GIGABYTE przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania AI i komputery na targach COMPUTEX 2023, prezentując „Przyszłość KOMPUTERÓW”GIGABYTE, wiodący innowator w dziedzinie sprzętu komputerowego i rozwiązań serwerowych, ogłasza swoje bezprecedensowe eksponaty na targach COMPUTEX 2023. Pod hasłem „Przyszłość komputerów”, GIGABYTE prezentuje swoje wszechstronne osiągnięcia techniczne, w tym wiodące w branży serwery AI/HPC, ekologiczne przetwarzanie rozwiązania, produkty do gier i twórców, przemysłowe komputery PC, inteligentne papiery wartościowe AI i technologię pojazdów autonomicznych.

Oprócz prezentacji produktów, GIGABYTE zorganizuje czterodniową rozmowę techniczną z prelegentami z firm AMD, Ampere, Intel i NVIDIA, dzieląc się spostrzeżeniami na temat tego, jak przyszłość informatyki zmienia krajobraz technologiczny. Wystawa odbędzie się od 30 maja do 2 czerwca na 1. piętrze centrum wystawowego Taipei Nangang, hala 1.

Przejmij inicjatywę w erze sztucznej inteligencji dzięki pionierskim serwerom GPU/HPC firmy GIGABYTE

Pojawienie się ChatGPT i różnych generatywnych aplikacji AI powoduje ogromne fale ewolucji branży, napędzając wszechczasowy popyt na serwery obliczeniowe AI. Na targach COMPUTEX firma GIGABYTE i jej spółka zależna Giga Computing zaprezentowały najnowocześniejszą linię serwerów z akceleracją GPU i serwerów HPC. Rozwiązania te mają na celu przyspieszenie analizy danych eksaskalowych, głębokiego uczenia się, uczenia maszynowego, wnioskowania, dużych modeli językowych (LLM) i generatywnych zadań szkoleniowych AI, odblokowując niezrównane przełomy w rozwoju sztucznej inteligencji.

Najnowsza linia rozwiązań serwerowych GPU/HPC jest oparta na najnowszej platformie CPU, kartach akceleracyjnych GPU oraz technologiach głębokiego uczenia i wnioskowania AI od wiodących partnerów technologicznych. Dzięki wyjątkowej konstrukcji serwerów i technologii chłodzenia GIGABYTE zoptymalizowanej pod kątem gęstości, serwery obliczeniowe AI mogą osiągnąć doskonałą wydajność i efektywność energetyczną, pozwalając przedsiębiorstwom i instytucjom stać się liderem w konkurencji AI.

Osiągnij cele zrównoważonego rozwoju centrum danych dzięki rozwiązaniom chłodzenia zanurzeniowego GIGABYTE
Pojawienie się technologii sztucznej inteligencji wzbudziło obawy związane z rosnącym zużyciem energii elektrycznej i emisją dwutlenku węgla, co doprowadziło do rosnącego zapotrzebowania na rozwiązania chłodzące dla centrów danych zaprojektowane w celu oszczędzania energii, zwiększania wydajności obliczeniowej i zmniejszania całkowitego kosztu posiadania (TCO). Po raz pierwszy GIGABYTE prezentuje trzy modele zanurzeniowych zbiorników chłodzących i odpowiadające im serie serwerów, demonstrując swoje powszechnie uznane ekologiczne rozwiązania komputerowe na targach COMPUTEX.

Rozwiązania chłodzenia zanurzeniowego GIGABYTE ustanowiły godne podziwu standardy w zakresie efektywności energetycznej i opłacalności; dlatego zostały przyjęte przez światowych gigantów półprzewodników, usługi telekomunikacyjne i czołowe europejskie ośrodki badawcze. Samodzielnie opracowane kompleksowe rozwiązania GIGABYTE obejmują zanurzeniowe zbiorniki chłodzące, projekty konfiguracji serwerów oraz automatyczne mechanizmy monitorowania i dostosowywania, umożliwiające przedsiębiorstwom i instytucjom przyjęcie zrównoważonego rozwoju i osiągnięcie przełomowych innowacji.

Reklama

Poznaj komputery do gier i twórców z technologią Lightspeed Overlock
Oprócz rozwiązań dla przedsiębiorstw, GIGABYTE prezentuje obszerne portfolio komputerów, w tym nagrodzone w 2023 r. Red Dot Design Award płyty główne AORUS i AERO, karty graficzne i laptopy, a także zestaw montażowy komputera STEALTH 500, który zdobył nagrodę CES Innovation Award, dyski SSD i duże monitory 4K. Wszystko to świadczy o sprawności technicznej i wyjątkowej estetyce GIGABYTE. Entuzjaści technologii na stoisku będą zachwyceni, mogąc odkryć, w jaki sposób komputery GIGABYTE przekraczają granice wydajności i oferują wciągające wrażenia.

Zdobądź wiedzę na temat wiodących w branży trendów AI podczas GIGABYTE Tech Talk
Podczas czterodniowej wystawy COMPUTEX na stoisku GIGABYTE odbywają się sesje Tech Talk o różnorodnej tematyce. Prelegenci reprezentujący gigantów technologicznych podzielą się spostrzeżeniami z pierwszej ręki na temat postępów w sztucznej inteligencji i zielonych technologii komputerowych, przedstawiając słuchaczom różne perspektywy „Przyszłości KOMPUTERÓW”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment