kosztów.

Wykorzystując architekturę rdzenia „Zen 4c”, procesory AMD EPYC serii 8004 zapewniają wydajność i energooszczędność dzięki wbudowanym funkcjom zabezpieczeń w zoptymalizowanej platformie z jednym gniazdem. Ponadto nowe gniazdo SP6 zostało zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania dotyczące mocy, kosztów i kształtu dla rynków docelowych procesorów AMD EPYC serii 8004, a także różnorodnych zastosowań, takich jak inteligentne przetwarzanie brzegowe i telekomunikacja.

„Znaleźliśmy wiele nowych możliwości dla serii EPYC 8004 i wprowadzamy rozwiązania, które je zaspokoją, w postaci serwerów stelażowych i płyt głównych” – powiedział Vincent Wang, wiceprezes ds. sprzedaży w Giga Computing. „Rozszerzając ofertę produktów dla platformy AMD EPYC czwartej generacji, możemy lepiej dotrzeć do klientów, dla których priorytetem jest wydajność/wat i całkowity koszt posiadania, i którzy robią to w aplikacjach brzegowych, a także u naszych dostawców usług w chmurze”.

„Dzięki nowym procesorom AMD EPYC z serii 8004 rozszerzamy uznaną, wysokowydajną architekturę rdzeniową „Zen4c” na oferty procesorów o mniejszej liczbie rdzeni i znacznie niższych zakresach TDP” – powiedziała Lynn Comp, wiceprezes korporacyjny ds. marketingu produktów i technologii serwerowych, AMD. „Dzięki tej wydajności i wydajności twórcy systemów mogą tworzyć nowe, jednogniazdowe obudowy odpowiednie dla tradycyjnych centrów danych, a także różnorodnych wdrożeń serwerów brzegowych”.

Użytkownicy poszukujący najlepszej wydajności w przeliczeniu na dolara na platformie korporacyjnej nie muszą szukać dalej niż serie GIGABYTE R243, R143, ME33 i ME03. Mając do wyboru dziewięć modeli, informatycy i decydenci mogą z łatwością znaleźć model najlepiej odpowiadający ich potrzebom. Nowa seria będzie dostępna w czwartym kwartale.

Serwery GIGABYTE dla procesorów AMD EPYC serii 8004:

Płyty główne GIGABYTE do procesorów AMD EPYC serii 8004:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment