GIGABYTE wprowadza na rynek płyty główne z chipsetem AMD A520GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych i rozwiązań sprzętowych, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek płyt głównych z chipsetem AMD A520, które mają uwolnić potencjał procesorów AMD Ryzen 3. generacji i planowane wsparcie dla nowej generacji komputerów stacjonarnych Ryzen. Procesory. Płyty główne GIGABYTE A520 zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wielu funkcji, aby zaspokoić wszelkiego rodzaju potrzeby rodzin i biur. Od cyfrowego układu zasilania, który zapewnia procesorom i chipsetowi stabilne uzupełnienie mocy, po technologię GIGABYTE Ultra Durable, płyty główne z serii GIGABYTE A520 zapewniają użytkownikom najbardziej zachwycające wrażenia z korzystania z komputera.

Płyty główne GIGABYTE A520 obejmują serie AORUS i UD, które zapewniają różne rozmiary ATX, Micro ATX i ulubiony przez użytkowników rozmiar mini ITX w ostatnich latach. Ulepszone przez czyste cyfrowe komponenty PWM, płyty główne GIGABYTE A520 zapewniają stabilne zasilanie. Mini płyta główna A520I AC, która jest specjalnie zaprojektowana dla małych systemów, wyposażona jest w rozwiązanie Direct 6 Phases Digital VRM w 55A DrMOS, pozwalając na najwyższą wydajność ze stabilnym i wystarczającym zasilaniem podczas przetaktowywania na procesorach AMD Ryzen 3. generacji.

„Wiemy, że użytkownicy komputerów PC chcą wydajnej i niezawodnej platformy do produktywności i codziennych aplikacji” – powiedział Chris Kilburn, wiceprezes i dyrektor generalny działu komponentów klienckich w firmie AMD. „Dzisiaj AMD z radością przedstawia chipset A520, zapewniający solidną platformę dla zwykłych użytkowników, którzy będą mogli cieszyć się mocą procesorów Ryzen 3. generacji do komputerów stacjonarnych i planowaną obsługą procesorów Ryzen Desktop opartych na nadchodzącej architekturze„ Zen 3 ”. Dzięki wysokiej wydajności opracowany przez naszych partnerów z GIGABYTE, chipset A520 jest mocną platformą dla najbardziej wymagających użytkowników domowych i biurowych ”.

Oprócz specjalnej konstrukcji zasilacza, płyty główne GIGABYTE A520 włożyły również wysiłek w zaawansowaną konstrukcję termiczną. A520 AORUS ELITE posiada aluminiowy radiator z wieloma cięciami, który optymalizuje przewodzenie ciepła i konwekcję, zapewniając doskonałe odprowadzanie ciepła przez PWM, zapewniając użytkownikom chłodną i stabilną pracę podczas podkręcania.

Płyty główne GIGABYTE A520 oferują wszechstronną łączność z głównymi interfejsami rozszerzeń, w tym ekskluzywny projekt sieci GbE dla graczy. A520M DS3H AC i A520I AC również integrują konfigurację bezprzewodową 802.11ac, użytkownicy mogą uzyskać zoptymalizowaną wydajność i niezawodność sieci, operując elastycznie między szybkim Ethernetem a połączeniem bezprzewodowym. Płyta główna A520 AORUS ELITE integruje interfejs USB 3.2 Gen 2, oferując szybki transfer danych 10 Gb / s. Zainstalowana fabrycznie konstrukcja pancerza osłony we / wy zapewnia łatwiejsze wyrównanie przy montażu systemu, aby uniknąć ponownego montażu po zapomnieniu osłony we / wy.

Płyty główne GIGABYTE A520 wyposażają technologię RGB Fusion z programowalnymi taśmami LED / RGB LED, oferując użytkownikom ogromne wrażenia z przetwarzania. Płyty główne GIGABYTE A520 są wyposażone w ekskluzywną technologię Q-Flash Plus. Użytkownicy mogą łatwo zaktualizować BIOS bez instalowania procesora, pamięci, kart graficznych lub uruchamiania komputera, dzięki czemu mogą flashować BIOS bez obawy, że nie będą w stanie uruchomić systemu z powodu problemów ze zgodnością. Najnowsza aktualizacja systemu BIOS zwiększa wydajność nowych procesorów i rozwiązuje częściowe problemy z zabezpieczeniami SMM Callout, które pozwalają użytkownikom korzystać z obu sposobów w zakresie wydajności i bezpieczeństwa systemu.

Płyty główne GIGABYTE A520 są wyposażone w szereg technologii, które zapewniają chłodne i efektywne oszczędzanie energii oraz wydłużoną żywotność produktu, w tym Ultra Durable Technology, cyfrowe projekty zasilania i technologię Smart Fan. Płyty główne GIGABYTE A520 łączą w sobie unikalne połączenie funkcji i technologii, które oferują użytkownikom absolutnie najlepszą platformę do budowy komputerów PC.

Reklama

Po więcej informacji odwiedź ta strona.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!